|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
To już oficjalne...Ray Allen nie zagra do końca sezonu, z uwagi na operację lewej kostki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65 |
Witam
Chicago Bulls - Portland Trail Blazers 1 Houston Rockets - Milwaukee Bucks 1
Na dziś dwa delikatne typy. Chicago rozpedzone.Po zwyciestwach nad niezłym Denver i Indiana nie powinni miec problemów z raczej słabym Portland. Co do drugiego meczu mam lekkie obawy.Houston ostatnio niezłe wyniki.Sporo wygranych z całkiem dobrymi zespołami ,a potem porażka z beznadziejnym N.Orleans.Zadyszka i obniżka formy,czy tylko wypadek przy pracy?Przyjmijmy,ze to drugie.Na wszelki wypadek nie zagram jednak tego zbyt grubo.A wygrac powinni z mocno osłabionym Milwaukee.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Aż kipi w dzisiejszym temacie. Chwilowo zastanawiam się nad 3 meczami, może ktoś ma jakieś przemyslenia? Golden State - San Antonio, 1 @2.76 ew. +5 @1.92. Goldeny naprawdę mocne u siebie, wygrywając 5 rzędu, między innymi z Dallas czy Denver. Wczoraj przegrali dwoma z Kobe'm, mimo kiepskiej skuteczności zastanawiająco długo trzymali wynik głównie dzięki tylko 8 stratom w porównaniu do aż 26 LAL; h2h 1-1 w Oakland 111-102 dla GS Boston - Toronto, 1 @2.25, h2h 3-0 dla Dinozaurów, więc może jakieś honorowe zwycięstwo dla Celtów? Przy równym potencjale lepiej brać gospodarzy, choć propozycja wybitnie na czuja. NY Knicks - Orlando, 2 @1.70, Magicy wciąż ciułają wygrane, obecnie sa na 8-mym na wschodzie ale czają się zespoły Indiany i NYK właśnie, więc mecz o podwójną stawkę. Ich występy nienajgorsze ostatnio, wygrane 3/5 z mocnymi ekipami, natomiast u Nowojorczyków jakąś chorobą zarazili się Eddy Curry i Steve Francis (ten to akurat mała strata  ), na występ D.Lee i Q-Richa oczywiście nie ma liczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 392 |
zgadzam się co do typu na Orlando - Knicks są mocno osłabieni, maja zdaje sie 3 porazki z zedu podczas gdy Magics wygrali ostatnio z New Jersey i zblizaja sie do play-offów, zwyciestwo nad oslabionymi Knicks daloby im spora przewage, wiec na pewno se postaraja. Poza tym kursy na nich spadaja konsekwetnie w dol od czasu wystawienia lini, wiec hurry up guys 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72 |
Może jakieś overy albo underki w meczach ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
Niskie linie w spotkaniach Orlando, Miami i Chicago ale gdzie over jest lepszym rozwiązaniem to trudno powiedzieć. Zdecydowanie lepiej na dziś noc wygląda Orlando -2 (myślałem, że handi podwyższą). Golden State +4,5 i Memphis +15,5 (no wybaczcie, ale w spotkaniach NBA warto próbować dwucyfrowe handicapy. co jak co ale to wyjątkowo wyrównana liga, każdy mocny a do dyspozycji zależy albo seria albo dzień. Każdy z każdym może wygrać). Phoenix przegrało z Sacramento 6 punktami i myślę, ze za daleko nie odskoczy Memphis... Niedźwiadki jednak w chwili obecnej cieniują i różnie może być...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ja bym overa poszukał w NY,linia 181 bardzo niska,Kniksów widziałem ostatnio dwa razy,o obronie to oni za wiele nie słyszeli a Orlando też potrafi porzucać,tak więc powinni pzrekroczyć po 90 punktów. Ja na dziś Toronto , Spurs i Rockets. Rakiety to na podbitke :), b potencjały nieporównywalne,własna hala i szpital u kozłów nie dają innej możliwosci. San Antonio powoli łapie forme na decydujacy okres, widac nową taktyke w przygotowaniu ekipy, widziałem ich z Detroit i grali całkiem nieźle, wczoraj wlali 40 - toma Sonics, fakt faktem GS jest u siebie mocne,ale myśle że padną na obrone  A co do Toronto, to są poprostu zespołem lepszym, walczą o jak najleszpą pozycję pzrez play off i takie ogórki jak Celtów powinni ogrywać, bo kultura gry i skąłd zdecydowanie dla Raptors.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
[quote=Skipper] Boston - Toronto, 1 @2.25, h2h 3-0 dla Dinozaurów, więc może jakieś honorowe zwycięstwo dla Celtów? Przy równym potencjale lepiej brać gospodarzy, choć propozycja wybitnie na czuja.
quote]
Przy równym potencjale????Szok , pokaż mi gdzie, poza Piercemi Alem Boston nie ma nawet solidnych graczy,bo Ci mają kontuzje. Jak można porównywać czołową ekipę Wschodu,ze ma taki sam potencjał jak jedne z czołowych ogórków w lidze....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Fakt teza dość prowokacyjna  ale wystaczy popatrzeć kto ma tu 2 z 3 najlepszych graczy w tej parze - Bosh, Pierce, Jefferson. Gdyby mecz był grany w Kanadzie, to by nie było gadki, a tak to jest....Boston z ost.8 u siebie 4 wygrywa, Toronto na wyjazdach bilans 13-21. Do tego dochodzą mikrourazy Bosha i Parkera, oraz nieobecność Bargnianiego.:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
zgadzam się co do typu na Orlando - Knicks są mocno osłabieni, maja zdaje sie 3 porazki z zedu podczas gdy Magics wygrali ostatnio z New Jersey i zblizaja sie do play-offów, zwyciestwo nad oslabionymi Knicks daloby im spora przewage, wiec na pewno se postaraja. Poza tym kursy na nich spadaja konsekwetnie w dol od czasu wystawienia lini, wiec hurry up guys  jesli ORLANDO ma dzis wygrac to proponuje zagrac na BETFAIR ORLANDO +1,5 kurs 1,66
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
.....Memphis +15,5 (no wybaczcie, ale w spotkaniach NBA warto próbować dwucyfrowe handicapy. co jak co ale to wyjątkowo wyrównana liga, każdy mocny a do dyspozycji zależy albo seria albo dzień. Każdy z każdym może wygrać). Phoenix przegrało z Sacramento 6 punktami i myślę, ze za daleko nie odskoczy Memphis... Niedźwiadki jednak w chwili obecnej cieniują i różnie może być... Sam pomysł jest całkiem ciekawy, ale należy pamiętać że Mike Miller jest OUT, przez co siła ogniowa Memphis wyraźnie spada, a sam Pau Gasol może nie pokryć handi...GL
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|