Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1082069 26/03/2007 14:56
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
NBA 26.03.2007

kosz 01:30 Boston Celtics - Toronto Raptors
kosz 01:30 Detroit Pistons - Denver Nuggets
kosz 01:30 Miami Heat - Atlanta Hawks
kosz 01:30 New York Knicks - Orlando Magic
kosz 02:30 Chicago Bulls - Portland Trail Blazers
kosz 02:30 Houston Rockets - Milwaukee Bucks
kosz 03:00 Utah Jazz - Washington Wizards
kosz 04:00 Phoenix Suns - Memphis Grizzlies
kosz 04:30 Golden State Warriors - San Antonio Spurs

uwaga Gospodarze na pierwszym miejscu
uwaga Pomocne linki: Zapowiedzi dzisiejszych spotkań [sportsline.com] , Kontuzje 1 [sportsline.com] , Kontuzje 2 [tsn.ca]
uwaga Inne pomocne linki w przyklejonym temacie
uwaga Proszę nie podawać suchych typów

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
To już oficjalne...Ray Allen nie zagra do końca sezonu, z uwagi na operację lewej kostki.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 65
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65
Witam

Chicago Bulls - Portland Trail Blazers 1
Houston Rockets - Milwaukee Bucks 1

Na dziś dwa delikatne typy.
Chicago rozpedzone.Po zwyciestwach nad niezłym Denver i Indiana nie powinni miec problemów z raczej słabym Portland.
Co do drugiego meczu mam lekkie obawy.Houston ostatnio niezłe wyniki.Sporo wygranych z całkiem dobrymi zespołami ,a potem porażka z beznadziejnym N.Orleans.Zadyszka i obniżka formy,czy tylko wypadek przy pracy?Przyjmijmy,ze to drugie.Na wszelki wypadek nie zagram jednak tego zbyt grubo.A wygrac powinni z mocno osłabionym Milwaukee.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Aż kipi w dzisiejszym temacie. Chwilowo zastanawiam się nad 3 meczami, może ktoś ma jakieś przemyslenia?
Golden State - San Antonio, 1 @2.76 ew. +5 @1.92. Goldeny naprawdę mocne u siebie, wygrywając 5 rzędu, między innymi z Dallas czy Denver. Wczoraj przegrali dwoma z Kobe'm, mimo kiepskiej skuteczności zastanawiająco długo trzymali wynik głównie dzięki tylko 8 stratom w porównaniu do aż 26 LAL; h2h 1-1 w Oakland 111-102 dla GS

Boston - Toronto, 1 @2.25, h2h 3-0 dla Dinozaurów, więc może jakieś honorowe zwycięstwo dla Celtów? Przy równym potencjale lepiej brać gospodarzy, choć propozycja wybitnie na czuja.

NY Knicks - Orlando, 2 @1.70, Magicy wciąż ciułają wygrane, obecnie sa na 8-mym na wschodzie ale czają się zespoły Indiany i NYK właśnie, więc mecz o podwójną stawkę. Ich występy nienajgorsze ostatnio, wygrane 3/5 z mocnymi ekipami, natomiast u Nowojorczyków jakąś chorobą zarazili się Eddy Curry i Steve Francis (ten to akurat mała strata laugh ), na występ D.Lee i Q-Richa oczywiście nie ma liczyć.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 392
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 392
zgadzam się co do typu na Orlando - Knicks są mocno osłabieni, maja zdaje sie 3 porazki z zedu podczas gdy Magics wygrali ostatnio z New Jersey i zblizaja sie do play-offów, zwyciestwo nad oslabionymi Knicks daloby im spora przewage, wiec na pewno se postaraja. Poza tym kursy na nich spadaja konsekwetnie w dol od czasu wystawienia lini, wiec hurry up guys smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
journeyman
journeyman
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
Może jakieś overy albo underki w meczach ??

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
Niskie linie w spotkaniach Orlando, Miami i Chicago ale gdzie over jest lepszym rozwiązaniem to trudno powiedzieć. Zdecydowanie lepiej na dziś noc wygląda Orlando -2 (myślałem, że handi podwyższą). Golden State +4,5 i Memphis +15,5 (no wybaczcie, ale w spotkaniach NBA warto próbować dwucyfrowe handicapy. co jak co ale to wyjątkowo wyrównana liga, każdy mocny a do dyspozycji zależy albo seria albo dzień. Każdy z każdym może wygrać). Phoenix przegrało z Sacramento 6 punktami i myślę, ze za daleko nie odskoczy Memphis... Niedźwiadki jednak w chwili obecnej cieniują i różnie może być...

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ja bym overa poszukał w NY,linia 181 bardzo niska,Kniksów widziałem ostatnio dwa razy,o obronie to oni za wiele nie słyszeli a Orlando też potrafi porzucać,tak więc powinni pzrekroczyć po 90 punktów.

Ja na dziś Toronto , Spurs i Rockets. Rakiety to na podbitke :), b potencjały nieporównywalne,własna hala i szpital u kozłów nie dają innej możliwosci. San Antonio powoli łapie forme na decydujacy okres, widac nową taktyke w przygotowaniu ekipy, widziałem ich z Detroit i grali całkiem nieźle, wczoraj wlali 40 - toma Sonics, fakt faktem GS jest u siebie mocne,ale myśle że padną na obrone
smile

A co do Toronto, to są poprostu zespołem lepszym, walczą o jak najleszpą pozycję pzrez play off i takie ogórki jak Celtów powinni ogrywać, bo kultura gry i skąłd zdecydowanie dla Raptors.

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
[quote=Skipper]
Boston - Toronto, 1 @2.25, h2h 3-0 dla Dinozaurów, więc może jakieś honorowe zwycięstwo dla Celtów? Przy równym potencjale lepiej brać gospodarzy, choć propozycja wybitnie na czuja.

quote]

Przy równym potencjale????Szok , pokaż mi gdzie, poza Piercemi Alem Boston nie ma nawet solidnych graczy,bo Ci mają kontuzje. Jak można porównywać czołową ekipę Wschodu,ze ma taki sam potencjał jak jedne z czołowych ogórków w lidze....

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Fakt teza dość prowokacyjna tongue ale wystaczy popatrzeć kto ma tu 2 z 3 najlepszych graczy w tej parze - Bosh, Pierce, Jefferson. Gdyby mecz był grany w Kanadzie, to by nie było gadki, a tak to jest....Boston z ost.8 u siebie 4 wygrywa, Toronto na wyjazdach bilans 13-21. Do tego dochodzą mikrourazy Bosha i Parkera, oraz nieobecność Bargnianiego.:)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Jendyk
zgadzam się co do typu na Orlando - Knicks są mocno osłabieni, maja zdaje sie 3 porazki z zedu podczas gdy Magics wygrali ostatnio z New Jersey i zblizaja sie do play-offów, zwyciestwo nad oslabionymi Knicks daloby im spora przewage, wiec na pewno se postaraja. Poza tym kursy na nich spadaja konsekwetnie w dol od czasu wystawienia lini, wiec hurry up guys smile

jesli ORLANDO ma dzis wygrac to proponuje zagrac na BETFAIR ORLANDO +1,5 kurs 1,66

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by VanTheMan_DP
.....Memphis +15,5 (no wybaczcie, ale w spotkaniach NBA warto próbować dwucyfrowe handicapy. co jak co ale to wyjątkowo wyrównana liga, każdy mocny a do dyspozycji zależy albo seria albo dzień. Każdy z każdym może wygrać). Phoenix przegrało z Sacramento 6 punktami i myślę, ze za daleko nie odskoczy Memphis... Niedźwiadki jednak w chwili obecnej cieniują i różnie może być...

Sam pomysł jest całkiem ciekawy, ale należy pamiętać że Mike Miller jest OUT, przez co siła ogniowa Memphis wyraźnie spada, a sam Pau Gasol może nie pokryć handi...GL


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker, Lukasz111), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1