Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 42 1 2 3 4 41 42
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
Skunks,

wolałbym nie zmieniać zasad konkursu. Takich mocno dotowanych (powyżej 1 mln $ nagród) gonitw jest na świecie dużo choćby w USA, Australii, Japonii. W przyszłym roku, jezeli ten nasz konkurs wypali można zrobić konkurs wyścigów G1 na wszystkich torach światowych.
Naszych konkursowych wyścigów w Anglii zacznie być coraz więcej. Jeszcze w kwietniu powinno być ich ok. 10-ciu, a w maju ok. 20-tu.
Wiem, że długie przerwy nie sprzyjają konkursowi, ale może spowodują one, że więcej osób zainteresuje się naszym konkursem i weźmie w nich udział.
Przypominam, że to ostatni tydzień wzięcia udziału w Godolphin Seven Stars.

Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 147
member
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 147
na dubai world cup stawiam na Discreet cat.i nie ukrywam ze taksamo mam w moje typ na seven stars.
pozdrawiam

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Antytalent, a może zrobić taką oddzielną klasyfikację dla tych najważniejszych biegów spoza Anglii? W związku z tym w sezonie byłoby coś na kształt ligi (Anglia G1-G3) i pucharu (tylko te najbardziej prestiżowe biegi).

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Chyba niepotrzebnie się wychyliłem z tym Dubai World Cup (gonitwa nazywana o mistrzostwo swiata z racji choćby dotacji).
Antytalent ma rację,trzymajmy się idei konkursu - tylko wyścigi w Anglii.
Oczywiście jak się wszystko ładnie rozkręci to można w przyszłości popróbować z Ameryką i resztą świata chociaż osobiście poza Anglią się nie widzę.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Proponuje ograniczyc sie w konkursie do gonitw rozgyrwanych w Anglii. Wyscigi konne obejmuja swym zasiegiem cały glob. Uwazam iz lepiej skupic, sie na kolebce wyscigow, gdzie ilosc informacji jest znacznie wieksza i bardziej dostepna ze wzgledu na jezyk oraz ilosc stron. A tak "egzotczyne" miejsca rozgrywania biegow jak Japonia oraz kraje Azjatyckie, proponuje traktowac jako ciekawostke poza konkursem. Liczba gonitw majacych miejsce na Wyspach jest w zupelnosci wystarczajaca, aby wypelnic temat konkursu.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Dodatkowo, kwestia chyba nie bez znaczenia - różnice czasowe. Gonitwy na antypodach odbywają się w nocy naszego czasu, a tego nie lubię. Zamierzam czasem (właśiwie częściej niż czasem) podać swojego typa, a ten pierwszy wyścig odpuściłem, ze względu na chwilowy brak czasu.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Dodatkowo, kwestia chyba nie bez znaczenia - różnice czasowe. Gonitwy na antypodach odbywają się w nocy naszego czasu, a tego nie lubię. Zamierzam czasem (właśiwie częściej niż czasem) podać swojego typa, a ten pierwszy wyścig odpuściłem, ze względu na chwilowy brak czasu.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Typujemy Grand National 14th April 2007 ?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
tangerine,

typujemy tylko biegi płaskie; nie zaznaczyłem tego w regulaminie z powodu przeoczenia. Następne konkursowe gonitwy już niedługo, 18-19 w Newmarket, potem 22 Newbury i pod koniec kwietnia Sandown.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
2 wyścig konkursu

NELL GWYN STAKES (G3)


Data: 18 kwiecień 2007 r. - środa, godz. 16:45 (czasu polskiego);

Miejsce: Newmarket;

Dystans: 7 f (1408 m);

Nagroda: 50 000 funtów;

Bieg dla 3-letnich klaczy.

Startuje 17 koni (wg stanu na dzień 15.04).

Wykaz koni startujących:
http://www.attheraces.com/card.asp?...04-18&ref=fixtures&nav=racecards

Ostateczny termin podawania typów: 18 kwiecień, godz. 16:15.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Mój typ na Nell Gwyn Stakes (3.45 Newmarket):
SANDER CAMILLO
pozdr.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Wygląda na to, że Sander Camillo jest pewniakiem w tym biegu...

Ja jednak typuję:
Kaseema

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
Witam,

Mój typ na Nell Gwyn Stakes:

SANDER CAMILLO

Pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Sander Camillo jest pewniakiem jeśli chodzi o miejsca, ale ja chcę zgarnąć całą pulę --> Barshiba

Dołączył: Mar 2007
Posty: 193
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 193
Witam
Mój typ na Nell Gwyn Stakes to Scarlet Runner

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
Typowanie Nell Gwyn Stakes zakończone.

Typowali:

Ghost - KASEEMA;
Antytalent - SANDER CAMILLO;
skunks - SANDER CAMILLO;
tangerine - BARSHIBA;
lailani - SCARLET RUNNER.



Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
NEL GWYN STAKES

Walka była zacięta, a różnice na mecie pierwszych 7 koni niewielkie.

Oto wynik gonitwy:

1 m. - SCARLET RUNNER;
2 m. - Sander Camillo;
3 m. - Blue Rocket;
4 m. - Kaseema.

Gratulacje dla lailani.

Punkty zdobyli:

lailani - 5 pkt;
skunks - 3 pkt;
Antytalent - 3 pkt;
Ghost - 1 pkt.


Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563

Klasyfikacja po 1 wyścigu konkursowym.

1-2. alki - 5 pkt;
..... lailani - 5 pkt;
3-5. Ghost - 3 pkt;
..... skunks - 3 pkt;
..... Antytalent - 3 pkt;
6-7 kafka1 - 0 pkt;
..... tangerine - 0 pkt.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
Oczywiście jest to klasyfikacja po 2 wyścigach konkursowych.
Za pomyłkę przepraszam.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563

3 wyścig konkursu

CRAVEN STAKES (G3)


Data: 19 kwiecień 2007 r. - czwartek, godz. 16:45 (czasu polskiego);

Miejsce: Newmarket;

Dystans: 8 f (1609 m);

Nagroda: 50 000 funtów;

Bieg dla 3-letnich ogierów.

Startuje 9 koni.

Wykaz koni startujących:
http://www.attheraces.com/card.asp?...04-19&ref=fixtures&nav=racecards

Ostateczny termin podawania typów: 19 kwiecień, godz. 16:15.

-----------------------------------------------------------------
4 wyścig konkursu

EARL OF SEFTON STAKES (G3)


Data: 19 kwiecień 2007 r. - czwartek, godz. 17:20 (czasu polskiego);

Miejsce: Newmarket;

Dystans: 9 f (1811 m);

Nagroda: 50 000 funtów;

Bieg dla 4-letnich i st. koni.

Startuje 9 koni.

Wykaz koni startujących:
http://www.attheraces.com/card.asp?...04-19&ref=fixtures&nav=racecards

Ostateczny termin podawania typów: 19 kwiecień, godz. 16:15.


Strona 2 z 42 1 2 3 4 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,762 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1