|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Skunks,
wolałbym nie zmieniać zasad konkursu. Takich mocno dotowanych (powyżej 1 mln $ nagród) gonitw jest na świecie dużo choćby w USA, Australii, Japonii. W przyszłym roku, jezeli ten nasz konkurs wypali można zrobić konkurs wyścigów G1 na wszystkich torach światowych. Naszych konkursowych wyścigów w Anglii zacznie być coraz więcej. Jeszcze w kwietniu powinno być ich ok. 10-ciu, a w maju ok. 20-tu. Wiem, że długie przerwy nie sprzyjają konkursowi, ale może spowodują one, że więcej osób zainteresuje się naszym konkursem i weźmie w nich udział. Przypominam, że to ostatni tydzień wzięcia udziału w Godolphin Seven Stars.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 147 |
na dubai world cup stawiam na Discreet cat.i nie ukrywam ze taksamo mam w moje typ na seven stars. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Antytalent, a może zrobić taką oddzielną klasyfikację dla tych najważniejszych biegów spoza Anglii? W związku z tym w sezonie byłoby coś na kształt ligi (Anglia G1-G3) i pucharu (tylko te najbardziej prestiżowe biegi).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Chyba niepotrzebnie się wychyliłem z tym Dubai World Cup (gonitwa nazywana o mistrzostwo swiata z racji choćby dotacji). Antytalent ma rację,trzymajmy się idei konkursu - tylko wyścigi w Anglii. Oczywiście jak się wszystko ładnie rozkręci to można w przyszłości popróbować z Ameryką i resztą świata chociaż osobiście poza Anglią się nie widzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Proponuje ograniczyc sie w konkursie do gonitw rozgyrwanych w Anglii. Wyscigi konne obejmuja swym zasiegiem cały glob. Uwazam iz lepiej skupic, sie na kolebce wyscigow, gdzie ilosc informacji jest znacznie wieksza i bardziej dostepna ze wzgledu na jezyk oraz ilosc stron. A tak "egzotczyne" miejsca rozgrywania biegow jak Japonia oraz kraje Azjatyckie, proponuje traktowac jako ciekawostke poza konkursem. Liczba gonitw majacych miejsce na Wyspach jest w zupelnosci wystarczajaca, aby wypelnic temat konkursu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Dodatkowo, kwestia chyba nie bez znaczenia - różnice czasowe. Gonitwy na antypodach odbywają się w nocy naszego czasu, a tego nie lubię. Zamierzam czasem (właśiwie częściej niż czasem) podać swojego typa, a ten pierwszy wyścig odpuściłem, ze względu na chwilowy brak czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Dodatkowo, kwestia chyba nie bez znaczenia - różnice czasowe. Gonitwy na antypodach odbywają się w nocy naszego czasu, a tego nie lubię. Zamierzam czasem (właśiwie częściej niż czasem) podać swojego typa, a ten pierwszy wyścig odpuściłem, ze względu na chwilowy brak czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Typujemy Grand National 14th April 2007 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
tangerine,
typujemy tylko biegi płaskie; nie zaznaczyłem tego w regulaminie z powodu przeoczenia. Następne konkursowe gonitwy już niedługo, 18-19 w Newmarket, potem 22 Newbury i pod koniec kwietnia Sandown.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
2 wyścig konkursuNELL GWYN STAKES (G3)Data: 18 kwiecień 2007 r. - środa, godz. 16:45 (czasu polskiego); Miejsce: Newmarket; Dystans: 7 f (1408 m); Nagroda: 50 000 funtów; Bieg dla 3-letnich klaczy. Startuje 17 koni (wg stanu na dzień 15.04). Wykaz koni startujących: http://www.attheraces.com/card.asp?...04-18&ref=fixtures&nav=racecardsOstateczny termin podawania typów: 18 kwiecień, godz. 16:15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Mój typ na Nell Gwyn Stakes (3.45 Newmarket): SANDER CAMILLO pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Wygląda na to, że Sander Camillo jest pewniakiem w tym biegu...
Ja jednak typuję: Kaseema
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Witam,
Mój typ na Nell Gwyn Stakes:
SANDER CAMILLO
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Sander Camillo jest pewniakiem jeśli chodzi o miejsca, ale ja chcę zgarnąć całą pulę --> Barshiba
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 193 |
Witam Mój typ na Nell Gwyn Stakes to Scarlet Runner
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Typowanie Nell Gwyn Stakes zakończone.
Typowali:
Ghost - KASEEMA; Antytalent - SANDER CAMILLO; skunks - SANDER CAMILLO; tangerine - BARSHIBA; lailani - SCARLET RUNNER.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
NEL GWYN STAKES
Walka była zacięta, a różnice na mecie pierwszych 7 koni niewielkie.
Oto wynik gonitwy:
1 m. - SCARLET RUNNER; 2 m. - Sander Camillo; 3 m. - Blue Rocket; 4 m. - Kaseema.
Gratulacje dla lailani.
Punkty zdobyli:
lailani - 5 pkt; skunks - 3 pkt; Antytalent - 3 pkt; Ghost - 1 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Klasyfikacja po 1 wyścigu konkursowym.
1-2. alki - 5 pkt; ..... lailani - 5 pkt; 3-5. Ghost - 3 pkt; ..... skunks - 3 pkt; ..... Antytalent - 3 pkt; 6-7 kafka1 - 0 pkt; ..... tangerine - 0 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
Oczywiście jest to klasyfikacja po 2 wyścigach konkursowych. Za pomyłkę przepraszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,563 |
3 wyścig konkursuCRAVEN STAKES (G3)
Data: 19 kwiecień 2007 r. - czwartek, godz. 16:45 (czasu polskiego); Miejsce: Newmarket; Dystans: 8 f (1609 m); Nagroda: 50 000 funtów; Bieg dla 3-letnich ogierów. Startuje 9 koni. Wykaz koni startujących: http://www.attheraces.com/card.asp?...04-19&ref=fixtures&nav=racecardsOstateczny termin podawania typów: 19 kwiecień, godz. 16:15. ----------------------------------------------------------------- 4 wyścig konkursuEARL OF SEFTON STAKES (G3)
Data: 19 kwiecień 2007 r. - czwartek, godz. 17:20 (czasu polskiego); Miejsce: Newmarket; Dystans: 9 f (1811 m); Nagroda: 50 000 funtów; Bieg dla 4-letnich i st. koni. Startuje 9 koni. Wykaz koni startujących: http://www.attheraces.com/card.asp?...04-19&ref=fixtures&nav=racecardsOstateczny termin podawania typów: 19 kwiecień, godz. 16:15.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|