Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#1077594 25/03/2007 04:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
witam otoz mam pytanie dotyczace sezonu zasadniczego MLB od 1.IV. Gdzie będzie można zobaczyć przypuszczalne sklady na mecz np: wyjsciowy pitcher i rezerwowy, bo takowy pojawia sie take czesto nawet na polowe meczu smile? i czy to prawda, ze od pitchera zaleza losy meczu? kiedys sobie typowalem mecz; w 1 druzynie pitcher mial ERA 1,23 3-1, a w drugiej ERA 5,60 2-2 i wygrala druzyna z tym pierwszym, a wiec od pitchera zaleza losy meczu. Co do boisk, czy to prawda, ze gospodarze zawsze graja lepiej u siebie? i co oznaczaja symbole na mlb.scoreboard po Results: H, E i jeszcze: W: F. Cabrera (1-0, 4.50); L: T. Yates (0-1, 5.63); SV: S. Smith (1)
HR: ATL: C. Jones (2). CLE: R. Garko (2).
to: HR:, i SV?

będe wdzięczny, dzięki i pozdrawiam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Briseur
witam otoz mam pytanie dotyczace sezonu zasadniczego MLB od 1.IV. Gdzie będzie można zobaczyć przypuszczalne sklady na mecz np: wyjsciowy pitcher i rezerwowy, bo takowy pojawia sie take czesto nawet na polowe meczu smile? i czy to prawda, ze od pitchera zaleza losy meczu? kiedys sobie typowalem mecz; w 1 druzynie pitcher mial ERA 1,23 3-1, a w drugiej ERA 5,60 2-2 i wygrala druzyna z tym pierwszym, a wiec od pitchera zaleza losy meczu. Co do boisk, czy to prawda, ze gospodarze zawsze graja lepiej u siebie? i co oznaczaja symbole na mlb.scoreboard po Results: H, E i jeszcze: W: F. Cabrera (1-0, 4.50); L: T. Yates (0-1, 5.63); SV: S. Smith (1)
HR: ATL: C. Jones (2). CLE: R. Garko (2).
to: HR:, i SV?


będe wdzięczny, dzięki i pozdrawiam.

-> na każdym portalu US sports

-> zależą ale nie w 100%

-> gospodarze % zawsze graja lepiej u siebie

-> masz to wyjasnione w odpowiednim temacie w dziale US Sports

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Briseur
witam otoz mam pytanie dotyczace sezonu zasadniczego MLB od 1.IV. Gdzie będzie można zobaczyć przypuszczalne sklady na mecz np: wyjsciowy pitcher i rezerwowy, bo takowy pojawia sie take czesto nawet na polowe meczu smile? i czy to prawda, ze od pitchera zaleza losy meczu? kiedys sobie typowalem mecz; w 1 druzynie pitcher mial ERA 1,23 3-1, a w drugiej ERA 5,60 2-2 i wygrala druzyna z tym pierwszym, a wiec od pitchera zaleza losy meczu. Co do boisk, czy to prawda, ze gospodarze zawsze graja lepiej u siebie? i co oznaczaja symbole na mlb.scoreboard po Results: H, E i jeszcze: W: F. Cabrera (1-0, 4.50); L: T. Yates (0-1, 5.63); SV: S. Smith (1)
HR: ATL: C. Jones (2). CLE: R. Garko (2).
to: HR:, i SV?

będe wdzięczny, dzięki i pozdrawiam.


H - hits, uderzenie "palkarza" po ktorym zdobedzie baze np dobiegnie do 1 lub 2 wink
E - errors bledy graczy w polu np gwiazda a rod rzucajacy do kolesia na 1 bazie jakies kilka metorw od niego laugh
Hr to home run, uderzenie po ktorym pilka wylecipoza obszar gry np w trybuny, wtedy bezpiecznie moze powloli przebiec wszytkie bazy smile
Podobnie jest jak pilka wyleci w trybuny i wroci spowrotem, tez bywaly takie przypadki wink

SV - statystyka dotyczaca closerow, on rzucal jako osatni, ale mecz juz byl wygrany wczesniej, o tych SV to mozna gadac i gadac smile

lupus #1080190 26/03/2007 01:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
a gdzie moge zobaczyc przypuszczalne sklady na mecz? chodzi o sezon zasadniczy, bo na mlb podany jest tylko pitcher, a jak wiadomo przewaznie w drugiej czesci spotkania wchodzi 2 pitcher tongue

pozdrawiam.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tzw relief Pitcher czyli ten co wchodzi w trakcie gry gdy starter juz swoje zrobil(badz rzuca jak lama wink )

Kazdy zespol ma ich kilku, o tym kto wejdzie decyduje trener, przed meczem sie nie dowiesz.
Nawet podczas meczu rozgrzewa sie kilku, a do ostatniej chwili nie wiadomo kto wejdzie

Sklady zwykle sa takie same(znajdziesz na stronkach)zmiany nastepuja w przypadkach kontuzji, wypadki losowe(narodziny syna etc) a takze slaba forma smile

lupus #1085585 27/03/2007 20:08
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
a czy jest tu ktos supermocny z MLB i moglby dac jakis preview do sezonu : kto ? co? i jak?
albo moze macie jakiegos linka do preview sezon 2007, bo nigdzie jeszcze nie moge znalezc? chyba ze dopiero bedzie po Spring Training?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Na espn jeszcze niedawno bylo preview do zeszlorocznego sezonu, sporo pickow im tam nie weszlo tongue

Narazie na 2007 nie ma, power rankings tez sie ukaza dopiero w trakcie sezonu.


lupus #1085606 27/03/2007 20:22
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
to skad moge znalezc jakies zrodlo wiedzy dla mnie, jak bym chcial od podstaw zaczac nowy sezon w MLB, moze jakies wskazoweczki:)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
www.ahandicap.com [ahandicap.com] poczytaj newsy sa 2 strony wink

Last edited by Ghost; 27/03/2007 21:02.
lupus #1091690 29/03/2007 19:19
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

lupus #1091929 29/03/2007 22:41
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
gdzie zagramy u bukow ktorzy nie robia zwrotu w razie zmiany pitchera UNIBET, BETFAIR i ?????

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
mam zamiar grac caly czas przeciwko NYY i to dla mnie wazne

Dołączył: Jan 2007
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 20
BWin

Dołączył: Jan 2007
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 20
Pinnacle tez nie robi zwrotow, zwroty sa napewno w Expekt i Sportingbet (przynajmniej w zeszlym sezonie tak bylo)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Pinnacle robi jesli zaznaczysz opcje wink

lupus #1092562 30/03/2007 01:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
ale mysle ze chyba w betfair beda najwieksze kursy

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
myślał indyk o niedzieli .... smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
Skusilem sie i dokonalem malej analizy spotkan, ktore odbeda sie w poniedzialek, moze jakies opinie macie co do proponowanych typow? Wkrotce podam szczegoly co do kazdego spotkania:

1) TB - NYY
2) TOR - DET
3) CLE - CWS
4) BOS - KCR
5) OAK - SEA
6) BAL - MIN
7) TEX - LAA
8) ATL - PHI
9) FLA - WSH
10) LAD - MIL
11) CHC - CIN
12) ARI - COL
13) PIT - HOU

PS. w niedziele mam przeczucie ze NY Mets wygraja w STL tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Poczekaj do niedzieli, beda odpowednie tematy i bez suchych pickow wink

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, rafal08, kamel, aker), 2,804 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,234
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1