|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64 |
witam otoz mam pytanie dotyczace sezonu zasadniczego MLB od 1.IV. Gdzie będzie można zobaczyć przypuszczalne sklady na mecz np: wyjsciowy pitcher i rezerwowy, bo takowy pojawia sie take czesto nawet na polowe meczu  ? i czy to prawda, ze od pitchera zaleza losy meczu? kiedys sobie typowalem mecz; w 1 druzynie pitcher mial ERA 1,23 3-1, a w drugiej ERA 5,60 2-2 i wygrala druzyna z tym pierwszym, a wiec od pitchera zaleza losy meczu. Co do boisk, czy to prawda, ze gospodarze zawsze graja lepiej u siebie? i co oznaczaja symbole na mlb.scoreboard po Results: H, E i jeszcze: W: F. Cabrera (1-0, 4.50); L: T. Yates (0-1, 5.63); SV: S. Smith (1) HR: ATL: C. Jones (2). CLE: R. Garko (2). to: HR:, i SV? będe wdzięczny, dzięki i pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
witam otoz mam pytanie dotyczace sezonu zasadniczego MLB od 1.IV. Gdzie będzie można zobaczyć przypuszczalne sklady na mecz np: wyjsciowy pitcher i rezerwowy, bo takowy pojawia sie take czesto nawet na polowe meczu  ? i czy to prawda, ze od pitchera zaleza losy meczu? kiedys sobie typowalem mecz; w 1 druzynie pitcher mial ERA 1,23 3-1, a w drugiej ERA 5,60 2-2 i wygrala druzyna z tym pierwszym, a wiec od pitchera zaleza losy meczu. Co do boisk, czy to prawda, ze gospodarze zawsze graja lepiej u siebie? i co oznaczaja symbole na mlb.scoreboard po Results: H, E i jeszcze: W: F. Cabrera (1-0, 4.50); L: T. Yates (0-1, 5.63); SV: S. Smith (1) HR: ATL: C. Jones (2). CLE: R. Garko (2). to: HR:, i SV? będe wdzięczny, dzięki i pozdrawiam. -> na każdym portalu US sports -> zależą ale nie w 100% -> gospodarze % zawsze graja lepiej u siebie -> masz to wyjasnione w odpowiednim temacie w dziale US Sports
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
witam otoz mam pytanie dotyczace sezonu zasadniczego MLB od 1.IV. Gdzie będzie można zobaczyć przypuszczalne sklady na mecz np: wyjsciowy pitcher i rezerwowy, bo takowy pojawia sie take czesto nawet na polowe meczu  ? i czy to prawda, ze od pitchera zaleza losy meczu? kiedys sobie typowalem mecz; w 1 druzynie pitcher mial ERA 1,23 3-1, a w drugiej ERA 5,60 2-2 i wygrala druzyna z tym pierwszym, a wiec od pitchera zaleza losy meczu. Co do boisk, czy to prawda, ze gospodarze zawsze graja lepiej u siebie? i co oznaczaja symbole na mlb.scoreboard po Results: H, E i jeszcze: W: F. Cabrera (1-0, 4.50); L: T. Yates (0-1, 5.63); SV: S. Smith (1) HR: ATL: C. Jones (2). CLE: R. Garko (2). to: HR:, i SV? będe wdzięczny, dzięki i pozdrawiam. H - hits, uderzenie "palkarza" po ktorym zdobedzie baze np dobiegnie do 1 lub 2  E - errors bledy graczy w polu np gwiazda a rod rzucajacy do kolesia na 1 bazie jakies kilka metorw od niego  Hr to home run, uderzenie po ktorym pilka wylecipoza obszar gry np w trybuny, wtedy bezpiecznie moze powloli przebiec wszytkie bazy  Podobnie jest jak pilka wyleci w trybuny i wroci spowrotem, tez bywaly takie przypadki  SV - statystyka dotyczaca closerow, on rzucal jako osatni, ale mecz juz byl wygrany wczesniej, o tych SV to mozna gadac i gadac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64 |
a gdzie moge zobaczyc przypuszczalne sklady na mecz? chodzi o sezon zasadniczy, bo na mlb podany jest tylko pitcher, a jak wiadomo przewaznie w drugiej czesci spotkania wchodzi 2 pitcher  pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tzw relief Pitcher czyli ten co wchodzi w trakcie gry gdy starter juz swoje zrobil(badz rzuca jak lama  ) Kazdy zespol ma ich kilku, o tym kto wejdzie decyduje trener, przed meczem sie nie dowiesz. Nawet podczas meczu rozgrzewa sie kilku, a do ostatniej chwili nie wiadomo kto wejdzie Sklady zwykle sa takie same(znajdziesz na stronkach)zmiany nastepuja w przypadkach kontuzji, wypadki losowe(narodziny syna etc) a takze slaba forma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
a czy jest tu ktos supermocny z MLB i moglby dac jakis preview do sezonu : kto ? co? i jak? albo moze macie jakiegos linka do preview sezon 2007, bo nigdzie jeszcze nie moge znalezc? chyba ze dopiero bedzie po Spring Training?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Na espn jeszcze niedawno bylo preview do zeszlorocznego sezonu, sporo pickow im tam nie weszlo  Narazie na 2007 nie ma, power rankings tez sie ukaza dopiero w trakcie sezonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
to skad moge znalezc jakies zrodlo wiedzy dla mnie, jak bym chcial od podstaw zaczac nowy sezon w MLB, moze jakies wskazoweczki:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
www.ahandicap.com [ ahandicap.com] poczytaj newsy sa 2 strony 
Last edited by Ghost; 27/03/2007 21:02.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
gdzie zagramy u bukow ktorzy nie robia zwrotu w razie zmiany pitchera UNIBET, BETFAIR i ?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
mam zamiar grac caly czas przeciwko NYY i to dla mnie wazne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 20 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 20 |
Pinnacle tez nie robi zwrotow, zwroty sa napewno w Expekt i Sportingbet (przynajmniej w zeszlym sezonie tak bylo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Pinnacle robi jesli zaznaczysz opcje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
ale mysle ze chyba w betfair beda najwieksze kursy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
myślał indyk o niedzieli .... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64 |
Skusilem sie i dokonalem malej analizy spotkan, ktore odbeda sie w poniedzialek, moze jakies opinie macie co do proponowanych typow? Wkrotce podam szczegoly co do kazdego spotkania: 1) TB - NYY2) TOR - DET 3) CLE - CWS 4) BOS - KCR 5) OAK - SEA6) BAL - MIN7) TEX - LAA8) ATL - PHI 9) FLA - WSH 10) LAD - MIL 11) CHC - CIN 12) ARI - COL 13) PIT - HOUPS. w niedziele mam przeczucie ze NY Mets wygraja w STL 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Poczekaj do niedzieli, beda odpowednie tematy i bez suchych pickow 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|