Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2
kursy z profa
'Koszykowka' 1.Polska-M-23k-zw. 24.03.2007 18.00
1 2
K41|EC.Slup.-Kolobr. 1.22 3.45
K42|Stal O.-Anwil 1.92 1.7 24/17.30
K43|Polonia-Kager G. 1.7 1.92
K44|Polpak-Koszalin 1.3 2.94
K45|Prokom-T.Zgorz. 1.3 2.73 25/15.00
K46|Jaroslaw-Polpharma 1.98 1.65

'Koszykowka' _NA MAXA-handicap 24.03.2007 18.00
1 2
D57 EC.Slup.-Kolob+8.5 1.8 1.8
D58 Polpak-Koszal.+7.5 1.8 1.8
D59 Prokom-T.Zgor.+6.5 1.8 1.8 25/15.00

MOIM ZDANIEM
EC.Slup.-Kolobr.
pewne 1 można się pokusić na 1 z handicapem w ostatnim meczu chlopaki zaszaleli

Stal O.-Anwil
1 widziałem mecz we włocławku i myślę że i tym razem stal wygra co prawda w meczu ze Śląskiem stal miała słabą dyspozycje rzutową ale uważam, że standardowo szawarski ansley i akins rzucą swoje

Polonia-Kager G.
tutaj nie jestem pewien niby polonia gra dobrze u siebie ale kager po serii słabszych występów w końcu musi się odbić
nie polecam tego meczu smile wszystko się może zdarzyć
może 2 smile

Polpak-Koszalin
mimo, że w pierwszym meczu to AZS wygrał postawiłbym 1

Prokom-T.Zgorz.
2 2 2 i jeszcze raz 2 smile
a tak poważnie to najlepiej 2 z handicapem

Jaroslaw-Polpharma
2 trafiło się ostatnio ślepej kurze ziarno wink



Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Bez Gatisa Jahovicsa wystąpi Anwil Włocławek w spotkaniu przeciwko Gipsarowi Stali.

Wiecej: http://www.plk.pl/?sub=news&id=2894


Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jedyne co dzisiaj zagrałem to Under 152,5 w spotkaniu Czarni - Kotwica.
Jak na dysponujących jedną z najlepszych defensyw w tym sezonie DBE Czarnych linia 152,5 wydaje mi się być o przynajmniej 5-6 pkt. za wysoka.
Poza tym mamy tutaj derby Pomorza Środkowego, a takie mecze to twarda walka do upadłego bez pozwalania rywalowi na zdobywanie łatwych punktów.

Jutro... tak samo jak w grudniu... i tak samo bez cienia wątpliwości... TURÓW!
Banda żółtych koszulek i kukła na ławce trenerskiej jutro po raz kolejny na własnej skórze zrozumieją znaczenie słów ZESPÓŁ i OBRONA.


P.S. Może jednak tylko z handi...? wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2
hmmm 3 kwarta w ostrowie.... 20 po tyłku ostrów i zastanawia mnie dlaczego Szawarski i Ansley 2,0 tylko Akins na swoim poziomie

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z całym szacunkiem dla Ciebie Tomo wydaje mi się że ten mecz wygra Prokom :-) - tak też zagrałem.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Witam serdecznie po paru kolejkach przerwy laugh
Zebralem sie do napisania paru slow o meczu na szczycie ktory jutro wszyscy obejrzymy na antenie TV4.
Ja w tym meczu faworyta upatruje oczywiscie w ekipie gospodarzy ktora jak na moj stan wiedzy jest ekipa lepsza. Prokom zakonczyl juz przygode z Euroliga i moze wreszcie skupic sie w 100% procentach na rozgrywkach DBE. Jesli jutro tylko od 1 min przystapia do meczu w pelni skoncetrowany i na pelnych obrotach to nie powinien pozostawic ekipie Bot-u zadnych zludzen. Hukic pieczolowicie zaopiekuje sie Kelatim, Masulis Witka i bedzie OK. Wszyscy upatruja faworyta w gosciach ale ja jakos tego nie widze laugh ale zawsze sie moge mylic.
Milego ogladania meczu
pozdrowki z Pozania

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Originally Posted by tomo
Banda żółtych koszulek i kukła na ławce trenerskiej jutro po raz kolejny na własnej skórze zrozumieją znaczenie słów ZESPÓŁ i OBRONA.
AMEN smile

p.s
oczami eksperta

http://adrom.blox.pl/html

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Originally Posted by tomo
Jedyne co dzisiaj zagrałem to Under 152,5 w spotkaniu Czarni - Kotwica.
Jutro... tak samo jak w grudniu... i tak samo bez cienia wątpliwości... TURÓW!
Banda żółtych koszulek i kukła na ławce trenerskiej jutro po raz kolejny na własnej skórze zrozumieją znaczenie słów ZESPÓŁ i OBRONA.


P.S. Może jednak tylko z handi...? wink


Nie spodziewałem się tego po Tobie smile

Może trener jest do dupy,ale ta banda 10 koszulek,to bardzo dobrzy zawodnicy w jak na naszą lige, wiec nie pisz takich rzeczy...

Nie wiem co to za hurraoptymizm z tym Turowem,ale jak dla mnie Prokom jest lepszym kadrowo zespołem i gra u siebie,wiec jezeli zagrają tak jak umieją to Turów nic nie ugra. Prokom wie,ze musi sie skupić na lidze,skończyła się Euroliga i teraz powoli bedą sie skupiać na lidze,a jeśli podejda to tego rzetelnie,to jedynie Anwil moze im napsuc krwi,hmm Turów w play off może też...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nie no może oni i są wartościowymi grajkami, ale na pewno nie są ZESPOŁEM i w tym tkwi ich główny problem...

A co do samego meczu - każdy może mieć własne zdanie i ja go nie neguję, ale sam swojego zdania również nie zmienię.
Według mnie Turów będzie dzisiaj dla Prokomu równorzędnym rywalem, a jego szanse na zwycięstwo są zdecydowanie wyższe od wyceny bukmacherów.

W grudniu też wszyscy pisali Prokom, Prokom, Prokom... tylko ja jeden biedny stawiałem na zwycięstwo Turowa (>@3.0)... skończyło się masakrą w obronie i +20 na tablicy świetlenej smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Zagrałem Turów +6.5 i jest to tylko i wylacznie moj typ. Turow nie jest faworytem i zdaje sobie z tego sprawe, ale nie gram tego i nie pisze o Turówie jak o jakims pewniaku.

1000zł na to nie stawiam, wiec moge przegrac, chce zobaczyc po prostu dobry mecz i ZESPOŁOWOŚC Turówa... dlatego im pokibicuje, a tym na Turów to kwestia podrzedna smile

pzdr :PIWO:

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Originally Posted by Zabielany
Originally Posted by tomo
Banda żółtych koszulek i kukła na ławce trenerskiej jutro po raz kolejny na własnej skórze zrozumieją znaczenie słów ZESPÓŁ i OBRONA.
AMEN smile

p.s
oczami eksperta

http://adrom.blox.pl/html

wybaczcie ale pan Romanski jest dla mnie sredniej jakosci ekspertem. Co on czasem gada to nie wiem czy sie smiac czy plakac .

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Wybaczcie drodzy panowie ale dzisiaj Turów zostanie brutalnie
sprowadzony do rzeczywistosci , ktora na dzien dzisiejszy jest
taka ze maksymalnie zmotywowany Prokom Trefl Sopot , a wszystkie
inne zespoly w tym kraju dzieli niewiarygodna kosmiczna przepasc.
I na nic zdadza sie dzisiaj wyborne defensywne sztuczki trenera
ktorego lubie,cenie i szanuje Saso Filipovskiego.

Wiecie dlaczego ?
Powiem wam , dlatego ze Prokom dzisiaj po raz kolejny , niestety
po raz kolejny udowodni ze zespol zbudowany za 7 milionow dolarow
jak na polskie warunki jest Realem Madryt DBL.

I jestem przekonany ze Prokom dzisiaj zagra na 100 % wtedy Turow
bedzie bez szans , bez zadnych szans.
Kazdy inny wynik niz minimum 10 punktowe zwyciestwo Prokomu bedzie dla mnie ogromna niespodzianka.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Mozliwe obie opcje, nie komentuje, ale

'maksymalnie zmotywowany Prokom Trefl Sopot' to jak oksymoron.

W Prokomie wielu zawodników już zwyczajnie nie chce grać, jest to winą wielu osób i zdarzeń, ale nie ma tam maksymalnej motywacji, zapewniam Cie.
Tzn. moze jest 'maksymalna' na warunki sopockie, ale w porównaniu z wolą walki takiej polonii, polpaku czy turowa, to jest nic

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Info z 1 ręki... od jednego z zawodników Turowa. Co prawda, żadnych rewelacji nie podaje... ale zawsze warto wysluchac.

"my za to przygotowywalismy sie do tego meczu bardzo rzetelnie ogolnie ostatni miesiac przepracowalismy naprawde bardzo mocny"

"u nas lekka kontuzje ma drobniak ale bedzie gral"

"williams w dobrej formie ale bedzie mial ciezko z tak doswiadczonymi zawodnikami"

W prokomie nie zagra Pacesas ?

W sumie nie wiadomo, czy wzmocnienie, czy oslabienie.

Turów @3.20 w unibecie w moim mniemaniu to jest bet miesiąca.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Turów @3.20 to moim zdaniem wtopa miesiąca wink
Prawda jest taka, że jeśli Prokom zagra przynajmniej na 75% swoich możliwości to i tak jest w stanie spokojnie wygrać to spotkanie. Na początku meczu Zgorzelczanie mogą trochę postraszyć gospodarzy, a nawet prowadzić do połowy, ale jestem pewien ze Sopot wygra dziś i to dosyć zdecydowanie. Meczu nie obstawiam, ale liczę na dobre i stojące na wysokim poziomie sportowym spotkanie.

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
no i jak tam wasz pewniak z Turowa?

Prokom może dostawać baty w Eurolidze,ale tam grają najlepsze kluby Europy,a poziom jest 10x lepszy niż w naszej śmiesznej lidze,gdzie pierwszy lepszy czarny jest gwiazdą...

Jak na naszą lige to Prokom jest potęgą i jak zagra na miare swoich możliwosci,nikt nie ma z nimi szans,to tylko kwestia ich motywacji . Dziś było to widoczne, ile dzieli puzzli od reszty stawki!


Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Originally Posted by boca juniors
Jak na naszą lige to Prokom jest potęgą i jak zagra na miare swoich możliwosci,nikt nie ma z nimi szans,to tylko kwestia ich motywacji . Dziś było to widoczne, ile dzieli puzzli od reszty stawki!

Prokom jest potega ... to bylo fajne smile
jak zagra na miare swoich mozliwosci...no wlasnie jak zagra smile

Ogolnie nie jestem zdziwiony wynikiem ale jak czytam takie cos to nie wiem czy my ta sama lige sledzimy smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
pewniak ? smirk ktos uzyl takiego slowa ?

Prokom byl faworytem tego meczu i jak najbardziej zasluzenie wygral. Byl lepsze w kazdym elemenci koszykarskiego rzemiosla. Calkowicie zdominowal deski...swietnie bronil... gral zespolowa koszykówce... duza liczba asyst. Jak dla mnie to na dzien dzisiejszy Atkins to jest 50% zespolu... w wiekoszsci przypadków to on sprawia wygranymi pojedynkami przewage w ataku... rzadzi i dzieli w tym zespole.

Prokom pierwszy przed PO... bo nie wierze, ze przegra 2 z 3 spotkan, pomimo niezwykle trudnych rywali.

Jedno jest pewne. W play offach bedzie ciekawie. wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Jasny gwint, zblizaja sie PO i normalnie mecz za meczem, kolejka za kolejka wink

Coz, jutro sroda, a z tego co widze jeszcze ani razu nie udalo mi sie trafic czegos z DBE w dzien powszedni tongue

Moze jutro bedzie lepiej...

Co na jutro. Hmm, na pierwszy rzut oka Koszalin @ 1.54 (bet365). W zyciu nie spodziewalem sie ze moge zagrac na akademikow, ale "Koniu" i jego chlopaki robia na mnie spore wrazenie. Gadalem wielokrotnie z roznymi osobami z Koszalina i gra AZSu wyglada naprawde fajnie, a jutro rywal bedzie strasznie... dziwny grin

Nie pisze ze ciezko, bo Polonia nie jest dobra, ona jest zaskakujaca po prostu. Ale kurna, co tak patrze na ten Koszalin to na wlasnym parkiecie bywa czesto tak, ze rywale "zapominaja jak sie gra w kosza" wink Jutro postaram sie to wykorzystac, a i mam nadzieje ze bedzie to dobry typ.

Kursy po 1,10 nas nie interesuja, wiec moze poszukac czegos lepszego. A mam - Polpak jako UD @ ponad 2,20 smile

A dlaczego nie? Zastanawiam sie tez nad underkiem...

Polpak wyglada ciekawie po takim kursie, az zal nie sprobowac. Wystarczy ze troche przycisna Polpharme w obronie, ktora od 4 spotkan zatracila swoja skutecznosc i moze byc ciekawie. Polpak tez potrafi zebrac, trzasnac za 3, wiec nie sa z gory skazani na pozarcie.

Tyle ode mnie, tak na szybko bo godzina juz nie dla mnie, a jutro ledwo wpadne do domu na 18:00

Pozdrawiam :PIWO:

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Witam shane (i calą resztę fanow DBE)

moim zdaniem dzisiejszy mecz Polpharmy to niestety no bet. Obie drużyny będą walczyły na maksa, Polpharma jesli przegra kolejne spotkanie to naprawdę bedzie już katastrofa, a jak potrafią zagrać Farmaceuci u siebie to wszyscy wiemy.
Jeśli musialbym na siłę typować to wygra Polpharma, ale nie będę tego stawiał za jakieś normalne pieniądze.

Ponieważ mecz leci w TV warto coś postawić, zeby się lepiej oglądalo więc przejrzałem pozostale zaklady na ten mecz ale NIC nie ma, anie w toto, ani w bwin ani w unibecie frown wiec ciezko cos gdybac.
Polpak defensywny strasznie, Polpharma u siebie czysty ofens, wiec under/over też cięzki do typowania (zwłaszcza jak nie znam linii) - ciężki naprawdę mecz.

Ja na dziś sobie zrobię jakiegoś tasiemca z kilku spotkań i tam dorzuce Polpharmę za małe pieniadze.

nie gram na Koszalin, Polonia spokojnie ten mecz moze wygrać, szanse moim zdaniem 50/50 co przy lepszyym kursie do mojego "pociągu" kwalifikuje stake na Polonię.
Do tego dorzucę jutrzejszy Prokom - bez przesady, Czarni niby się ostatnio obudzili, ale w meczu z Prokomem dostana srogą nauczkę, jak ostatnio Turow (zastrzegam, ze te mecze gram tylko w pociągu za niewielką stawkę ponieważ już NIGDY nie zagram Prokomu za normalny stake po niskim kursie - zbyt wiele razy się już przejechałem na "gwiazdach" z Trójmiasta i Eu"Geniuszu" Kijewskim).
Dorzucam Śląsk i Turów ( a co tam, jak pociag to pociąg) - w profie sa calkiem ciekawe kursy na te dwa mecze, odpowiednio 1,15 i 1,17 laugh - co przy 1,1 w bwin wyglada nieźle.

I tak troche OT - dorzucam do tego Polskę (też w TV smile i Portugalia co daje bardzo, bardzo przyzwoite AKO. i gram za mini stake, tylko i wyłacznie dla rozrywki.

Podsumowując - naprawdę ciężka kolejka i duzych pieniedzy nie zaryzykowałbym na zaden z tych meczow, wiec dzisiaj delikatnie dla sportu.

Pozdrawiam

M.

Polpharma+Polonia+Śląsk+Turów+Prokom+Polska+Portugalia
AKO - 13,77 w profie po odjeciu podatku :DD

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,872 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,535
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1