Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Zyduuuu (26) 25 100,00 zł śro 28 mar 2007 19:09:11 CEST
...

Bonus: Unibet
nOcnY #1089952 29/03/2007 01:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Uwaga dowcip dla ludzi o mocnych nerwach.

Synek przybiega do taty z drugiego pokoju:
-tato,tato mamy w domu małże
- synku skad ci to przyszło do głowy ,nie mamy zadnej małży
-tato ale na prawde mamy małze
-nie kłam nie mamy zadnej małży!!!!!!!!
-ale ja nie kłamie, mamy małże ,jest w drugim pokoju
na to zdziwiony tata:
-no to chodźmy tam i pokaż mi te małże ale jak kłamiesz dostaniesz kare!
poszli do drugiego pokoju ,a tam na fotelu śpi babcia-straruszka,halka jej sie podwineła i wystawał kawałek pomarszczonej kuciapy:
-tato patrz MAŁŻA!!! (pokazuje synek na kuciape babci)
zawstydzony tata mówi:
-synku no widzisz to nie jest małża ,tylko cipka twojej babci
- TAK ???!!!!A SMAKUJE JAK MAŁŻA!!!



Facet miał problem z przedwczesnym wytryskiem wiec poszedł do lekarza. Zapytał co ma zrobić, żeby problemu nie było. Lekarz mu poradził:
- Jak już będziesz dochodził, to spróbuj się jakoś wystraszyć.
Więc facet tego samego dnia poszedł do sklepu i kupił sobie pistolet startowy (starter), który robi dużo huku i potrafi nastraszyć jak cholera. Podniecony myślą wypróbowania nowego sposobu poleciał szybko do domu. W domu zastał żonę czekająca nago w łóżku. Zaczęli od pozycji 69 i facet momentalnie poczuł że zaraz dojdzie, wiec wystrzelił żeby się przestraszyć. Następnego dnia znów wybrał się do lekarza. Lekarz pyta:
- No i jak było?
Facet na to:
- Niezbyt fajnie. Kiedy wystrzeliłem, to żona zesrała mi się na twarz, odgryzła mi 5 cm penisa, a z szafy wyszedł sąsiad z rękami w górze..

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Czainiczek ostro licytowany laugh

667281848 (4) 901 000 099,99 zł śro 28 mar 2007 19:27:03 CEST

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Bardzo stary hrabia opowiada swoje przygody podczas safari w Afryce:
- Skradam się ze strzelbą, nagle patrzę - lew! Składam się do strzału, celuję, strzelam... i pudło! Lew rzuca się w moja stronę. Odwracam się i uciekam, coraz szybciej i szybciej. Lew mnie goni, już mnie dogania, nagle... Zesrałem się!
- Och, panie hrabio! W takiej chwili...
- Nie wtedy... Teraz!



Przychodzi baba do lekarza z wielkim garnkiem wrzątku. Lekarz na to:
- A na ch... mi to! AAAAAAAA!!!!!!!



Turysta pyta bacy:
-baco, ile taka owca je?
-a to zależy... czarna czy biała?
-czarna.
-a czarna to tak pół kilo je.
-a biała?
-a biała to też tak pół kilo.
-a ile taka owca przytyje jak zje?
-a to zależy... czarna czy biała?
-czarna?
-czarna to 20 deko przytyje.
-a biała?
-a biała też 20 deko.
-a gdzie śpi taka owca?
-a to zależy... czarna czy biała?
-czarna?
-czarna to śpi w komórce.
-a biała?
-biała też śpi w komórce.
-ale baco, skoro te owce ważą tyle samo, tyle samo jedzą i śpią w tym samym miejscu, to dlaczego dzielimy je na czarne i białe?
-a bo widzisz pan... czarne owce to są moje...
-a białe?
-a białe też są moje...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by th0mas
Czainiczek ostro licytowany laugh

667281848 (4) 901 000 099,99 zł śro 28 mar 2007 19:27:03 CEST

Ostatnio chyba sprawa w sądzie była bo ktoś auto kupił za złotówke grin Będzie śmiesznie jak będzie musiał tyle zapłacić za czajniczek wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
nie wiem co śmiesznego w tej aukcji jest w ogóle :/

Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Originally Posted by Rancorn
nie wiem co śmiesznego w tej aukcji jest w ogóle :/
Nie masz wogóle wyobraźni, przyglądnij się temu czajniczkowi dokładnie. crazy

Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428

TELE #1090320 29/03/2007 02:28
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
lol do kasacji, ale ze mnie zakolota ;/

wybaczcie

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Originally Posted by baksiu.jhs
Originally Posted by Rancorn
nie wiem co śmiesznego w tej aukcji jest w ogóle :/
Nie masz wogóle wyobraźni, przyglądnij się temu czajniczkowi dokładnie. crazy


o lool hahahahah tongue dopiero teraz zauwazylem ale gapa ze mnie laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
PS. Nick sprzedawcy - Kasia hmmmm
PS2. Może i ma mały gwizdek ale popularność zdobył - 250 tys odsłon a jeszcze 11 dni

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
na 100 % bedzie sprawa w sadzie ... z chwila zakonczenia aukcji ten typ co kupil zawiera ze sprzedawca umowe cywilno prawna czy cos takiego laugh i musi mu tyle zaplacic laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Nie wiem czy to już było. Oderwałem sie od pracy prawie na 15min. wink

http://arena-jb.w.interia.pl/tetka.htm

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
http://www.mojeauto.net/2007/03/10/video-traktor-tuning/

drugi Kubica tylko nie ta kategoria laugh laugh


no i Irlandia Polnocna liderem tabeli przed takimi druzynami jak Hiszpania, Dania, Szwecja, Łotwa laugh laugh toc to juz jaja sa grin

HAGIi #1091168 29/03/2007 06:21
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891

Stoin #1092031 29/03/2007 23:40
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ciekawe jak on się w tym wszystkim porusza, przecież człowiek nie ma aż tak podzielnej uwagi wink

Szewa #1092725 30/03/2007 01:48
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Szewczenko pewnie używa Poker Trackera i jakoś sobie radzi. Nie wchodzi w dużą ilość rozdań tylko czeka na mocny układ. Na forum 2+2 jest kilka zdjęć z podobnymi kombinacjami monitorów.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
P.S. używa na pewno PT i jest to pokazane na prawym górnym monitorze.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Nie wiem czy było ja to dzisiaj dostałem na gg od kumpla :

fotka.pl 1 -

fotka.pl 2 -


Pozdrowienia dla wszystkich fotkofobów wink

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, aker, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,837 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1