|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Kupon nr 15 betgun:
A.Roddick-S.Querrey 1 1,10 M.Santangelo-Y.Sema 1 1,22 SC Bern - EHC Basel 1 1,25 HC Vitkovice - HC Vsetin 1 1,12 MKS Cracovia Krakow - Muks Naprzod Janow 1 1,10
stawka: 250j możliwa wygrana: 516j
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Kupon nr 16 betgun
L.Dlouhy/P.Vizner-M.Melo/A.Sa 1 1,30 N.Almagro-F.Saretta 1 1,20 SC Bern - EHC Basel 1 1,25
stawka: 750j mozliwa wygrana: 1462j
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Kupon nr 15 betgun: A.Roddick-S.Querrey 1 1,10 2:0 M.Santangelo-Y.Sema 1 1,22 2:0 SC Bern - EHC Basel 1 1,25 5:1 HC Vitkovice - HC Vsetin 1 1,12 5:2 MKS Cracovia Krakow - Muks Naprzod Janow 1 1,10 9:3 stawka: 250j możliwa wygrana: 516j kupon trafiony zysk: +266j Vitkovice bardzo ładni wyciągnęły mecz ze stanu 0:2 na 5:2, w trzeciej tercji wygrywając 4:0, nie spodziewałem się niestetty tego, stąd mój kolejny kupon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Trzeba zrobić jakieś podsumowanie tej części gry  (mimo, że z powodu chwilowego bana  nie mogłem podawać swoich typów na Forum, przez co ostatnia progresja nie została Tu podana J ) Po 13 kuponach bilans wynosił: + 1123 jednostki kupon nr 14: -100j kupon nr 15: +266j kupon nr 16: -750j (niedokończona progresja na Forum J , a jako, że podliczamy tylko to co jest w temacie dlatego kolejnego etapu już tu nie wklejam, chociaż na forum satelickim udało mi się dokończyć również tą progresje, dzięki czemu zysk był „trochę” większy  ) Zatem bilans końcowy: 1123 – 100 + 266 – 750 = +539Wystarczy i na wino i na ogórki, a taki był pierwotny cel tematu, teraz gra będzie czysto rekreacyjna, ale z jak najbardziej poważnymi typami
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Trzeba zrobić jakieś podsumowanie tej części gry  (mimo, że z powodu chwilowego bana  nie mogłem podawać swoich typów na Forum, przez co ostatnia progresja nie została Tu podana J ) Po 13 kuponach bilans wynosił: + 1123 jednostkikupon nr 14: -100j kupon nr 15: +266j kupon nr 16: -750j (niedokończona progresja na Forum J , a jako, że podliczamy tylko to co jest w temacie dlatego kolejnego etapu już tu nie wklejam, chociaż na forum satelickim udało mi się dokończyć również tą progresje, dzięki czemu zysk był „trochę” większy  ) Zatem bilans końcowy: 1123 – 100 + 266 – 750 = +539Wystarczy i na wino i na ogórki, a taki był pierwotny cel tematu, teraz gra będzie czysto rekreacyjna, ale z jak najbardziej poważnymi typami [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
IK Savehof-IFK Trelleborg Szwecja - 1 liga 1 1,14 29.03.2007 19:00 Energa Czarni Słupsk - Prokom Trefl Sopot Polska-1 liga 2 1,34 29.03.2007 18:00 L.Raymond/S.Stosur-E.Loit/N.Pratt WTA Miami, deble 1 1,25 29.03.2007 17:05 Savenhof rozgrywa dzisiaj trzeci mecz fazy play- off, dwa pierwsze wygrane, jeden u siebie rówżnicą około 10 bramek, na wyjeżdzie bodajże po dogrywce jedną bramką, w rywalizacji prowadzi już 2:0, dzisiaj duża szansa na trzecie zwycięstwo, mimo, że w fazie zasadniczej przegrali z Trelleborgiem w domu, myślę, że dzisiaj już takiej niespodzianki nie sprawią. Prokom gra trudny mecz na wyjeżdzie, ale po odpadnięciu z europejskich rozgrywek musi pokazać swoją klasę na krajowych parkietach, w nastepnej kolejce trudny mecz u siebie ze Śląskiem, a napewno Prokom chce w fazie zasadniczej sezonu zająć pierwsze miejsce, a tuż za nim czai się jak cień BOT Turów, który w tej chwili ma jeden mecz rozegrany więcej i tyle samo pkt. co Prokom. Raymond ze Stosur to najlepsza, przynajmniej wg rankingów  para deblowa świata, Loit z Pratt chyba nie mają jeszcze takiego doświadczenia (ogrania), aby wygrywać z najlepszymi, chociaż teraz deble w dużej mierze stały się pewnego rodzaju loterią  Mam jednak nadzieję, na pewne zwycięstwo Raymond/Stosur Kurs: coś około 1,9Stawka: worek kartofli  /możliwa wygrana: prawie 2 worki kartofli  / [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
IK Savehof-IFK Trelleborg Szwecja - 1 liga 1 1,14 29.03.2007 19:00 30:28 Energa Czarni Słupsk - Prokom Trefl Sopot Polska-1 liga 2 1,34 29.03.2007 18:00 67:70 L.Raymond/S.Stosur-E.Loit/N.Pratt WTA Miami, deble 1 1,25 29.03.2007 17:05 2:0  Savenhof rozgrywa dzisiaj trzeci mecz fazy play- off, dwa pierwsze wygrane, jeden u siebie rówżnicą około 10 bramek, na wyjeżdzie bodajże po dogrywce jedną bramką, w rywalizacji prowadzi już 2:0, dzisiaj duża szansa na trzecie zwycięstwo, mimo, że w fazie zasadniczej przegrali z Trelleborgiem w domu, myślę, że dzisiaj już takiej niespodzianki nie sprawią. Prokom gra trudny mecz na wyjeżdzie, ale po odpadnięciu z europejskich rozgrywek musi pokazać swoją klasę na krajowych parkietach, w nastepnej kolejce trudny mecz u siebie ze Śląskiem, a napewno Prokom chce w fazie zasadniczej sezonu zająć pierwsze miejsce, a tuż za nim czai się jak cień BOT Turów, który w tej chwili ma jeden mecz rozegrany więcej i tyle samo pkt. co Prokom. Raymond ze Stosur to najlepsza, przynajmniej wg rankingów  para deblowa świata, Loit z Pratt chyba nie mają jeszcze takiego doświadczenia (ogrania), aby wygrywać z najlepszymi, chociaż teraz deble w dużej mierze stały się pewnego rodzaju loterią  Mam jednak nadzieję, na pewne zwycięstwo Raymond/Stosur Kurs: coś około 1,9Stawka: worek kartofli  /możliwa wygrana: prawie 2 worki kartofli  / [ Linked Image] Kupon trafiony:  Wygrana: Worek kartofli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
G.Canas-T.Robredo ATP Miami 1 1,57 30.03.2007 01:05 Portland Trail Blazers-Memphis Grizzlies - suma punktów : 194.5 NBA 2 1,85 30.03.2007 04:05 Stawka: Smalec wyborowy (paczkowany) /możliwa wygrana: trzy Smelce wyborowe (paczkowane)/ [ Linked Image] Haha  Leże  rafal
Last edited by rafal08; 30/03/2007 05:35.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Chicago Bulls-Detroit Pistons NBA 1 1,55 30.03.2007 02:05 Bullsi potrzebują wygranej, Detroit bez Hamiltona i Webbera, Chicago u siebie gra dobrą, skuteczną (mam nadzieję  ) koszykówkę, liczę na wygraną  Stawka: Ogórki kwaszone małosolne (Skład: ogórki, woda, sól kuchenna, koper, chrzan, czosnek, przyprawy aromatyczno-smakowe)/Możliwa wygrana: 1,5 (półtora) słoika ogórków kwaszonych małosolnych/ [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
G.Canas-T.Robredo ATP Miami 1 1,57 30.03.2007 01:05 2:0 Portland Trail Blazers-Memphis Grizzlies - suma punktów : 194.5 NBA 2 1,85 30.03.2007 04:05 96:92  /zabrakło kilku pkt.  przespali III kwartę, gdyby tam utrzymali poziom meczu, byłoby dobrze/ Stawka: Smalec wyborowy (paczkowany) /możliwa wygrana: trzy Smelce wyborowe (paczkowane)/ [ Linked Image] Haha  Leże  rafal Strata: Smalec wyborowy (paczkowany)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Chicago Bulls-Detroit Pistons NBA 1 1,55 30.03.2007 02:05 83:81  Bullsi potrzebują wygranej, Detroit bez Hamiltona i Webbera, Chicago u siebie gra dobrą, skuteczną (mam nadzieję  ) koszykówkę, liczę na wygraną  Stawka: Ogórki kwaszone małosolne (Skład: ogórki, woda, sól kuchenna, koper, chrzan, czosnek, przyprawy aromatyczno-smakowe)/Możliwa wygrana: 1,5 (półtora) słoika ogórków kwaszonych małosolnych/ [ Linked Image] Kupon Traffionyzysk: ponad pół słoika ogórków kwaszonych małosolnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Vsc Debrecen-Fc Tatabanya Węgry - 1 liga 1 1,25 30.03.2007 19:00 SC Bastia-Tours FC Francja - 2 liga 1 1,41 30.03.2007 20:00 N.Djokovic-A.Murray ATP Miami 1 1,58 30.03.2007 21:05 AK Bars Kazan - CSKA Moscow (2mecz) Rosja-1 liga 1 1,20 30.03.2007 17:00 Stawka: RZODKIEWKA POLSKA PĘCZEK/Możliwa wygrana: 3,5 (słownie: trzy i pół) pęczka rzodkiewki polskiej. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Vsc Debrecen-Fc Tatabanya Węgry - 1 liga 1 1,25 30.03.2007 19:00 N.Djokovic-A.Murray ATP Miami 1 1,58 30.03.2007 21:05 Stawka: Dzika Wiśnia/Możliwa wygrana: 2 (słownie: dwie) Dziekie Wiśnie/ "Tanie wina popularnie nazywane również siarko-frutami bądź mózgo-trzepami bardzo popularne są w kręgach ubogich emerytów i rencistów , studentów, oraz ludzi związanych z muzyką alternatywną. Średnia cena "bełta" plasuje się w okolicach 4 zł, za tę cenę dostajemy najczęściej 0,75l butelkę zwrotną. Wiele firm produkujących "korbole" by zmniejszyć koszty produkcji do niezbędnego minimum pakuje swoje wyroby w różnego rodzaju kartoniki, butelki plastikowe lub też woreczki foliowe podobne do tych w które pakowane jest mleko." [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
hahahahah brawo majster, cudny temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
no qrwa mistrzostwo swiata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Vsc Debrecen-Fc Tatabanya Węgry - 1 liga 1 1,25 30.03.2007 19:00 2:0 SC Bastia-Tours FC Francja - 2 liga 1 1,41 30.03.2007 20:00 2:0 N.Djokovic-A.Murray ATP Miami 1 1,58 30.03.2007 21:05 2:0 AK Bars Kazan - CSKA Moscow (2mecz) Rosja-1 liga 1 1,20 30.03.2007 17:00 4:2 Stawka: RZODKIEWKA POLSKA PĘCZEK/Możliwa wygrana: 3,5 (słownie: trzy i pół) pęczka rzodkiewki polskiej. [ Linked Image] Kupon trafiony: Zysk: 2,5 (dwa i pół pęczka rzodkiewek)  co mnie bardzo cieszy niezmiernie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Vsc Debrecen-Fc Tatabanya Węgry - 1 liga 1 1,25 30.03.2007 19:00 2:0 N.Djokovic-A.Murray ATP Miami 1 1,58 30.03.2007 21:05 2:0 Stawka: Dzika Wiśnia/Możliwa wygrana: 2 (słownie: dwie) Dziekie Wiśnie/ "Tanie wina popularnie nazywane również siarko-frutami bądź mózgo-trzepami bardzo popularne są w kręgach ubogich emerytów i rencistów , studentów, oraz ludzi związanych z muzyką alternatywną. Średnia cena "bełta" plasuje się w okolicach 4 zł, za tę cenę dostajemy najczęściej 0,75l butelkę zwrotną. Wiele firm produkujących "korbole" by zmniejszyć koszty produkcji do niezbędnego minimum pakuje swoje wyroby w różnego rodzaju kartoniki, butelki plastikowe lub też woreczki foliowe podobne do tych w które pakowane jest mleko." [ Linked Image] Kupon trafionyZysk: Wiśniówka "Dzika" (sztuk 1 [jeden])Rzodkiewki jak rzodkiewki, ważne, że wypić jest co  ... Gorzej tylko człowiek "się czuje się" jak już wypije, i obidzi się nad ranem "po południu"  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
FC Barcelona-Deportivo La Coruna Hiszpania - 1 liga 1 1,32 31.03.2007 22:00 New Jersey Nets-Philadelphia 76ers NBA 1 1,34 01.04.2007 01:35 Kupon trochę "naciągany", ale mam nadzieję, że wejdzie (bez problemów) Stawka: Spirytus krakowski zawartość alkoholu: 95% obj. pojemność: 0,1l; 0,2l; 0,5l"został wprowadzony na rynek krajowy przez Destylernię "Polmos" w Krakowie S.A. w 2000 r. Od początku z powodzeniem zdobywa swoje miejsce na rynku polskich spirytusów. Swój sukces zawdzięcza walorom jakościowym oraz eleganckiej i prostej etykiecie nadającej temu wyrobowi krakowski styl i zdecydowany charakter." [ Linked Image] Możliwa wygrana: Prawie 2 (dwa) Spirytusy krakowskie Trochę Kurtularnej Muzyki  [ youtube.com] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Zastanawiam sie nad Portland- Clippersi over`ek 179,5 , oba zespoły potrafią rzucać  zobaczymy jaką myśl nastepny "Żubr" przyniesie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Portland Trail Blazers-LA Clippers - suma punktów : 179.5 NBA 2 1,91 01.04.2007 04:05 Stawka: KaszankaMożliwa wygrana: Prawie dwa razy tyle Kaszanki"Kaszanka (śl. krupniok), wyrób wędliniarski z kaszy i krwi oraz podrobów: wątroba, płuca, skórki wieprzowe,tłuszcz.
Podstawowe przyprawy to : cebula, pieprz, majeranek. Kaszankę w warunkach domowych wytwarza się głównie przy okazji świniobicia kiedy jest dostępna świeża krew.
Podroby te są koloru czarnofioletowego (od krwi i kaszy), mają najczęściej osłonkę z jelita. W zależności od regionu i producenta są grubsze lub cieńsze. Krupniok zazwyczaj ma kształt typowej kiełbasy grubości do 5 cm .
Do wyrobu kaszanki używa się kaszy gryczanej lub jęczmiennej. Rozróżnia się też kaszankę pieczoną, jak i parzoną (gotowaną po napełnieniu)." [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|