Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Kupon nr 15 betgun:

A.Roddick-S.Querrey 1 1,10

M.Santangelo-Y.Sema 1 1,22

SC Bern - EHC Basel 1 1,25

HC Vitkovice - HC Vsetin 1 1,12

MKS Cracovia Krakow - Muks Naprzod Janow 1 1,10


stawka: 250j
możliwa wygrana: 516j


Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Kupon nr 16 betgun

L.Dlouhy/P.Vizner-M.Melo/A.Sa 1 1,30

N.Almagro-F.Saretta 1 1,20

SC Bern - EHC Basel 1 1,25


stawka: 750j
mozliwa wygrana: 1462j

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Master.com back
Kupon nr 15 betgun:

A.Roddick-S.Querrey 1 1,10 2:0 piwo

M.Santangelo-Y.Sema 1 1,22 2:0 piwo

SC Bern - EHC Basel 1 1,25 5:1 piwo

HC Vitkovice - HC Vsetin 1 1,12 5:2piwo

MKS Cracovia Krakow - Muks Naprzod Janow 1 1,10 9:3piwo


stawka: 250j
możliwa wygrana: 516j


kupon trafiony
zysk: +266j

Vitkovice bardzo ładni wyciągnęły mecz ze stanu 0:2 na 5:2, w trzeciej tercji wygrywając 4:0, nie spodziewałem się niestetty tego, stąd mój kolejny kupon.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Trzeba zrobić jakieś podsumowanie tej części gry wink (mimo, że z powodu chwilowego bana wink nie mogłem podawać swoich typów na Forum, przez co ostatnia progresja nie została Tu podana J )

Po 13 kuponach bilans wynosił:
+ 1123 jednostki

kupon nr 14: -100j
kupon nr 15: +266j
kupon nr 16: -750j (niedokończona progresja na Forum J , a jako, że podliczamy tylko to co jest w temacie dlatego kolejnego etapu już tu nie wklejam, chociaż na forum satelickim udało mi się dokończyć również tą progresje, dzięki czemu zysk był „trochę” większy wink )


Zatem bilans końcowy:
1123 – 100 + 266 – 750 = +539

Wystarczy i na wino i na ogórki, a taki był pierwotny cel tematu, teraz gra będzie czysto rekreacyjna, ale z jak najbardziej poważnymi typami wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Trzeba zrobić jakieś podsumowanie tej części gry wink (mimo, że z powodu chwilowego bana wink nie mogłem podawać swoich typów na Forum, przez co ostatnia progresja nie została Tu podana J )

Po 13 kuponach bilans wynosił:
+ 1123 jednostki


kupon nr 14: -100j
kupon nr 15: +266j
kupon nr 16: -750j (niedokończona progresja na Forum J , a jako, że podliczamy tylko to co jest w temacie dlatego kolejnego etapu już tu nie wklejam, chociaż na forum satelickim udało mi się dokończyć również tą progresje, dzięki czemu zysk był „trochę” większy wink )


Zatem bilans końcowy:
1123 – 100 + 266 – 750 = +539



Wystarczy i na wino i na ogórki, a taki był pierwotny cel tematu, teraz gra będzie czysto rekreacyjna, ale z jak najbardziej poważnymi typami wink

[Linked Image]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
IK Savehof-IFK Trelleborg Szwecja - 1 liga 1 1,14 29.03.2007 19:00

Energa Czarni Słupsk - Prokom Trefl Sopot Polska-1 liga 2 1,34 29.03.2007 18:00

L.Raymond/S.Stosur-E.Loit/N.Pratt WTA Miami, deble 1 1,25 29.03.2007 17:05

Savenhof rozgrywa dzisiaj trzeci mecz fazy play- off, dwa pierwsze wygrane, jeden u siebie rówżnicą około 10 bramek, na wyjeżdzie bodajże po dogrywce jedną bramką, w rywalizacji prowadzi już 2:0, dzisiaj duża szansa na trzecie zwycięstwo, mimo, że w fazie zasadniczej przegrali z Trelleborgiem w domu, myślę, że dzisiaj już takiej niespodzianki nie sprawią.

Prokom gra trudny mecz na wyjeżdzie, ale po odpadnięciu z europejskich rozgrywek musi pokazać swoją klasę na krajowych parkietach, w nastepnej kolejce trudny mecz u siebie ze Śląskiem, a napewno Prokom chce w fazie zasadniczej sezonu zająć pierwsze miejsce, a tuż za nim czai się jak cień BOT Turów, który w tej chwili ma jeden mecz rozegrany więcej i tyle samo pkt. co Prokom.

Raymond ze Stosur to najlepsza, przynajmniej wg rankingów wink para deblowa świata, Loit z Pratt chyba nie mają jeszcze takiego doświadczenia (ogrania), aby wygrywać z najlepszymi, chociaż teraz deble w dużej mierze stały się pewnego rodzaju loterią wink Mam jednak nadzieję, na pewne zwycięstwo Raymond/Stosur

Kurs: coś około 1,9
Stawka: worek kartofli wink /możliwa wygrana: prawie 2 worki kartofli wink /

[Linked Image]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Master.com back
IK Savehof-IFK Trelleborg Szwecja - 1 liga 1 1,14 29.03.2007 19:00 30:28 piwo

Energa Czarni Słupsk - Prokom Trefl Sopot Polska-1 liga 2 1,34 29.03.2007 18:00 67:70 piwo

L.Raymond/S.Stosur-E.Loit/N.Pratt WTA Miami, deble 1 1,25 29.03.2007 17:05 2:0 piwo

Savenhof rozgrywa dzisiaj trzeci mecz fazy play- off, dwa pierwsze wygrane, jeden u siebie rówżnicą około 10 bramek, na wyjeżdzie bodajże po dogrywce jedną bramką, w rywalizacji prowadzi już 2:0, dzisiaj duża szansa na trzecie zwycięstwo, mimo, że w fazie zasadniczej przegrali z Trelleborgiem w domu, myślę, że dzisiaj już takiej niespodzianki nie sprawią.

Prokom gra trudny mecz na wyjeżdzie, ale po odpadnięciu z europejskich rozgrywek musi pokazać swoją klasę na krajowych parkietach, w nastepnej kolejce trudny mecz u siebie ze Śląskiem, a napewno Prokom chce w fazie zasadniczej sezonu zająć pierwsze miejsce, a tuż za nim czai się jak cień BOT Turów, który w tej chwili ma jeden mecz rozegrany więcej i tyle samo pkt. co Prokom.

Raymond ze Stosur to najlepsza, przynajmniej wg rankingów wink para deblowa świata, Loit z Pratt chyba nie mają jeszcze takiego doświadczenia (ogrania), aby wygrywać z najlepszymi, chociaż teraz deble w dużej mierze stały się pewnego rodzaju loterią wink Mam jednak nadzieję, na pewne zwycięstwo Raymond/Stosur

Kurs: coś około 1,9
Stawka: worek kartofli wink /możliwa wygrana: prawie 2 worki kartofli wink /

[Linked Image]


Kupon trafiony: piwo
Wygrana: Worek kartofli wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
G.Canas-T.Robredo ATP Miami 1 1,57 30.03.2007 01:05

Portland Trail Blazers-Memphis Grizzlies - suma punktów : 194.5 NBA 2 1,85 30.03.2007 04:05


Stawka: Smalec wyborowy (paczkowany)
/możliwa wygrana: trzy Smelce wyborowe (paczkowane)/


[Linked Image]

Haha laugh Leże piwo
rafal

Last edited by rafal08; 30/03/2007 05:35.
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Chicago Bulls-Detroit Pistons NBA 1 1,55 30.03.2007 02:05

Bullsi potrzebują wygranej, Detroit bez Hamiltona i Webbera, Chicago u siebie gra dobrą, skuteczną (mam nadzieję wink ) koszykówkę, liczę na wygraną smile

Stawka: Ogórki kwaszone małosolne (Skład: ogórki, woda, sól kuchenna, koper, chrzan, czosnek, przyprawy aromatyczno-smakowe)


/Możliwa wygrana: 1,5 (półtora) słoika ogórków kwaszonych małosolnych/


[Linked Image]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Master.com back
G.Canas-T.Robredo ATP Miami 1 1,57 30.03.2007 01:05 2:0 piwo

Portland Trail Blazers-Memphis Grizzlies - suma punktów : 194.5 NBA 2 1,85 30.03.2007 04:05 96:92 mad /zabrakło kilku pkt. wink przespali III kwartę, gdyby tam utrzymali poziom meczu, byłoby dobrze/


Stawka: Smalec wyborowy (paczkowany)
/możliwa wygrana: trzy Smelce wyborowe (paczkowane)/


[Linked Image]

Haha laugh Leże piwo
rafal

Strata: Smalec wyborowy (paczkowany)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Master.com back
Chicago Bulls-Detroit Pistons NBA 1 1,55 30.03.2007 02:05 83:81 piwo

Bullsi potrzebują wygranej, Detroit bez Hamiltona i Webbera, Chicago u siebie gra dobrą, skuteczną (mam nadzieję wink ) koszykówkę, liczę na wygraną smile

Stawka: Ogórki kwaszone małosolne (Skład: ogórki, woda, sól kuchenna, koper, chrzan, czosnek, przyprawy aromatyczno-smakowe)


/Możliwa wygrana: 1,5 (półtora) słoika ogórków kwaszonych małosolnych/


[Linked Image]


Kupon Traffiony
zysk: ponad pół słoika ogórków kwaszonych małosolnych

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Vsc Debrecen-Fc Tatabanya Węgry - 1 liga 1 1,25 30.03.2007 19:00

SC Bastia-Tours FC Francja - 2 liga 1 1,41 30.03.2007 20:00

N.Djokovic-A.Murray ATP Miami 1 1,58 30.03.2007 21:05

AK Bars Kazan - CSKA Moscow (2mecz) Rosja-1 liga 1 1,20 30.03.2007 17:00



Stawka: RZODKIEWKA POLSKA PĘCZEK
/Możliwa wygrana: 3,5 (słownie: trzy i pół) pęczka rzodkiewki polskiej.


[Linked Image]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Vsc Debrecen-Fc Tatabanya Węgry - 1 liga 1 1,25 30.03.2007 19:00

N.Djokovic-A.Murray ATP Miami 1 1,58 30.03.2007 21:05


Stawka: Dzika Wiśnia
/Możliwa wygrana: 2 (słownie: dwie) Dziekie Wiśnie/

"Tanie wina popularnie nazywane również siarko-frutami bądź mózgo-trzepami bardzo popularne są w kręgach ubogich emerytów i rencistów , studentów, oraz ludzi związanych z muzyką alternatywną. Średnia cena "bełta" plasuje się w okolicach 4 zł, za tę cenę dostajemy najczęściej 0,75l butelkę zwrotną. Wiele firm produkujących "korbole" by zmniejszyć koszty produkcji do niezbędnego minimum pakuje swoje wyroby w różnego rodzaju kartoniki, butelki plastikowe lub też woreczki foliowe podobne do tych w które pakowane jest mleko."

[Linked Image]

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
hahahahah

brawo majster, cudny temat laugh


Szczypior #1097635 31/03/2007 20:44
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
no qrwa mistrzostwo swiata piwo laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Master.com back
Vsc Debrecen-Fc Tatabanya Węgry - 1 liga 1 1,25 30.03.2007 19:00 2:0 piwo

SC Bastia-Tours FC Francja - 2 liga 1 1,41 30.03.2007 20:00 2:0 piwo

N.Djokovic-A.Murray ATP Miami 1 1,58 30.03.2007 21:05 2:0 piwo

AK Bars Kazan - CSKA Moscow (2mecz) Rosja-1 liga 1 1,20 30.03.2007 17:00 4:2 piwo



Stawka: RZODKIEWKA POLSKA PĘCZEK
/Możliwa wygrana: 3,5 (słownie: trzy i pół) pęczka rzodkiewki polskiej.


[Linked Image]

Kupon trafiony:
Zysk: 2,5 (dwa i pół pęczka rzodkiewek) wink co mnie bardzo cieszy niezmiernie wink piwo

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Master.com back
Vsc Debrecen-Fc Tatabanya Węgry - 1 liga 1 1,25 30.03.2007 19:00 2:0
piwo
N.Djokovic-A.Murray ATP Miami 1 1,58 30.03.2007 21:05 2:0 piwo


Stawka: Dzika Wiśnia
/Możliwa wygrana: 2 (słownie: dwie) Dziekie Wiśnie/

"Tanie wina popularnie nazywane również siarko-frutami bądź mózgo-trzepami bardzo popularne są w kręgach ubogich emerytów i rencistów , studentów, oraz ludzi związanych z muzyką alternatywną. Średnia cena "bełta" plasuje się w okolicach 4 zł, za tę cenę dostajemy najczęściej 0,75l butelkę zwrotną. Wiele firm produkujących "korbole" by zmniejszyć koszty produkcji do niezbędnego minimum pakuje swoje wyroby w różnego rodzaju kartoniki, butelki plastikowe lub też woreczki foliowe podobne do tych w które pakowane jest mleko."

[Linked Image]

Kupon trafiony
Zysk: Wiśniówka "Dzika" (sztuk 1 [jeden])

Rzodkiewki jak rzodkiewki, ważne, że wypić jest co wink...
Gorzej tylko człowiek "się czuje się" jak już wypije, i obidzi się nad ranem "po południu" wink

[Linked Image]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
FC Barcelona-Deportivo La Coruna Hiszpania - 1 liga 1 1,32 31.03.2007 22:00

New Jersey Nets-Philadelphia 76ers NBA 1 1,34 01.04.2007 01:35

Kupon trochę "naciągany", ale mam nadzieję, że wejdzie (bez problemów) wink

Stawka: Spirytus krakowski
zawartość alkoholu: 95% obj.
pojemność: 0,1l; 0,2l; 0,5l


"został wprowadzony na rynek krajowy przez Destylernię "Polmos" w Krakowie S.A. w 2000 r. Od początku z powodzeniem zdobywa swoje miejsce na rynku polskich spirytusów. Swój sukces zawdzięcza walorom jakościowym oraz eleganckiej i prostej etykiecie nadającej temu wyrobowi krakowski styl i zdecydowany charakter."


[Linked Image]

Możliwa wygrana: Prawie 2 (dwa) Spirytusy krakowskie


Trochę Kurtularnej Muzyki wink [youtube.com]

[Linked Image]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Zastanawiam sie nad Portland- Clippersi over`ek 179,5 , oba zespoły potrafią rzucać wink zobaczymy jaką myśl nastepny "Żubr" przyniesie wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Portland Trail Blazers-LA Clippers - suma punktów : 179.5 NBA 2 1,91 01.04.2007 04:05

Stawka: Kaszanka
Możliwa wygrana: Prawie dwa razy tyle Kaszanki

"Kaszanka (śl. krupniok), wyrób wędliniarski z kaszy i krwi oraz podrobów: wątroba, płuca, skórki wieprzowe,tłuszcz.

Podstawowe przyprawy to : cebula, pieprz, majeranek. Kaszankę w warunkach domowych wytwarza się głównie przy okazji świniobicia kiedy jest dostępna świeża krew.

Podroby te są koloru czarnofioletowego (od krwi i kaszy), mają najczęściej osłonkę z jelita. W zależności od regionu i producenta są grubsze lub cieńsze. Krupniok zazwyczaj ma kształt typowej kiełbasy grubości do 5 cm .

Do wyrobu kaszanki używa się kaszy gryczanej lub jęczmiennej. Rozróżnia się też kaszankę pieczoną, jak i parzoną (gotowaną po napełnieniu)."


[Linked Image]

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, burbon, betowiec, Lukasz111), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1