|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148 |
MINIATURKI - ALKOHOLEMam może inne trochę hobby ale proszę nie kojażyć tego z alkoholizmem  ponieważ na razie tego nie piję :lol: Kolekcjonuję alkohole miniaturki o poj. od 0,01ml do 0,10ml mam już ponad 400sztuk. Czy ktoś może mi pomóc z linkami sklepów w waszych regionach gdzie takie minaturki można kupić. Parę stron znalazłem w internecie ale przydało by się więcej a woj. Świętokrzyskim prawdę mówiąc nie mam już gdzie kupić. Czekam na informacje, dzięki z góry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wow zarejestrowany w 2005 roku, a teraz pierwszy post. Jestem pod wrazeniem  A pomoc niestety nie potrafie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
O tak lucio nie jest zbyt rozmowny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
ale popatrzcie jak zaczął 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Drugiego wpisu można spodziewać się około lutego 2009 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148 |
Tak myślałem, zamiast pomocy to posty liczą dobrze że nie mam ich za dużo bo zrobiła by się polemika na całe forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Ja jako ze mam kilka tez takich malych buteleczek z alkoholem, sluza jako dekoracja mam pytanie czy tez z niektorych wietrzeje Ci alkohol, fabrycznie zamknietych, mi po okolo 4 latach 1/3 krolewskiej wyparowala  , jak ewentualnie przeciwdzialasz temu. Zas co do kupowania do w zwyklyc sklepach monopolowych sa czesto takie, ale sam mam ich z 10 i sluza jako dekoracja tylko i wylacznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
Tak myślałem, zamiast pomocy to posty liczą dobrze że nie mam ich za dużo bo zrobiła by się polemika na całe forum. jak chcesz moge ci pare sprzedac jak znajde w domu za grosze ci sprzedam ;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148 |
Ja jako ze mam kilka tez takich malych buteleczek z alkoholem, sluza jako dekoracja mam pytanie czy tez z niektorych wietrzeje Ci alkohol, fabrycznie zamknietych, mi po okolo 4 latach 1/3 krolewskiej wyparowala  , jak ewentualnie przeciwdzialasz temu. Zas co do kupowania do w zwyklyc sklepach monopolowych sa czesto takie, ale sam mam ich z 10 i sluza jako dekoracja tylko i wylacznie. Dla mnie też wietrzeją niektóre alkohole nawet raz zaznaczyłem flamastrem i po pół roku widać było różnicę  Ja jak kupuję to dokręcam na maksa buteleczki i nawet jest efekt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148 |
Tak myślałem, zamiast pomocy to posty liczą dobrze że nie mam ich za dużo bo zrobiła by się polemika na całe forum. jak chcesz moge ci pare sprzedac jak znajde w domu za grosze ci sprzedam ;d To daj znać na priwa jakie masz i jak nie będe miał to na pweno odkupię od Ciebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,794 Likes: 12 |
Tak myślałem, zamiast pomocy to posty liczą dobrze że nie mam ich za dużo bo zrobiła by się polemika na całe forum. To wklej ten ostatni kupon na tysiąc to będzie rozmowa o typach a nie o postach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148 |
Tak myślałem, zamiast pomocy to posty liczą dobrze że nie mam ich za dużo bo zrobiła by się polemika na całe forum. To wklej ten ostatni kupon na tysiąc to będzie rozmowa o typach a nie o postach  No kurczę tego kuponu na ponad tysiąc nie wkleję bo kasę już odebrałem a nie zrobiłem kopii  Może z tego weekendu coś ustrzelę to się pochwalę. Może Formuła 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148 |
Nikt nie zna żadnej stronki z miniaturkami, nikt nie chce sprzedać ani się wymienić. To może ktoś słyszał o forum które zajmuje się takim hobby. Za info będe wdzięczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
spoko hobby,mam full małych buteleczek ale nie zbieram:) jakby Cie cos interesowało:Bols,Befeater,Grants,Baileys,Zubrówka,Camus,Remy martin,Gordons,Raynal,wrzuc jakies fotki swojej kolekcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
W google jest tego pełno. Np. http://akson.sgh.waw.pl/~es28934/stronka/index.php http://www.minibottles.friko.pl/Świetne hobby...takie ciut elitarne 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|