Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
MINIATURKI - ALKOHOLE

Mam może inne trochę hobby ale proszę nie kojażyć tego z alkoholizmem laugh ponieważ na razie tego nie piję :lol:
Kolekcjonuję alkohole miniaturki o poj. od 0,01ml do 0,10ml mam już ponad 400sztuk. Czy ktoś może mi pomóc z linkami sklepów w waszych regionach gdzie takie minaturki można kupić. Parę stron znalazłem w internecie ale przydało by się więcej a woj. Świętokrzyskim prawdę mówiąc nie mam już gdzie kupić. Czekam na informacje, dzięki z góry.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wow zarejestrowany w 2005 roku, a teraz pierwszy post.
Jestem pod wrazeniem piwo

A pomoc niestety nie potrafie smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
O tak lucio nie jest zbyt rozmowny laugh


piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
ale popatrzcie jak zaczął laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Drugiego wpisu można spodziewać się około lutego 2009 laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
Tak myślałem, zamiast pomocy to posty liczą dobrze że nie mam ich za dużo bo zrobiła by się polemika na całe forum.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Ja jako ze mam kilka tez takich malych buteleczek z alkoholem, sluza jako dekoracja mam pytanie czy tez z niektorych wietrzeje Ci alkohol, fabrycznie zamknietych, mi po okolo 4 latach 1/3 krolewskiej wyparowala frown , jak ewentualnie przeciwdzialasz temu. Zas co do kupowania do w zwyklyc sklepach monopolowych sa czesto takie, ale sam mam ich z 10 i sluza jako dekoracja tylko i wylacznie.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by lucio76
Tak myślałem, zamiast pomocy to posty liczą dobrze że nie mam ich za dużo bo zrobiła by się polemika na całe forum.

jak chcesz moge ci pare sprzedac jak znajde w domu
za grosze ci sprzedam ;d

Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
Originally Posted by ciacho1984
Ja jako ze mam kilka tez takich malych buteleczek z alkoholem, sluza jako dekoracja mam pytanie czy tez z niektorych wietrzeje Ci alkohol, fabrycznie zamknietych, mi po okolo 4 latach 1/3 krolewskiej wyparowala frown , jak ewentualnie przeciwdzialasz temu. Zas co do kupowania do w zwyklyc sklepach monopolowych sa czesto takie, ale sam mam ich z 10 i sluza jako dekoracja tylko i wylacznie.

Dla mnie też wietrzeją niektóre alkohole nawet raz zaznaczyłem flamastrem i po pół roku widać było różnicę wink Ja jak kupuję to dokręcam na maksa buteleczki i nawet jest efekt.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
Originally Posted by zaberek1987
Originally Posted by lucio76
Tak myślałem, zamiast pomocy to posty liczą dobrze że nie mam ich za dużo bo zrobiła by się polemika na całe forum.

jak chcesz moge ci pare sprzedac jak znajde w domu
za grosze ci sprzedam ;d

To daj znać na priwa jakie masz i jak nie będe miał to na pweno odkupię od Ciebie.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
Originally Posted by lucio76
Tak myślałem, zamiast pomocy to posty liczą dobrze że nie mam ich za dużo bo zrobiła by się polemika na całe forum.

To wklej ten ostatni kupon na tysiąc to będzie rozmowa o typach a nie o postach cool

Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by lucio76
Tak myślałem, zamiast pomocy to posty liczą dobrze że nie mam ich za dużo bo zrobiła by się polemika na całe forum.

To wklej ten ostatni kupon na tysiąc to będzie rozmowa o typach a nie o postach cool

No kurczę tego kuponu na ponad tysiąc nie wkleję bo kasę już odebrałem a nie zrobiłem kopii cool Może z tego weekendu coś ustrzelę to się pochwalę. Może Formuła 1.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
Nikt nie zna żadnej stronki z miniaturkami, nikt nie chce sprzedać ani się wymienić. To może ktoś słyszał o forum które zajmuje się takim hobby. Za info będe wdzięczny.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
spoko hobby,mam full małych buteleczek ale nie zbieram:)
jakby Cie cos interesowało:Bols,Befeater,Grants,Baileys,Zubrówka,Camus,Remy martin,Gordons,Raynal,wrzuc jakies fotki swojej kolekcji.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
W google jest tego pełno.

Np.
http://akson.sgh.waw.pl/~es28934/stronka/index.php
http://www.minibottles.friko.pl/

Świetne hobby...takie ciut elitarne smile


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1