Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#110060 28/06/2004 20:33
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
M
M99
Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
Żeby nie zaśmiecać ligowych tematów, wszelkie reklamacje i uwagi proszę wpisywać tutaj.
Pozdrawiam M99

Last edited by Experto; 10/05/2005 12:27.
#110061 28/06/2004 22:51
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454
dlaczego moj typ nie został zaliczony???

Poniedziałek 21/06/04 20:45
Euro 2004
Croatia - England
HT/FT 2/2
kurs 2.87 betandwin

chyba jednak jest OK......

#110062 29/06/2004 11:36
Dołączył: May 2004
Posty: 22
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 22
Mam pytanko dlaczego moj tez nie zostal zaliczony???

#110063 29/06/2004 12:33
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
M
M99
Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
Quote
Oryginalnie wysłał dinomk:
[qb]dlaczego moj typ nie został zaliczony???

Poniedziałek 21/06/04 20:45
Euro 2004
Croatia - England
HT/FT 2/2
kurs 2.87 betandwin

chyba jednak jest OK......[/qb]
"16. Typy w obrębie danej ligi nie mogą się powtarzać. Obowiązuje zasada "Kto pierwszy..."
W 3 lidze mogą się pojawić 2 takie same typy.
Nie można typować "pod przeciwnika" przez co się rozumie się np. obstawienie dokładnego wyniku 1-1 gdy przeciwnik obstawił X (czy odwrotnie) albo np. 1 gdy przeciwnik obstawił X/1 (czy odwrotnie). To samo dotyczy handicapów. Jeśli przeciwnik zagra na 1X2 (bądź 12) to nie można obstawić handicapów, które nawet częściowo się pokrywają z tym typem: np. +0.5 gdy przeciwnik obstawi X lub 2 (czy odwrotnie). Handicap 0 można obstawić jedynie gdy przeciwnik obstawi X (czy odwrotnie)."

Przed Tobą "TYP: 2" podał meyde9.

#110064 29/06/2004 12:35
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
M
M99
Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
Quote
Oryginalnie wysłał RAFCIO30:
[qb]Mam pytanko dlaczego moj tez nie zostal zaliczony???[/qb]
"22. Kursy bierzemy od następujących bukmacherów: Gamebookers, Expekt, Unibet, B&W i Fonbet."

Ty podałeś buka STS.

P.S. Przypominałem już to Wam po parę razy, zapoznajcie się szczegółowo z regulaminem TT, wtedy zaoszczędzi to nam czasu i nerwów.
Pozdrawiam M99

#110065 29/06/2004 16:51
Dołączył: May 2004
Posty: 22
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 22
sorry niedoczytalem

#110066 29/06/2004 16:56
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
M
M99
Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]#1 27.06.2004/20:45

Czech Rep. - Denmark
Typ: 1
Kurs: 2.10
Gamebookers[/qb]
Czemu mam -100 po 1 kolejce :eek: Przecież Czechy wygrały 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
"16. Typy w obrębie danej ligi nie mogą się powtarzać. Obowiązuje zasada "Kto pierwszy..."
W 3 lidze mogą się pojawić 2 takie same typy.
Nie można typować "pod przeciwnika" przez co się rozumie się np. obstawienie dokładnego wyniku 1-1 gdy przeciwnik obstawił X (czy odwrotnie) albo np. 1 gdy przeciwnik obstawił X/1 (czy odwrotnie). To samo dotyczy handicapów. Jeśli przeciwnik zagra na 1X2 (bądź 12) to nie można obstawić handicapów, które nawet częściowo się pokrywają z tym typem: np. +0.5 gdy przeciwnik obstawi X lub 2 (czy odwrotnie). Handicap 0 można obstawić jedynie gdy przeciwnik obstawi X (czy odwrotnie)."

Przed Tobą "TYP: 1" podał sirlukas

#110067 29/06/2004 21:01
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454
Quote
Oryginalnie wysłał M99:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał dinomk:
[qb]dlaczego moj typ nie został zaliczony???

Poniedziałek 21/06/04 20:45
Euro 2004
Croatia - England
HT/FT 2/2
kurs 2.87 betandwin

chyba jednak jest OK......[/qb]
"16. Typy w obrębie danej ligi nie mogą się powtarzać. Obowiązuje zasada "Kto pierwszy..."
W 3 lidze mogą się pojawić 2 takie same typy.
Nie można typować "pod przeciwnika" przez co się rozumie się np. obstawienie dokładnego wyniku 1-1 gdy przeciwnik obstawił X (czy odwrotnie) albo np. 1 gdy przeciwnik obstawił X/1 (czy odwrotnie). To samo dotyczy handicapów. Jeśli przeciwnik zagra na 1X2 (bądź 12) to nie można obstawić handicapów, które nawet częściowo się pokrywają z tym typem: np. +0.5 gdy przeciwnik obstawi X lub 2 (czy odwrotnie). Handicap 0 można obstawić jedynie gdy przeciwnik obstawi X (czy odwrotnie)."

Przed Tobą "TYP: 2" podał meyde9.[/qb]
Twoim prawem, jako zarzadzajacego jest uznac ten typ chociaz czesciowo podobny.... Gram juz jednak 3 "sezon" w ta zabawe i, szczerze mowiac, nie slyszalem o czyms takim - normalnym jest przyjmowie typow HT/FT jako calkiem osobne typy.... szkoda, iz nikt tego wczesciej w tak dobitny sposob nie wytlumaczyl

#110068 29/06/2004 21:18
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Tak również się z tym zgadzam, typy HT/FT to zupełnie co innego i powinny być zaliczone.

Jeśli chodzi o typy na zwycięstwo i handi -0.5 to wiadomo że jest to dokładnie ten sam typ , ale np stawianie typów połowa/pełny czas co do 1X2 to już inny zupełnie co innego.

Czyli wg tych zasad postawienie np X/1 i 1/1 to stawianie pod przeciwnika ?? Dziwne ponieważ w tym przypadku to dwa inne zakłady wygrać może tylko jeden z nich (ew żaden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).

----

Od zawsze zakłady typu 1x2 z HT/FT były rozliczane oddzielnie - jako inne typy tak samo jak X/1 z 1/1 w obrębie danego meczu - dla tego w 1 lidze nie powinienem prowadzić ja tylko Rekin :zobacz:

#110069 30/06/2004 15:28
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
M
M99
Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
Ludzie propozycję tego REGULAMINU napisałem jeszcze w trakcie trwania poprzedniego sezonu, dokładnie 03.06.2004r.
I od razu dopisałem, że czekam na komentarze, niestety żaden, jeżeli chodzi o ten wątek, się nie pojawił. I co teraz?? Mam zmieniać regualmin w trakcie sezonu??
Pozdrawiam M99

#110070 30/06/2004 15:33
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Temat zamknięty, obowiązuje aktualny regulanim, zmiany możliwe od przyszłego sezonu.

#110071 30/06/2004 17:29
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
No dobrze , co do typowania pod przeciwnika to odnosi się to tylko do przypadku 1x2 kontra handi -0.5.

Czyli typy HT/FT i 1x2 to dwa inne typy i MUSZĄ zostać uznane tak samo jeśli wystąpią inne typy HT/FT.

Nalegam jeszcze raz przestudiować regulamin, za czasów BigStara było to oczywiste :zobacz:

Idąc waszym tokiem rozumowania typując daną drużynę jako zwycięzce meczu jest dokładnie tym samym typem jak wygranie połowy przez tą drużynę - nieprawdaż ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#110072 30/06/2004 19:01
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
M
M99
Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
Zobacz teraz <img src="/u.../wink.gif" alt="" /> :zobacz:

Teraz powinno być wsio oki. A na przyszłość proszę o zapoznawanie się ze wszelkimi tematami pojawiającymi się na TT. Wtedy nie będzie niedomówień, przecież wspólnie prowadzimy ten konkurs...
A Ty Jiro wiesz, że zawsze biorę pod uwagę Twoje propozycje i komentarze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam M99

#110073 05/07/2004 16:01
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
mam pytanie jako ze jestem Nowy waktualnej tabeli typerow to co oznacza ta gwiazdka przy moim nicku? czy to wlasnie to ze jestem nowy czy cos innego ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#110074 05/07/2004 16:07
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]mam pytanie jako ze jestem Nowy waktualnej tabeli typerow to co oznacza ta gwiazdka przy moim nicku? czy to wlasnie to ze jestem nowy czy cos innego ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Gwiazdka oznacza opuszczenie kolejki, trzy razy nie podasz typów i out.

#110075 05/07/2004 16:18
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
a no to juz wiem o co chodzi, zapomnialem podac typu na poczatku

#110076 12/07/2004 20:51
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454
Witam!

jak zwykle ma problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Podałem typ (ktory wszedł) i nie zostal zaliczony..
Pa

#110077 13/07/2004 11:47
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
M
M99
Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
Przepraszam dinomk, krzaczył mi sie wczoraj coś komp i musiałem nie zauważyć Twojego typu.
Już poprawiłem ,więc teraz powinno być oki.
Pozdrawiam M99

#110078 19/07/2004 22:42
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
M99 jesli moge wiedziec to za co mam jedna gwiazdke przy nicku ? widze ze kolejke wczesniej tez juz mialem a podaje typy w kazdej kolejce... jesli mozesz to sprawdz jeszcze raz typy na 3 kolejke bo chyba tam jest blad, z tego wynika ze tam nie podalem typu a ja podawalem w kazdej kolejce, tam równiez. Z tego co pamietam byl to typ nietrafiony (Mexico-Uruguay), ale byl podany. Prosze o rozpatrzenie tej sprawy i szybka odpowiedz. z Góry dziekuje i przepraszam ze dopiero teraz o to zwracam uwage, ale wczesniej nie zauwazylem gwiazdki.
Pozdrawiam
P.S. jestem w 2 lidze

#110079 20/07/2004 03:58
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał okan:
[qb]M99 jesli moge wiedziec to za co mam jedna gwiazdke przy nicku ? widze ze kolejke wczesniej tez juz mialem a podaje typy w kazdej kolejce... jesli mozesz to sprawdz jeszcze raz typy na 3 kolejke bo chyba tam jest blad, z tego wynika ze tam nie podalem typu a ja podawalem w kazdej kolejce, tam równiez. Z tego co pamietam byl to typ nietrafiony (Mexico-Uruguay), ale byl podany. Prosze o rozpatrzenie tej sprawy i szybka odpowiedz. z Góry dziekuje i przepraszam ze dopiero teraz o to zwracam uwage, ale wczesniej nie zauwazylem gwiazdki.
Pozdrawiam
P.S. jestem w 2 lidze[/qb]
Sprawa rozpatrzona pozytywnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, ANZELMO, aker, forty, $-man, alfa, Lukasz111), 2,564 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1