|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372 |
Żeby nie zaśmiecać ligowych tematów, wszelkie reklamacje i uwagi proszę wpisywać tutaj. Pozdrawiam M99
Last edited by Experto; 10/05/2005 12:27.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454 |
dlaczego moj typ nie został zaliczony???
Poniedziałek 21/06/04 20:45 Euro 2004 Croatia - England HT/FT 2/2 kurs 2.87 betandwin
chyba jednak jest OK......
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 22 |
Mam pytanko dlaczego moj tez nie zostal zaliczony???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372 |
Oryginalnie wysłał dinomk: [qb]dlaczego moj typ nie został zaliczony???
Poniedziałek 21/06/04 20:45 Euro 2004 Croatia - England HT/FT 2/2 kurs 2.87 betandwin
chyba jednak jest OK......[/qb] "16. Typy w obrębie danej ligi nie mogą się powtarzać. Obowiązuje zasada "Kto pierwszy..." W 3 lidze mogą się pojawić 2 takie same typy. Nie można typować "pod przeciwnika" przez co się rozumie się np. obstawienie dokładnego wyniku 1-1 gdy przeciwnik obstawił X (czy odwrotnie) albo np. 1 gdy przeciwnik obstawił X/1 (czy odwrotnie). To samo dotyczy handicapów. Jeśli przeciwnik zagra na 1X2 (bądź 12) to nie można obstawić handicapów, które nawet częściowo się pokrywają z tym typem: np. +0.5 gdy przeciwnik obstawi X lub 2 (czy odwrotnie). Handicap 0 można obstawić jedynie gdy przeciwnik obstawi X (czy odwrotnie)." Przed Tobą "TYP: 2" podał meyde9.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372 |
Oryginalnie wysłał RAFCIO30: [qb]Mam pytanko dlaczego moj tez nie zostal zaliczony???[/qb] "22. Kursy bierzemy od następujących bukmacherów: Gamebookers, Expekt, Unibet, B&W i Fonbet." Ty podałeś buka STS. P.S. Przypominałem już to Wam po parę razy, zapoznajcie się szczegółowo z regulaminem TT, wtedy zaoszczędzi to nam czasu i nerwów. Pozdrawiam M99
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 22 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372 |
Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb] Oryginalnie wysłał A.S.Romek: [qb]#1 27.06.2004/20:45
Czech Rep. - Denmark Typ: 1 Kurs: 2.10 Gamebookers[/qb] Czemu mam -100 po 1 kolejce :eek: Przecież Czechy wygrały 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] "16. Typy w obrębie danej ligi nie mogą się powtarzać. Obowiązuje zasada "Kto pierwszy..." W 3 lidze mogą się pojawić 2 takie same typy. Nie można typować "pod przeciwnika" przez co się rozumie się np. obstawienie dokładnego wyniku 1-1 gdy przeciwnik obstawił X (czy odwrotnie) albo np. 1 gdy przeciwnik obstawił X/1 (czy odwrotnie). To samo dotyczy handicapów. Jeśli przeciwnik zagra na 1X2 (bądź 12) to nie można obstawić handicapów, które nawet częściowo się pokrywają z tym typem: np. +0.5 gdy przeciwnik obstawi X lub 2 (czy odwrotnie). Handicap 0 można obstawić jedynie gdy przeciwnik obstawi X (czy odwrotnie)." Przed Tobą "TYP: 1" podał sirlukas
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454 |
Oryginalnie wysłał M99: [qb] Oryginalnie wysłał dinomk: [qb]dlaczego moj typ nie został zaliczony???
Poniedziałek 21/06/04 20:45 Euro 2004 Croatia - England HT/FT 2/2 kurs 2.87 betandwin
chyba jednak jest OK......[/qb] "16. Typy w obrębie danej ligi nie mogą się powtarzać. Obowiązuje zasada "Kto pierwszy..." W 3 lidze mogą się pojawić 2 takie same typy. Nie można typować "pod przeciwnika" przez co się rozumie się np. obstawienie dokładnego wyniku 1-1 gdy przeciwnik obstawił X (czy odwrotnie) albo np. 1 gdy przeciwnik obstawił X/1 (czy odwrotnie). To samo dotyczy handicapów. Jeśli przeciwnik zagra na 1X2 (bądź 12) to nie można obstawić handicapów, które nawet częściowo się pokrywają z tym typem: np. +0.5 gdy przeciwnik obstawi X lub 2 (czy odwrotnie). Handicap 0 można obstawić jedynie gdy przeciwnik obstawi X (czy odwrotnie)." Przed Tobą "TYP: 2" podał meyde9.[/qb] Twoim prawem, jako zarzadzajacego jest uznac ten typ chociaz czesciowo podobny.... Gram juz jednak 3 "sezon" w ta zabawe i, szczerze mowiac, nie slyszalem o czyms takim - normalnym jest przyjmowie typow HT/FT jako calkiem osobne typy.... szkoda, iz nikt tego wczesciej w tak dobitny sposob nie wytlumaczyl
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Tak również się z tym zgadzam, typy HT/FT to zupełnie co innego i powinny być zaliczone.
Jeśli chodzi o typy na zwycięstwo i handi -0.5 to wiadomo że jest to dokładnie ten sam typ , ale np stawianie typów połowa/pełny czas co do 1X2 to już inny zupełnie co innego.
Czyli wg tych zasad postawienie np X/1 i 1/1 to stawianie pod przeciwnika ?? Dziwne ponieważ w tym przypadku to dwa inne zakłady wygrać może tylko jeden z nich (ew żaden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).
----
Od zawsze zakłady typu 1x2 z HT/FT były rozliczane oddzielnie - jako inne typy tak samo jak X/1 z 1/1 w obrębie danego meczu - dla tego w 1 lidze nie powinienem prowadzić ja tylko Rekin :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372 |
Ludzie propozycję tego REGULAMINU napisałem jeszcze w trakcie trwania poprzedniego sezonu, dokładnie 03.06.2004r. I od razu dopisałem, że czekam na komentarze, niestety żaden, jeżeli chodzi o ten wątek, się nie pojawił. I co teraz?? Mam zmieniać regualmin w trakcie sezonu?? Pozdrawiam M99
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Temat zamknięty, obowiązuje aktualny regulanim, zmiany możliwe od przyszłego sezonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
No dobrze , co do typowania pod przeciwnika to odnosi się to tylko do przypadku 1x2 kontra handi -0.5.
Czyli typy HT/FT i 1x2 to dwa inne typy i MUSZĄ zostać uznane tak samo jeśli wystąpią inne typy HT/FT.
Nalegam jeszcze raz przestudiować regulamin, za czasów BigStara było to oczywiste :zobacz:
Idąc waszym tokiem rozumowania typując daną drużynę jako zwycięzce meczu jest dokładnie tym samym typem jak wygranie połowy przez tą drużynę - nieprawdaż ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372 |
Zobacz teraz <img src="/u.../wink.gif" alt="" /> :zobacz: Teraz powinno być wsio oki. A na przyszłość proszę o zapoznawanie się ze wszelkimi tematami pojawiającymi się na TT. Wtedy nie będzie niedomówień, przecież wspólnie prowadzimy ten konkurs... A Ty Jiro wiesz, że zawsze biorę pod uwagę Twoje propozycje i komentarze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam M99
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
mam pytanie jako ze jestem Nowy waktualnej tabeli typerow to co oznacza ta gwiazdka przy moim nicku? czy to wlasnie to ze jestem nowy czy cos innego ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał PAWi: [qb]mam pytanie jako ze jestem Nowy waktualnej tabeli typerow to co oznacza ta gwiazdka przy moim nicku? czy to wlasnie to ze jestem nowy czy cos innego ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Gwiazdka oznacza opuszczenie kolejki, trzy razy nie podasz typów i out.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
a no to juz wiem o co chodzi, zapomnialem podac typu na poczatku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2002
Posty: 1,454 |
Witam!
jak zwykle ma problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Podałem typ (ktory wszedł) i nie zostal zaliczony.. Pa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372 |
Przepraszam dinomk, krzaczył mi sie wczoraj coś komp i musiałem nie zauważyć Twojego typu. Już poprawiłem ,więc teraz powinno być oki. Pozdrawiam M99
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416 |
M99 jesli moge wiedziec to za co mam jedna gwiazdke przy nicku ? widze ze kolejke wczesniej tez juz mialem a podaje typy w kazdej kolejce... jesli mozesz to sprawdz jeszcze raz typy na 3 kolejke bo chyba tam jest blad, z tego wynika ze tam nie podalem typu a ja podawalem w kazdej kolejce, tam równiez. Z tego co pamietam byl to typ nietrafiony (Mexico-Uruguay), ale byl podany. Prosze o rozpatrzenie tej sprawy i szybka odpowiedz. z Góry dziekuje i przepraszam ze dopiero teraz o to zwracam uwage, ale wczesniej nie zauwazylem gwiazdki. Pozdrawiam P.S. jestem w 2 lidze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał okan: [qb]M99 jesli moge wiedziec to za co mam jedna gwiazdke przy nicku ? widze ze kolejke wczesniej tez juz mialem a podaje typy w kazdej kolejce... jesli mozesz to sprawdz jeszcze raz typy na 3 kolejke bo chyba tam jest blad, z tego wynika ze tam nie podalem typu a ja podawalem w kazdej kolejce, tam równiez. Z tego co pamietam byl to typ nietrafiony (Mexico-Uruguay), ale byl podany. Prosze o rozpatrzenie tej sprawy i szybka odpowiedz. z Góry dziekuje i przepraszam ze dopiero teraz o to zwracam uwage, ale wczesniej nie zauwazylem gwiazdki. Pozdrawiam P.S. jestem w 2 lidze[/qb] Sprawa rozpatrzona pozytywnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|