Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681

Bonus: Unibet
_Way_ #1105032 03/04/2007 20:02
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Originally Posted by Way!

Je bunny laugh Króliczek wyruchał wszystkich laugh

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930

SZULC #1106010 04/04/2007 00:53
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

Dołączył: Nov 2004
Posty: 62
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 62
oryginalne imię strzelca grin drugiej bramki dla Korony - za www.sportpress.com [sportpress.com]

Lech Poznan 3 - 2 Korona Kielce (0-1)
03-APR (16:30 BST) Poland - Cup
Game Summary
44' 0-1 Robert Bednarek [Korona Kielce]
50' 1-1 Przemyslaw Pitry [Lech Poznan]
61' 1-2 Strzela Hermes [Korona Kielce]
70' 2-2 Marcin Zajac [Lech Poznan]
72' 3-2 Tanevski [Lech Poznan]
© Copyright 2007 SportPress. All Rights Reserved




Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217

Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
i jeszcze cos moze nie smiesznego, ale jakze ciekawego... ooo

http://www.enkidu.cx/stumble/beever/

Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217

Dołączył: Apr 2007
Posty: 23
stranger
stranger
Dołączył: Apr 2007
Posty: 23
Originally Posted by camillo
i jeszcze cos moze nie smiesznego, ale jakze ciekawego... ooo

http://www.enkidu.cx/stumble/beever/

Bardzo ciekawe smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 347
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 347

ON siedzi przed komputerem w swoim pokoju gdzies w poludniowej Polsce. Ma wlaczone GG.
ONA siedzi przed komputerem w swoim pokoju gdzies w polnocnowschodniej Polsce. Ma wlaczone GG.
ON: "Fajnie mi sie z toba rozmawia"
ONA: "Mi tez sie fajnie z toba rozmawia"
ON: "Sluchaj rozmawiamy juz tak dlugo przez internet moze bysmy w koncu spoktali sie w realu?"
ONA: "To przyjedz do mnie. Tylko jest maly problem"
ON: "Jaki?"
ONA: "U nas nie ma Reala. Spotkajmy sie w Biedronce".

***
Wraca maz ze szpitala gdzie odwiedzal ciezko chora tesciowa i zly jak nieszczescie mowi do zony:
- Twoja matka jest zdrowa jak koń, niedlugo wyjdzie ze szpitala i zamieszkaz nami.
- Nie rozumiem - mowi zona - wczoraj lekarz powiedzial mi, ze mama jest umierajaca
- Nie wiem co on tobie powiedzial ale mnie, kurwa radzil przygotowac sie na najgorsze ...
***
- Pierwszy raz od 20 lat ucieszylam sie na widok meza.
- Z jakiego powodu?
- Wezwali mnie na identyfikacje.
* * *
- Szefie, zona prosi pana do telefonu.
- Prosi? To pomylka.
* * *
Z pamietnika starej panny blondynki:
"Rozczarowalam sie ostatecznie!
Otwarlam drzwi, na ktorych napisano "Mezczyzni"
- a tam....ubikacja!
* * *
Wreszcie jest na rynku pigulka dla mezczyzn do zazycia po stosunku.
Jak dziala? Zmienia grupe krwi...
* * *
- Kochanie czy moglbys mnie zdradzic z inna kobieta?
- Mowisz i masz!
* * *
- Zaczyna pan siwiec. Czy stosuje pan jakies srodki, zeby powstrzymac
ten proces?
- Tak! Rozwodze sie!
* * *
- Genek kochales sie kiedys w troje?
- Nigdy!
- To zasuwaj szybko do domu.
* * *
Motto lekarzy pogotowia ratunkowego:
Im pozniej przyjedziesz, tym trafniejsza diagnoza.
* * *
Sprzatajac mieszkanie, zona sobie spiewa.
Nagle staje przy niej rozezlony maz i burczy:
- Moglas mi powiedziec, ze bedziesz spiewac! Od pol godziny smaruje
zawiasy przy ogrodowej furtce!
* * *
Zdrowy sen nie tylko przedluza zycie, ale i skraca dzień roboczy.
* * *
Ostatnio dowiedzialem sie, ze milosc to glownie kwestia chemii. Z
pewnoscia dlatego moja zona traktuje mnie jak odpady toksyczne.
* * *
- Jak wyglada prosba do Boga, faceta po 70-tce?
- Odebrales Boze sily, to odbierz i checi.
* * *
- Panie doktorze, co mi Pan tu wypisujesz?
- swiadectwo zgonu.
* * *
Szanse na dozgonna milosc bardzo rosna z wiekiem.
* * *
- Tato, moge sprobowac skokow bungee?
- Lepiej nie synku, o ile sobie przypominam, od samiuskiego poczatku
przesladowaly cie wypadki z guma.
* * *
- Tylko eksplozja dobra moze odmienic swiat- zaapelowal papiez
Benedykt XVI.
- Eksplozja? Dobra!- odpowiedzieli islamisci.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Nie jest śmieszne ale nie wiem gdzie to wrzucić

http://www.tvn24.pl/12690,1501300,0,1,1,wiadomosc.html

U mnie na wsi tongue

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Originally Posted by Jakubosiu

Trzeba sie logowac :/

frees #1108597 05/04/2007 00:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
3 klamstwa prawdziwego mezczyzny:

Bede Cie zawsze kochau ..." [Linked Image]

"Nigdy Cie nie zdradze ..." [Linked Image] grin









































































"Wez do buzi, jak bede konczyl to Ci powiem" tongue [Linked Image]

frees #1108622 05/04/2007 01:01
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by frees
3 klamstwa prawdziwego mezczyzny:

Bede Cie zawsze kochau ..." [Linked Image]

"Nigdy Cie nie zdradze ..." [Linked Image] grin

"Wez do buzi, jak bede konczyl to Ci powiem" tongue [Linked Image]

Szczerze ... średnio śmieszne .

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
moze nie wiesz o co chodzi laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
nie śmieszne, ale ciekawe grin

[Linked Image]

że chciało im się 6 dogrywek shocked grać laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212


ukraińska propozycja na Eurowizje 2007, nie wiem czy to smieszne - chyba raczej żałosne ze istnieje taki rodzaj sztuki

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
najlepsza to jest bawiąca się publiczność laugh
a ten "artysta" to jest chłop, czy baba? smile

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1