|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277 |
Wydaje mi sie ze jest dobry kurs na Torrees Valero z Kurnikową. W rankingu na 31 miejscu jest Valero a Kurnikova pod koniec pierwszej setki. Kurs na Kurnikovą wynosi u buków 1.20 -1.30 - na Torres Valero powyżej 3.00 - wiec co tu jest grane? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał Ralf.: [qb]Wydaje mi sie ze jest dobry kurs na Torrees Valero z Kurnikową. W rankingu na 31 miejscu jest Valero a Kurnikova pod koniec pierwszej setki. Kurs na Kurnikovą wynosi u buków 1.20 -1.30 - na Torres Valero powyżej 3.00 - wiec co tu jest grane? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] betandwin ma jeszcze lepiej 1.12 4.25 - czyli jak stawiać to tylko u nich a czemu taki kurs moim zdaniem dlatego że Ania wygrał turniej wielkiego szlema - jak grać to tylko na 2 bo po kursie 1.2 z jej formą na pewno nie warto
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
jak juz mowimy o niespodziankch to ja uwazam, ze warto zagrac el callens z sugiyama (chodzi mi o pierwszego seta) ale nigdzie nei znalazlem takiej mozliwosci - w betandwin jest to jedyny mecz kobiecy, w ktorym nei mozna obstawic pierwszego seta
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
a jednak dzis rano wprowadzili - placa 2.72 za els callens - wedlug mnie warte sprobowania, szczegolnei po obejrzeniu kwalifikacji do tego turnieju, chociaz z drugiej strony jak widzimy porazke callens w AO to sie odechciewa. Juz sam nie wiem. Zdecydujcie sami
PS. A moze jednak nie wysylajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> my to mamy wygrywac , a nei "grac sobie"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
farina - panova 2 ferrero - boutter 2 sanguinetti - vinck 2 novak - sargsian 2
... dziś posypią się dwójki myślę
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
to ja tez dodam pare mozliwych dwojek:
to moze WASKE, Alexander za 1.91 COWAN, Barry za 1.7
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
narazie jeden wszedl Waske 6:0; 6:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
i drugi Cowan 7;6 7;5
guga dlaczego nie bierzesz udzalu w konkursie - przeciez dobrze sie znasz an tenisie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
Z chęcią ... ale nie mam stałego dostępu do netu i nie bardzo mam czas wysyłać posty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
dwójki się sypią ale na razie nie te co chciałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Czy ktoś się z was orientuje jak buki rozpatrują taki wynik .
Grałem doubla : Ferrerro - Boutter 2-1 typ 1 Federico Luzzi - Max Mirnyi (0-6)(1-4) typ 0-2
W drukim meczu Luzzi poddał się . Czy moj zakład jest liczony jako przegrany czy kurs 1 .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam wszystkich po dłuższym milczeniu.
Maleeva - Tanasugarn 2 Moim zdaniem mocna dwójka.
Dementieva - Kournikova 2 całkiem możliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
Oryginalnie wysłał xeo: [qb]Czy ktoś się z was orientuje jak buki rozpatrują taki wynik .
Grałem doubla : Ferrerro - Boutter 2-1 typ 1 Federico Luzzi - Max Mirnyi (0-6)(1-4) typ 0-2
W drukim meczu Luzzi poddał się . Czy moj zakład jest liczony jako przegrany czy kurs 1 .
[ 30-01-2002: Wiadomość edytowana przez: xeo ][/qb] liczy się że wygrał mirnyi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
no nareszcie sikor witam
moje typy: Ferrero J. C. - Sanguinetti D. 1 Testud S. - Farina S. 2 Pretzsch A. - Serra Florent 1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
PAP (z wp.pl i tenis kadra) podaje:
Anna Kurnikowa (Rosja) - Jelena Lichowcewa (Rosja, 7) 7:6 (7:4), 7:6 (7:5)
przecież Lichowcewa przegrała z Kramer w 1 rundzie.
Na stronie gdzie podał Kura:
COURT.1 #5··Singles Second round 1 2 3 DEMENTIEVA, Elena (RUS) 6(4) 6(5) ·· KOURNIKOVA, Anna (RUS) Ł· 7
Wynika, że Kurn... wygrała,ale z demetievą.
Nie śledzę tego konkursu.
Gdzie są wszystkie pewne wyniki i gdzie moża sprawdzić te wyniki z Tokio ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Witam . Dzisiaj odbędzie sie bardzo ciekawy mecz w Mediolanie pomiedzy Mirnyi - Escude 1,8 1,9 kursy z Expekt'u. Czy mógłby ktos przeanalizować ten mecz ???
Jesli chodzi o mnie to kusi mnie aby postawic na Mirnyego (wydaje mi sie ze jest w b.dobrej formie) gładko do tej pory radził sobie z przeciwnikami. Pozdrawiam i czekam na opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
ciężki mecz wg mnie raczej escude
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Hingis - Seles 1 Moim zdaniem mocna jedynka, można pokusić się na dokładny wynik 2-0
Federer - Rusedski 2 Moim zdaniem mocna dwójka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
No coz do turnieju sie dołączyć nie moge , ale podam 2 typy na dzis z Paryża : Serra Zanetti-Pin (czy jakos tak) 1 1,35 (prof) Bovina-Oremans 1 1,7 (prof) A tak swoja droga to glosujcie na Amelie Mauresmo bedzie good ;-) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka