Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#111261 29/01/2002 03:49
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
Wydaje mi sie ze jest dobry kurs na Torrees Valero z Kurnikową. W rankingu na 31 miejscu jest Valero a Kurnikova pod koniec pierwszej setki. Kurs na Kurnikovą wynosi u buków 1.20 -1.30 - na Torres Valero powyżej 3.00 - wiec co tu jest grane? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#111262 29/01/2002 04:06
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał Ralf.:
[qb]Wydaje mi sie ze jest dobry kurs na Torrees Valero z Kurnikową. W rankingu na 31 miejscu jest Valero a Kurnikova pod koniec pierwszej setki. Kurs na Kurnikovą wynosi u buków 1.20 -1.30 - na Torres Valero powyżej 3.00 - wiec co tu jest grane? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]


betandwin ma jeszcze lepiej 1.12 4.25 - czyli jak stawiać to tylko u nich a czemu taki kurs moim zdaniem dlatego że Ania wygrał turniej wielkiego szlema - jak grać to tylko na 2 bo po kursie 1.2 z jej formą na pewno nie warto

#111263 29/01/2002 12:56
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
jak juz mowimy o niespodziankch to ja uwazam, ze warto zagrac el callens z sugiyama (chodzi mi o pierwszego seta) ale nigdzie nei znalazlem takiej mozliwosci - w betandwin jest to jedyny mecz kobiecy, w ktorym nei mozna obstawic pierwszego seta

#111264 29/01/2002 13:18
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
a jednak dzis rano wprowadzili - placa 2.72 za els callens - wedlug mnie warte sprobowania, szczegolnei po obejrzeniu kwalifikacji do tego turnieju, chociaz z drugiej strony jak widzimy porazke callens w AO to sie odechciewa.
Juz sam nie wiem. Zdecydujcie sami

PS. A moze jednak nie wysylajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> my to mamy wygrywac , a nei "grac sobie"

#111265 29/01/2002 18:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
farina - panova 2
ferrero - boutter 2
sanguinetti - vinck 2
novak - sargsian 2

...
dziś posypią się dwójki myślę

#111266 29/01/2002 18:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
to ja tez dodam pare mozliwych dwojek:

to moze
WASKE, Alexander za 1.91
COWAN, Barry za 1.7

#111267 29/01/2002 21:20
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
narazie jeden wszedl
Waske 6:0; 6:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#111268 29/01/2002 23:33
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
i drugi
Cowan 7;6 7;5

guga dlaczego nie bierzesz udzalu w konkursie - przeciez dobrze sie znasz an tenisie

#111269 30/01/2002 20:00
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
Z chęcią ... ale nie mam stałego dostępu do netu i nie bardzo mam czas wysyłać posty.

#111270 30/01/2002 20:04
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
dwójki się sypią ale na razie nie te co chciałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#111271 30/01/2002 21:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Czy ktoś się z was orientuje jak buki rozpatrują taki wynik .

Grałem doubla :
Ferrerro - Boutter 2-1 typ 1
Federico Luzzi - Max Mirnyi (0-6)(1-4) typ 0-2

W drukim meczu Luzzi poddał się . Czy moj zakład jest liczony jako przegrany czy kurs 1 .

#111272 30/01/2002 21:28
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam wszystkich po dłuższym milczeniu.

Maleeva - Tanasugarn 2
Moim zdaniem mocna dwójka.

Dementieva - Kournikova 2
całkiem możliwe.

#111273 31/01/2002 18:26
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]Czy ktoś się z was orientuje jak buki rozpatrują taki wynik .

Grałem doubla :
Ferrerro - Boutter 2-1 typ 1
Federico Luzzi - Max Mirnyi (0-6)(1-4) typ 0-2

W drukim meczu Luzzi poddał się . Czy moj zakład jest liczony jako przegrany czy kurs 1 .

[ 30-01-2002: Wiadomość edytowana przez: xeo ][/qb]

liczy się że wygrał mirnyi

#111274 31/01/2002 18:31
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
no nareszcie sikor witam


moje typy:
Ferrero J. C. - Sanguinetti D. 1
Testud S. - Farina S. 2
Pretzsch A. - Serra Florent 1

#111275 31/01/2002 21:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
PAP (z wp.pl i tenis kadra) podaje:

Anna Kurnikowa (Rosja) - Jelena Lichowcewa (Rosja, 7)
7:6 (7:4), 7:6 (7:5)

przecież Lichowcewa przegrała z Kramer w 1 rundzie.

Na stronie gdzie podał Kura:

COURT.1 #5··Singles Second round 1 2 3
DEMENTIEVA, Elena (RUS) 6(4) 6(5) ··
KOURNIKOVA, Anna (RUS) Ł· 7

Wynika, że Kurn... wygrała,ale z demetievą.

Nie śledzę tego konkursu.

Gdzie są wszystkie pewne wyniki i gdzie moża sprawdzić te wyniki z Tokio ?

#111276 01/02/2002 13:16
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam .
Dzisiaj odbędzie sie bardzo ciekawy mecz w Mediolanie pomiedzy Mirnyi - Escude 1,8 1,9 kursy z Expekt'u.
Czy mógłby ktos przeanalizować ten mecz ???

Jesli chodzi o mnie to kusi mnie aby postawic na Mirnyego (wydaje mi sie ze jest w b.dobrej formie) gładko do tej pory radził sobie z przeciwnikami.
Pozdrawiam i czekam na opinie

#111277 01/02/2002 17:27
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
ciężki mecz
wg mnie raczej escude

#111278 02/02/2002 17:33
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Hingis - Seles 1
Moim zdaniem mocna jedynka, można pokusić się na dokładny wynik 2-0

Federer - Rusedski 2
Moim zdaniem mocna dwójka.

#111279 04/02/2002 13:59
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
witam kilka linków :

Wrocław - całkiem przyzwoicie obsadzony turniej:

http://www.kghm-atp.pl/

Wolfsburg:
http://www.wolfsburg-atp.de/

Paryż - WTA:
http://www.opengazdefrance.com/

i w weekend Puchar Davisa:
http://www.daviscup.org/

#111280 04/02/2002 14:11
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
No coz do turnieju sie dołączyć nie moge , ale podam 2 typy na dzis z Paryża :
Serra Zanetti-Pin (czy jakos tak) 1 1,35 (prof)
Bovina-Oremans 1 1,7 (prof)
A tak swoja droga to glosujcie na Amelie Mauresmo bedzie good ;-) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, betowiec, alfa, Lukasz111, forty), 669 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,022
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1