Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#111281 04/02/2002 14:34
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
AHa zapomnialem dodac te 2 wyzej kursy to dla mnie pewne 1
a co do pozostalych 2 meczyków to powinny tez 1 wejsc choc kto wie ;-)

Bonus: Unibet
#111282 04/02/2002 17:27
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
nawierzchnie:

WTA
Paryż ,carpet

Challenger
Wrocław, KGHM Polish Indoors, hard
Wolfsburg - Niemcy, carpet

#111283 04/02/2002 17:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał Pawka:
[qb]Stawiacie na Sanguinettiego, przeciez on wygrał turniej u siebie więc pewnie popił, parę panienek zaliczył........
Pawka z Kielc.[/qb]

Ciekawe co na to jego wybranka serca , która jak dobrze zrozumiałem niebawem spodziewa się dziecka. Do tego co napisał Pawka dochodzi jeszcze zmęczenie Sangiunetti do młodzieniaszków nie należy a w niedzielę nie wyglądał rewelacyjnie (ale wygrał) .

Kurs z profka też nierewelacyjny 1.47 to sam raz jak na konkurs ale po odrzuceniu podatku do gry w realu to jednak trochę mało.

#111284 05/02/2002 15:09
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
No coz bede podliczal trafne typy:
Bovina 1
Serra zanetti 1
czyli trafne/wszystkie/turniej
2/2/1 (100%)
na dzis proponuje:
Nagyova-Tu 1 1,45
Dementieva-Bovina 1 1,25
Schnyder-Torrens Valero 1 1,2
Kournikova-Gagliardi 1 1,2
wszystko z totomixa
p.s. w sts lepsze kursy ;-) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#111285 05/02/2002 17:58
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
kurnikova gagliardi 1
bedanova dechy 1

#111286 05/02/2002 21:27
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
poki co:
Nagyova 2(okres=krecz)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dementieva po ciezkich trudach 1 (2-1)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#111287 06/02/2002 05:00
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Hmm a zatem:
Nagyova 2 (krecz) nie weszlo
Dementieva 1 weszlo
Kounikova 1 weszlo
i chyba TOrrens Valero zrobila niespodzianke jednak (choc yahoo, cnn pisza ze schnyder wygrala)(wiec nie weszlo)
czyli stan
4/6/1 (66%)
dzis niespodzianki ale jutro mam takie propozycje(w kolejnosci co do pewnosci typu):
1.Mauresmo-Kounikova 1 16:30
2.Seles-Schett 1 15:00
3.V.Wiliams-Tu 1 19:00
4.Farina-Montolio 1 12:00
POwodzenia!
Jesli ktos korzysta z moich typow
(swoja droga mecze bedanovej
oraz kremer
chcialem nadmienic ze w tym 1 spotkaniu bedanova ma stan 0:1 z Dechy
natomiast kremer 0:2 z Sidot
ptanie czy warto stawiac kursy dosyc atrakcyjne)
A moze niespodzianki.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#111288 06/02/2002 12:35
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
i jeszcze mi sie nasunelo po kursach w sts:
czy warto grac wiliams , kurs 1,05
zobacze jeszcze in totomix chociaz roznie to bywa z takimi kursami ;-)
na mauresmo calkiem calkiem 1,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#111289 07/02/2002 02:35
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
NO dzisiaj git:
Mauresmo 1(weszlo)
Seles 1(weszlo)
Farina 1(weszlo)
V.Wiliam.1(weszlo)

8/10/1 (80%) no juz lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
na jutro typy pozniej.
Propo niespodzianek:
Bedanova jak mowilem mozna bylo chwycic
a Kremer jednak wygrala fuksem w tie - breaku a blisko bylo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#111290 07/02/2002 16:18
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Dzisiej takie typy:
1.Henin-Dechy 1
2.Farina-Kremer 1
3.Seles-Serra-Zanetti 1
Na dzis tyle reszta mi sie cos dziwnie nie pasi
o ile Dokic,Dementieva powinny wygrac swoje zabawki to Hantuchova prawie na 60% widze jej przegrana.
Powodzenia

#111291 08/02/2002 02:52
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Widze ze mało ludzi tu zagląda(a warto)
Dzis weszlo :
Seles
Farina
Henin
czyli wszystko znowu.
11/13/1 (84%) mysle ze to nie jest zle jak na poczatek
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
spoko by bylo gdyby ktos zechcial komentowac moje typy.

Na jutro polecam:
1.V.Wiliams-Farina 1
2.Seles-Henin 1
3.Mauresmo-Schavione 1
oby bylo dobrze
pozdro
jednoczesnie nadmieniam ze nie podejmuje sie typu meczu dementievy dokic
tu bym dal na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#111292 08/02/2002 13:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dobrze Ci idzie, ale po ostatnich meczach chyba bym postawił na jednak na Dokic. Robisz dobrą robotę.

Pozdrowienia

#111293 08/02/2002 14:20
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Dziś zaczyna się Puchar Davisa ja chciałbym zwrócić uwagę na mecz :

A.Clement-S.Schalken 2 2.45 (prof) ( Clay Indoor)


parę faktów które mogą zadecydować o zwycięstwie Holendra :

- Head to Head 1-3 na korzyść Schalkena ostatni pojedynek wygrany przez Holendra (Indoor)

- forma Francuza w ostatnich meczach katastrofalna , ostatni rok zakończył praktycznie samymi porażkami i podobnie gra teraz w tym roku na 6 meczy wygrał 2 - w Australian Open odpadł w drugiej rundzie z Flavio Sarretą

- u buków internetowych to Schalken jest faworytem lub przynajmniej sznase są wyrównane

Nie uważam że mecz dla Schalkena będzie łatwy - obrońcy Pucharu Davisa zrobią wszystko żeby przed własną publicznością pokonać Holendrów i pewnie tak się stanie ale Schalken ma szanse (moim zdaniem większe niż kurs profka) wygrać dziś z Clementem

Drugi mecz który wrzucę dziś do konkursu :

T Henman - J Bjorkman 1 (Carpet, Indoor)

Tutaj byłbym przeciwko statom które faworyzują Bjorkmana - rewanż za AO musi nadejść a najlepiej to zrobić przed własną publicznością. Zobaczymy

Czekam na wasze opinie

#111294 08/02/2002 16:24
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Jako ze nie stawiam w realu męskiego tenisa uważa mze zajebiscie niedojebany ale:
CO do schalkena calkowicie popieram
no a Henman cóż czuje ze rosnie koles pokroju Kuertena , Kafelnikowa itp. więc jakbym mial kase zaczął bym na nieog grac progresją przeciwko niemu znaczy dzis jestem za 2.

#111295 09/02/2002 02:36
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Znowu wszystko weszlo !!!
Super
i to dwusetówki
Mauresmo,Seles,Venus Wiliams
czyli moj stan to
14/16/1 czyli(87%)
tak na marginesie wyjąłem 100% z dzisiejszych meczów z 40zzzł 80 czyli 40 na czysto zawsze cuś.
Pozdro.
KOlejne typy moze dzis albo jutro.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#111296 09/02/2002 18:24
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Dzis tyl;ko 1 typ:
Seles-Dokic 1

A propo drugiego meczu
Venus Wiliams-Amelie Mauresmo
stawiam 70% na wygrana venus
z kolei nie wolno lekcewazyc Mauresmo gra u siebie i to jak gra !
W realu dalem maly kupon na Mauresmo po cichu licze na skromna niespodzianke
A wogule za wieksza stawke nie polecam tego spotkania.
Pozdro.

#111297 09/02/2002 23:37
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
No cóż seles położyła totalnie ( i poszło sie jebać 50zł) dokic 1 set zagrała taktycznie i wygrała , drugi seles ale w 3 koncowe 5-4 i przegrana swojego serwisu to bylo raczej niespodzianka) no coz nikt nie jest doskonaly ;-)

zatem nie weszlo.
Propo MAuresmo bylo blisko i zaluje ze 2 secie przy stanie 5-4 nie wykorzystala swojego serwisu a moglo byc po meczu. W 3 secie dramatycznie 3-5 i 5-5 a potem juz tylko venus.

Jutor finał
Venus-Dokic
dla mnie typ 1
venus powinna to jednak wygrac, choc bedzie ciezko
moj stan:
14 traf/17 wszyst./1st turniej (82%)
i tak jak na jeden turniej ok mysle
szkoda tylko ze nikt nie komentuje moich typow.

#111298 10/02/2002 13:04
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Ryan..dobrze powiem cos ,bo pisales ze nikt nic nie powie do Twoich typow.

To ze masz skutecznosc w tym tygodniu 82% w typowaniu kobiet to SUPER RZECZ i wierze ze ktos korzysta z Twoich typow./DALEJ TAK TRZYMAC/
Ale ja osobiscie jezeli obstawiam tenis to
70%to typy na mezcz. i 30% na kobiety.
Mysle sobie ze dla wiekszosci typerow tenisa jest prosciej typowanie facetow.Kobiety sa ciezsze do typowania./ale zdarza sie takze taki tydzien kiedy daje ciezciej kobiety niz mezcz./


ZYCZE DALSZYCH TAKICH TRAFIONYCH PROCENT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#111299 10/02/2002 15:00
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Jestem kompletnie odmiennego zdania, wedlug mnie to wlasnie tenis kobiecy jest latwiej typowac.
Przyklad: Australian Open
w pol finalach nie bylo juz nikogo z pierwszej 8 bodajze a wsrod kobiet niemalze runda po rundzie wygrywaly faworytki.

Wiec jaka trudnosc w typowaniu kobiecego w porownaniu z tym co prezentuja mezczyzni na kortach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ale i tak pochwalam to co robi Ryan Giggs i gratuluje dobrego bilansu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

#111300 10/02/2002 15:33
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Witam

Kafel Jr. i juan_carlos mozecie podac swoje e-mail


Pozdrawiam skorpion

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, betowiec, alfa, Lukasz111, forty), 669 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,022
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1