|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
AHa zapomnialem dodac te 2 wyzej kursy to dla mnie pewne 1 a co do pozostalych 2 meczyków to powinny tez 1 wejsc choc kto wie ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
nawierzchnie:
WTA Paryż ,carpet
Challenger Wrocław, KGHM Polish Indoors, hard Wolfsburg - Niemcy, carpet
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał Pawka: [qb]Stawiacie na Sanguinettiego, przeciez on wygrał turniej u siebie więc pewnie popił, parę panienek zaliczył........ Pawka z Kielc.[/qb] Ciekawe co na to jego wybranka serca , która jak dobrze zrozumiałem niebawem spodziewa się dziecka. Do tego co napisał Pawka dochodzi jeszcze zmęczenie Sangiunetti do młodzieniaszków nie należy a w niedzielę nie wyglądał rewelacyjnie (ale wygrał) . Kurs z profka też nierewelacyjny 1.47 to sam raz jak na konkurs ale po odrzuceniu podatku do gry w realu to jednak trochę mało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
No coz bede podliczal trafne typy: Bovina 1 Serra zanetti 1 czyli trafne/wszystkie/turniej 2/2/1 (100%) na dzis proponuje: Nagyova-Tu 1 1,45 Dementieva-Bovina 1 1,25 Schnyder-Torrens Valero 1 1,2 Kournikova-Gagliardi 1 1,2 wszystko z totomixa p.s. w sts lepsze kursy ;-) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
kurnikova gagliardi 1 bedanova dechy 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
poki co: Nagyova 2(okres=krecz) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dementieva po ciezkich trudach 1 (2-1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Hmm a zatem: Nagyova 2 (krecz) nie weszlo Dementieva 1 weszlo Kounikova 1 weszlo i chyba TOrrens Valero zrobila niespodzianke jednak (choc yahoo, cnn pisza ze schnyder wygrala)(wiec nie weszlo) czyli stan 4/6/1 (66%) dzis niespodzianki ale jutro mam takie propozycje(w kolejnosci co do pewnosci typu): 1.Mauresmo-Kounikova 1 16:30 2.Seles-Schett 1 15:00 3.V.Wiliams-Tu 1 19:00 4.Farina-Montolio 1 12:00 POwodzenia! Jesli ktos korzysta z moich typow (swoja droga mecze bedanovej oraz kremer chcialem nadmienic ze w tym 1 spotkaniu bedanova ma stan 0:1 z Dechy natomiast kremer 0:2 z Sidot ptanie czy warto stawiac kursy dosyc atrakcyjne) A moze niespodzianki.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
i jeszcze mi sie nasunelo po kursach w sts: czy warto grac wiliams , kurs 1,05 zobacze jeszcze in totomix chociaz roznie to bywa z takimi kursami ;-) na mauresmo calkiem calkiem 1,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
NO dzisiaj git: Mauresmo 1(weszlo) Seles 1(weszlo) Farina 1(weszlo) V.Wiliam.1(weszlo)
8/10/1 (80%) no juz lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na jutro typy pozniej. Propo niespodzianek: Bedanova jak mowilem mozna bylo chwycic a Kremer jednak wygrala fuksem w tie - breaku a blisko bylo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Dzisiej takie typy: 1.Henin-Dechy 1 2.Farina-Kremer 1 3.Seles-Serra-Zanetti 1 Na dzis tyle reszta mi sie cos dziwnie nie pasi o ile Dokic,Dementieva powinny wygrac swoje zabawki to Hantuchova prawie na 60% widze jej przegrana. Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Widze ze mało ludzi tu zagląda(a warto) Dzis weszlo : Seles Farina Henin czyli wszystko znowu. 11/13/1 (84%) mysle ze to nie jest zle jak na poczatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> spoko by bylo gdyby ktos zechcial komentowac moje typy.
Na jutro polecam: 1.V.Wiliams-Farina 1 2.Seles-Henin 1 3.Mauresmo-Schavione 1 oby bylo dobrze pozdro jednoczesnie nadmieniam ze nie podejmuje sie typu meczu dementievy dokic tu bym dal na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dobrze Ci idzie, ale po ostatnich meczach chyba bym postawił na jednak na Dokic. Robisz dobrą robotę.
Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Dziś zaczyna się Puchar Davisa ja chciałbym zwrócić uwagę na mecz :
A.Clement-S.Schalken 2 2.45 (prof) ( Clay Indoor)
parę faktów które mogą zadecydować o zwycięstwie Holendra :
- Head to Head 1-3 na korzyść Schalkena ostatni pojedynek wygrany przez Holendra (Indoor)
- forma Francuza w ostatnich meczach katastrofalna , ostatni rok zakończył praktycznie samymi porażkami i podobnie gra teraz w tym roku na 6 meczy wygrał 2 - w Australian Open odpadł w drugiej rundzie z Flavio Sarretą
- u buków internetowych to Schalken jest faworytem lub przynajmniej sznase są wyrównane
Nie uważam że mecz dla Schalkena będzie łatwy - obrońcy Pucharu Davisa zrobią wszystko żeby przed własną publicznością pokonać Holendrów i pewnie tak się stanie ale Schalken ma szanse (moim zdaniem większe niż kurs profka) wygrać dziś z Clementem
Drugi mecz który wrzucę dziś do konkursu :
T Henman - J Bjorkman 1 (Carpet, Indoor)
Tutaj byłbym przeciwko statom które faworyzują Bjorkmana - rewanż za AO musi nadejść a najlepiej to zrobić przed własną publicznością. Zobaczymy
Czekam na wasze opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Jako ze nie stawiam w realu męskiego tenisa uważa mze zajebiscie niedojebany ale: CO do schalkena calkowicie popieram no a Henman cóż czuje ze rosnie koles pokroju Kuertena , Kafelnikowa itp. więc jakbym mial kase zaczął bym na nieog grac progresją przeciwko niemu znaczy dzis jestem za 2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Znowu wszystko weszlo !!! Super i to dwusetówki Mauresmo,Seles,Venus Wiliams czyli moj stan to 14/16/1 czyli(87%) tak na marginesie wyjąłem 100% z dzisiejszych meczów z 40zzzł 80 czyli 40 na czysto zawsze cuś. Pozdro. KOlejne typy moze dzis albo jutro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Dzis tyl;ko 1 typ: Seles-Dokic 1
A propo drugiego meczu Venus Wiliams-Amelie Mauresmo stawiam 70% na wygrana venus z kolei nie wolno lekcewazyc Mauresmo gra u siebie i to jak gra ! W realu dalem maly kupon na Mauresmo po cichu licze na skromna niespodzianke A wogule za wieksza stawke nie polecam tego spotkania. Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
No cóż seles położyła totalnie ( i poszło sie jebać 50zł) dokic 1 set zagrała taktycznie i wygrała , drugi seles ale w 3 koncowe 5-4 i przegrana swojego serwisu to bylo raczej niespodzianka) no coz nikt nie jest doskonaly ;-)
zatem nie weszlo. Propo MAuresmo bylo blisko i zaluje ze 2 secie przy stanie 5-4 nie wykorzystala swojego serwisu a moglo byc po meczu. W 3 secie dramatycznie 3-5 i 5-5 a potem juz tylko venus.
Jutor finał Venus-Dokic dla mnie typ 1 venus powinna to jednak wygrac, choc bedzie ciezko moj stan: 14 traf/17 wszyst./1st turniej (82%) i tak jak na jeden turniej ok mysle szkoda tylko ze nikt nie komentuje moich typow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Ryan..dobrze powiem cos ,bo pisales ze nikt nic nie powie do Twoich typow.
To ze masz skutecznosc w tym tygodniu 82% w typowaniu kobiet to SUPER RZECZ i wierze ze ktos korzysta z Twoich typow./DALEJ TAK TRZYMAC/ Ale ja osobiscie jezeli obstawiam tenis to 70%to typy na mezcz. i 30% na kobiety. Mysle sobie ze dla wiekszosci typerow tenisa jest prosciej typowanie facetow.Kobiety sa ciezsze do typowania./ale zdarza sie takze taki tydzien kiedy daje ciezciej kobiety niz mezcz./
ZYCZE DALSZYCH TAKICH TRAFIONYCH PROCENT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Jestem kompletnie odmiennego zdania, wedlug mnie to wlasnie tenis kobiecy jest latwiej typowac. Przyklad: Australian Open w pol finalach nie bylo juz nikogo z pierwszej 8 bodajze a wsrod kobiet niemalze runda po rundzie wygrywaly faworytki.
Wiec jaka trudnosc w typowaniu kobiecego w porownaniu z tym co prezentuja mezczyzni na kortach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale i tak pochwalam to co robi Ryan Giggs i gratuluje dobrego bilansu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 615
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 615 |
Witam
Kafel Jr. i juan_carlos mozecie podac swoje e-mail
Pozdrawiam skorpion
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|