|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Proszę o podawanie w tym temacie niezgodności związanych z MLB - Ranking 2007
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
oki typ zaliczyłem, ale następnym razem uważaj do jakiego tematu wrzucasz typ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
W tym ostatnim rankingu mam 0-3 w podanych typach, a powinno być 1-3. To taka drobnostka. Niekoniecznie musi być zmieniona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
poprawię wstawiając jutrzejszy ranking 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
niestety przez okres świąt nie będę mieć dostępu do internetu, więc rankning będzie mógł się dopiero pojawić po świętach.
Pozdrawiam i wesołych świąt życzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409 |
dopiero dziś przeglądając rano ranking od ostatniego podliczenia zauważyłem, iż na sobotę podałem dwa razy ten sam typ tylko u różnych buk. ( str 14 i str 16 rankingu). Przepraszam za zamiesznie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
PS. do prowadzących ranking - ktoś to podlicza - czy tak tylko typujemy sobie a muzą? niestety przez okres świąt nie miałem dostępu do internetu. Dzisiaj postaram się nadrobić zaległości Pozdrawiam rangiz9
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
nie chce mi sie wierzyc ze mam bilans 1-4, po pierwsze podczas swiat wiem ze 2 typy mialem dobre czyli juz powinno byc co najmniej 3 po stornie plusow, a poza tym typowalem codziennie a mam tylko 5 łacznie typow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Masz rację, masz obecnie bilans 2 - 5. W następnym rankingu poprawię to.
Pozdrawiam rangiz9
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 87 |
Poproszę o poprawienie mojego bilansu typów. Wynosi on 7-3, a nie jak jest podane w klasyfikacji 6-3.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 87 |
pomyłka w zestawieniu mój wczorajszy typ jak najbardziej wszedł Atlanta - Florida 8:4 mój bilans 10-3-1
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
przepraszam, pomyłka nie z mojej winy. Wyniki brałem ze strony yahoo, a tam wynik Atlanty wynosił 8:7. Zaraz poprawię błąd
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
- pełna oferta buków internetowych i tylko netowych- typ podajemy najpóźniej do momentu rozpoczęcia spotkania (wg MLB.com) i ani minuty później okreslenie "pełna oferta" oznacza, ze moge grac jakiekolwiek zaklady oferowane przez buki na mlb? np. ilosc SO danego pitchera rowniez? pytam tylko aby sie upewnic, gdyż z tego co pamietam, to w zeszlym sezonie mozna bylo grac tylko moneyline, run line i under/over. Jesli to się zmieniło to byloby bardzo fajnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
nie widzę żadnych przeciwskazań dla których nie możnaby było typować takich zakładów
Pozdrawiam rangiz9
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Wczorajszy typ Mariana NY Yankees-Cleveland Indians typ: 1 inning : TAK kurs:1.57 buk:BetGun nie za bardzo wiem co on ma oznaczac  Proszę o jasne wskazywanie tego co się gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
ten moj wtorkowy typ czyli: NY Yankees-Cleveland Indians typ: 1 inning : TAK kurs:1.57 buk:BetGun
oznaczal oczywisicie ze w pierwszym inning-u padna punkty (jest napisane wyraznie TAK) a w I inningu bylo 2:1 o ile sie teraz nie myle wiec punkty byly !!! mam nadzieje ze jak bedziesz mial czas to zrobisz korekte !!! z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Marian, ale w Twoim typie nie ma nigdzie podane, ze grasz, iż padną punkty tylko grasz, że "tak"  a rangiz9 musi sie domyślać co to "tak" oznacza... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Baqu z calym szacunkiem ale wydawalo mi sie ze jasno opisalem swoj typ i ze wiadomo o co chodzi: tutaj zamieszczam opis tego typu z BetGuna: 1 inning Zakład polega na wytypowaniu czy w danym meczu którakolwiek z wymienionych drużyn zdobędzie punkt lub punkty w pierwszym inning’u 1- tak 2- nie a wiec jak widzisz TAK oznacza ze padna jakies punkty !!! wiec naleza mi sie te 57pkt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 582
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 582 |
Baqu z calym szacunkiem ale wydawalo mi sie ze jasno opisalem swoj typ i ze wiadomo o co chodzi: tutaj zamieszczam opis tego typu z BetGuna: 1 inning Zakład polega na wytypowaniu czy w danym meczu którakolwiek z wymienionych drużyn zdobędzie punkt lub punkty w pierwszym inning’u 1- tak 2- nie a wiec jak widzisz TAK oznacza ze padna jakies punkty !!! wiec naleza mi sie te 57pkt  Jesli mozna sie wtracic to tylko tylko Ty widziales opis tego zakladu w BetGun. Przeciez rangiz nie zna oferty kazdego buka w necie (jesli zna to jest mistrzem ;)) Opis trzea zamiesic razem z zakladem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka