Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Proszę o podawanie w tym temacie niezgodności związanych z MLB - Ranking 2007


Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 116
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 116
Pomyliły mi się przedwczoraj tematy rankingowe, ponieważ się spieszyłem... Swój typ podałem w rankingu NBA wink Mógłbym prosić jednak o zaliczenie go do naszej listy? wink

https://www.mecz.pl/forum/ubbthread...&topic=0&Search=true#Post1105993

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
oki typ zaliczyłem, ale następnym razem uważaj do jakiego tematu wrzucasz typ wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
W tym ostatnim rankingu mam 0-3 w podanych typach, a powinno być 1-3. To taka drobnostka. Niekoniecznie musi być zmieniona tongue

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
poprawię wstawiając jutrzejszy ranking wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
niestety przez okres świąt nie będę mieć dostępu do internetu, więc rankning będzie mógł się dopiero pojawić po świętach.

Pozdrawiam i wesołych świąt życzę

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,409
dopiero dziś przeglądając rano ranking od ostatniego podliczenia zauważyłem, iż na sobotę podałem dwa razy ten sam typ tylko u różnych buk. ( str 14 i str 16 rankingu). Przepraszam za zamiesznie.
Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
PS. do prowadzących ranking - ktoś to podlicza - czy tak tylko typujemy sobie a muzą?

niestety przez okres świąt nie miałem dostępu do internetu. Dzisiaj postaram się nadrobić zaległości

Pozdrawiam rangiz9

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
nie chce mi sie wierzyc ze mam bilans 1-4, po pierwsze podczas swiat wiem ze 2 typy mialem dobre czyli juz powinno byc co najmniej 3 po stornie plusow, a poza tym typowalem codziennie a mam tylko 5 łacznie typow

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Masz rację, masz obecnie bilans 2 - 5. W następnym rankingu poprawię to.

Pozdrawiam rangiz9

Dołączył: Dec 2004
Posty: 87
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 87
Poproszę o poprawienie mojego bilansu typów. Wynosi on 7-3, a nie jak jest podane w klasyfikacji 6-3.

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 87
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 87
pomyłka w zestawieniu
mój wczorajszy typ jak najbardziej wszedł Atlanta - Florida 8:4
mój bilans 10-3-1

pozdrawiam

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
przepraszam, pomyłka nie z mojej winy. Wyniki brałem ze strony yahoo, a tam wynik Atlanty wynosił 8:7. Zaraz poprawię błąd

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Originally Posted by rangiz9
- pełna oferta buków internetowych i tylko netowych- typ podajemy najpóźniej do momentu rozpoczęcia spotkania (wg MLB.com) i ani minuty później

okreslenie "pełna oferta" oznacza, ze moge grac jakiekolwiek zaklady oferowane przez buki na mlb? np. ilosc SO danego pitchera rowniez? pytam tylko aby sie upewnic, gdyż z tego co pamietam, to w zeszlym sezonie mozna bylo grac tylko moneyline, run line i under/over. Jesli to się zmieniło to byloby bardzo fajnie hura

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
nie widzę żadnych przeciwskazań dla których nie możnaby było typować takich zakładów

Pozdrawiam rangiz9

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Wczorajszy typ Mariana

Quote
NY Yankees-Cleveland Indians
typ: 1 inning : TAK
kurs:1.57
buk:BetGun

nie za bardzo wiem co on ma oznaczac smirk Proszę o jasne wskazywanie tego co się gra

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
ten moj wtorkowy typ czyli:
NY Yankees-Cleveland Indians
typ: 1 inning : TAK
kurs:1.57
buk:BetGun

oznaczal oczywisicie ze w pierwszym inning-u padna punkty (jest napisane wyraznie TAK) a w I inningu bylo 2:1 o ile sie teraz nie myle wiec punkty byly !!! mam nadzieje ze jak bedziesz mial czas to zrobisz korekte !!! z gory dzieki

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Marian, ale w Twoim typie nie ma nigdzie podane, ze grasz, iż padną punkty tylko grasz, że "tak" smile a rangiz9 musi sie domyślać co to "tak" oznacza... smirk

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Baqu z calym szacunkiem ale wydawalo mi sie ze jasno opisalem swoj typ i ze wiadomo o co chodzi:
tutaj zamieszczam opis tego typu z BetGuna:
1 inning
Zakład polega na wytypowaniu czy w danym meczu którakolwiek z wymienionych drużyn zdobędzie punkt lub punkty w pierwszym inning’u

1- tak
2- nie

a wiec jak widzisz TAK oznacza ze padna jakies punkty !!! wiec naleza mi sie te 57pkt smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 582
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 582
Originally Posted by Marian
Baqu z calym szacunkiem ale wydawalo mi sie ze jasno opisalem swoj typ i ze wiadomo o co chodzi:
tutaj zamieszczam opis tego typu z BetGuna:
1 inning
Zakład polega na wytypowaniu czy w danym meczu którakolwiek z wymienionych drużyn zdobędzie punkt lub punkty w pierwszym inning’u

1- tak
2- nie

a wiec jak widzisz TAK oznacza ze padna jakies punkty !!! wiec naleza mi sie te 57pkt smile

Jesli mozna sie wtracic to tylko tylko Ty widziales opis tego zakladu w BetGun. Przeciez rangiz nie zna oferty kazdego buka w necie (jesli zna to jest mistrzem ;)) Opis trzea zamiesic razem z zakladem smirk

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, alfa, Sensei, latajaca_holenderka, $-man, forty), 2,130 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1