|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
Życie samo w sobie nie jest do dupy. Jest ono takim, jakim sami je postrzegamy  dla jednego przysłowiowa szklanka jest do połowy pełna, a dla kogos innego jest w połowie pusta. A to cały czas ta sama szklanka wody 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
...Czemu aż tak spadł poziom tematów na forum...?...:(... ochłonij i zastanów sie nad tym czy akurat twoja osoba może wydawać takie sądy że na forum brakuje merytorycznych postów? Jeśli uważasz ze tak to pokaż mi w takim razie swój wkład w rozwój tego forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Życie samo w sobie nie jest do dupy. Jest ono takim, jakim sami je postrzegamy  dla jednego przysłowiowa szklanka jest do połowy pełna, a dla kogos innego jest w połowie pusta. A to cały czas ta sama szklanka wody  Trafna uwaga. Ja staram się doszukiwać w życiu pozytywów, nawet w sytuacjach teoretycznie beznadziejnych. Martwić się będziemy na starość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
A czemu ludzie mówią "taka ładna pogoda! aż chce się żyć!". Czy to oznacza, że przez pozostałe 300 (liczone na oko) dni w roku nie chce się żyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
...Czemu aż tak spadł poziom tematów na forum...?...:(... ochłonij i zastanów sie nad tym czy akurat twoja osoba może wydawać takie sądy że na forum brakuje merytorycznych postów? Jeśli uważasz ze tak to pokaż mi w takim razie swój wkład w rozwój tego forum Dokladnie, najlepiej marudzic, jak tutaj zle, ale aby samemu cos zmienic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
...Czemu aż tak spadł poziom tematów na forum...?...:(... bo przestalem sie wypowiadac? Wysokie masz mniemanie o sobie  ja bym powiedzial raczej dosc sakrastyczne
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
No nie ma co,założenie przez ciebie tego tematu całkowicie zrewolucjonizowało działanie forum.Zaraz śle pismo do Conrada żeby cie jakoś sowicie wynagrodził... A i owszem przyznaje,takie posty mnie bulwersują,bo narzekają przede wszystkim ci którzy nic nie robią.A osoby które naprawde sie starają,dzielą sie swoimi przemyśleniami nt wydarzeń sportowych(no tak bo trzeba przypomnieć,choć pewnie cie to zaskoczy,to wciąz jest forum o tematyce bukmacherskiej) siedzą cicho bo wychodzą z prostego ale jak najbardziej słusznego założenia "lepiej robić niż gadać". tyle ode mnie pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
czyli uważasz że powinniśmy zakładać tysiące tematów w stylu ...życie... ...herbata.... ....boli mnie noga....:( ?? ja tylko napisałem że to droga ku bezsensowi, przyznaje że udzielam się prawie wyłącznie w To i Owo, bo pasuje mi towarzystwo na tym forum, że są tu ludzie z którymi można na poziomie podyskutować! czy to grzech? muszę podać ustawki żeby uważać się za pełnoprawnego użytkownika ? i daruj sobie proszę te ironię
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka