Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
ozzy123 #1116831 07/04/2007 17:16
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Życie samo w sobie nie jest do dupy. Jest ono takim, jakim sami je postrzegamy smile dla jednego przysłowiowa szklanka jest do połowy pełna, a dla kogos innego jest w połowie pusta. A to cały czas ta sama szklanka wody crazy

Bonus: Unibet
Rancorn #1116909 07/04/2007 17:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Rancorn
...Czemu aż tak spadł poziom tematów na forum...?...:(...
ochłonij i zastanów sie nad tym czy akurat twoja osoba może wydawać takie sądy że na forum brakuje merytorycznych postów?
Jeśli uważasz ze tak to pokaż mi w takim razie swój wkład w rozwój tego forum

rockeman #1116958 07/04/2007 18:14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by rockeman
Życie samo w sobie nie jest do dupy. Jest ono takim, jakim sami je postrzegamy smile dla jednego przysłowiowa szklanka jest do połowy pełna, a dla kogos innego jest w połowie pusta. A to cały czas ta sama szklanka wody crazy

Trafna uwaga. Ja staram się doszukiwać w życiu pozytywów, nawet w sytuacjach teoretycznie beznadziejnych. Martwić się będziemy na starość wink

Szewa #1117052 07/04/2007 19:14
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
A czemu ludzie mówią "taka ładna pogoda! aż chce się żyć!". Czy to oznacza, że przez pozostałe 300 (liczone na oko) dni w roku nie chce się żyć?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by Rancorn
...Czemu aż tak spadł poziom tematów na forum...?...:(...
ochłonij i zastanów sie nad tym czy akurat twoja osoba może wydawać takie sądy że na forum brakuje merytorycznych postów?
Jeśli uważasz ze tak to pokaż mi w takim razie swój wkład w rozwój tego forum

Dokladnie, najlepiej marudzic, jak tutaj zle, ale aby samemu cos zmienic...

Kylo #1117096 07/04/2007 19:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by nOcnY
Originally Posted by Rancorn
...Czemu aż tak spadł poziom tematów na forum...?...:(...
bo przestalem sie wypowiadac?

Wysokie masz mniemanie o sobie grin

ja bym powiedzial raczej dosc sakrastyczne

nOcnY #1117252 07/04/2007 20:27
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
white_star proszę
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=874372&page=6#Post874372
grin
nie bulwersujcie się tak, przecież ja nic takiego nie powiedziałem

Rancorn #1117394 07/04/2007 21:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Rancorn
white_star proszę
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=874372&page=6#Post874372
grin
nie bulwersujcie się tak, przecież ja nic takiego nie powiedziałem

No nie ma co,założenie przez ciebie tego tematu całkowicie zrewolucjonizowało działanie forum.Zaraz śle pismo do Conrada żeby cie jakoś sowicie wynagrodził...
A i owszem przyznaje,takie posty mnie bulwersują,bo narzekają przede wszystkim ci którzy nic nie robią.A osoby które naprawde sie starają,dzielą sie swoimi przemyśleniami nt wydarzeń sportowych(no tak bo trzeba przypomnieć,choć pewnie cie to zaskoczy,to wciąz jest forum o tematyce bukmacherskiej) siedzą cicho bo wychodzą z prostego ale jak najbardziej słusznego założenia "lepiej robić niż gadać".
tyle ode mnie
pozdrawiam

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
czyli uważasz że powinniśmy zakładać tysiące tematów w stylu ...życie... ...herbata.... ....boli mnie noga....:( ?? ja tylko napisałem że to droga ku bezsensowi, przyznaje że udzielam się prawie wyłącznie w To i Owo, bo pasuje mi towarzystwo na tym forum, że są tu ludzie z którymi można na poziomie podyskutować! czy to grzech? muszę podać ustawki żeby uważać się za pełnoprawnego użytkownika ? i daruj sobie proszę te ironię

Pozdrawiam

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, rymoholik, Lukasz111, alfa, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1