Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
tu mozna znalezc fajne kury dzis np w przerwie meczu maccabi - cska 35-25 HANDI +6,5 MACCABI kurs 1,28 smile szkoda ze tylko za 128E mozna bylo zagrac

Bonus: Unibet
luki85 #1112387 06/04/2007 03:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by luki85
czemu w tym BF tak długo rozliczaja zakłady live jak juz wiadomo ze weszlo a oni czekaja do konca meczu
zalezy co grasz ;-)

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Witam, mam taką sprawę dziś wpłaciłem do Betfair z Karty Visa Electron pieniążki, to będę mógł je wypłacić jak coś na MoneBookers czy jak to jest tam?

Pozdro

host #1116123 07/04/2007 04:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by host
Witam, mam taką sprawę dziś wpłaciłem do Betfair z Karty Visa Electron pieniążki, to będę mógł je wypłacić jak coś na MoneBookers czy jak to jest tam?

Pozdro

Musisz najpierw wyzerować sume depozytu(czyli wypłacić na karte) a wszystko ponad możesz w jakikolwiek sposób wypłacić.


oli #1116238 07/04/2007 05:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
A nie mogę zrobić tak, że wpłacę środki przez MB i one razem się zsumują z środkami z karty, a potem je wypłacę na MB z powrotem? Jak to w końcu jest? :/

host #1116253 07/04/2007 05:54
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by host
A nie mogę zrobić tak, że wpłacę środki przez MB i one razem się zsumują z środkami z karty, a potem je wypłacę na MB z powrotem? Jak to w końcu jest? :/


mozesz tak zrobic wink

chcac wyplacac dowolne kwoty na MB, najpierw musisz dokonac minimalnej wplaty. Podobnie ma sie z netellerm

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Dobra to ostatnie pytanko... jaka jest minimalna wpłata przez MB do Betfair? smile

host #1116328 07/04/2007 07:16
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Originally Posted by host
Dobra to ostatnie pytanko... jaka jest minimalna wpłata przez MB do Betfair? smile
10e

tmieszko #1119516 08/04/2007 04:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71
Przy próbie wpłaty przez MB po wpisaniu hasła do MB i numeru z obrazka - poprawnie wyskasuje błąd "Wrong Turing number!" czy ktoś miał też taki problem??

monk80 #1119539 08/04/2007 04:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by monk80
Przy próbie wpłaty przez MB po wpisaniu hasła do MB i numeru z obrazka - poprawnie wyskasuje błąd "Wrong Turing number!" czy ktoś miał też taki problem??
cały dzien dzis tak mialem ;/
znajomy mi wplacił od siebie przez OPERE bez problemu .

Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Czy jest jakiś program dedykowany Betfair który pokazywałby gdzie się znajduje aktualnie nasz zakład czekający na przyjęcie?? Często bywa że jak chcemy zagrać zdarzenie po lepszym kursie to zostajemy wrzuceni na sam "szczy" i pozostaje tylko nadzieja i czekanie...

Vega1 #1123082 10/04/2007 01:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Nie działa Betfair teraz. Spoko. Ja mam tylko 50Euro w grze,ale wyobrażam sobie jak ktoś postawił na mecz teraz akurat jest Southampton więcej kasy to musi się nieźle palić...
To trochę nie poważne...

Vega1 #1123137 10/04/2007 02:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Wie ktos moze o której będzie działał, była moze informacja na stronie ile będzie przerwa?

Marcios #1123178 10/04/2007 02:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
A jak ktoś działa na zasadzie kup - sprzedaj i niedziałająca strona spowodowała straty (uniemożliwiła odpowiednie działanie podczas zdarzenia live) istnieje możliwość jakiegokolwiek odwołania ? Próbował ktoś w ten sposób reklamować ?

woytass #1123200 10/04/2007 02:49
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
wystarczy czytac komunikaty tongue

In the event of site downtime, unmatched bets on events which are in In Play during the period of time when the site is unavailable, will be cancelled prior to the site being made available again. Where possible, notification of the specific markets where this action will be taken will be posted within this page.

zbycho #1123204 10/04/2007 02:53
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Wydaje mi się zbycho, że właściwie zrozumiałeś ten komunikat, ale chyba nie zrozumiałeś co miał na myśli woytass. wink

kurson #1123246 10/04/2007 03:14
Dołączył: May 2005
Posty: 79
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 79
P....ony Betfair
Grałem grubiej na ostatni mecz 1 ligi angielskiej na remis, z mysla o odsprzedaniu w trakcie meczu, a oni zawiesili strone i tak do teraz. 30 E w plecy. I to juz 3 raz w tym roku.

iq100 #1123266 10/04/2007 03:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
No właśnie do cholery. Skoro to jest giełda to nie powinni sobie tak lekceważyć. Niektórzy przecież grają "grubo" i co teraz??
Samo anulowanie zakładów tu nie wystarczy. Porażka. Naprawdę póki nie będzie konkurencji to będą jaja frown

Vega1 #1123288 10/04/2007 03:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Właśnie to jest giełda, skoro Ty/ja kupiliśmy jakieś zdarzenie z zamiarem odsprzedaży z zyskiem, to ktoś nam to sprzedał. Żeby to anulować Betfair musiałby wyłożyć z własnej kieszeni (co by prowadziło do dużych strat, wszyscy którym zakłady nie weszły odwoływaliby się powołując na taki powód), bądź anulować (wszystkie)zakłady, również tym którzy tego nie chcą(np tym którzy nam sprzedali zakład na owo zdarzenie)...

woytass #1123573 10/04/2007 06:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Uff.Przyszedł wieczór,Betfair zaczęło działać ale... No właśnie. Chciałem napisać kilka słów o tej "wpadce".

W dniu dzisiejszym grałem sobie na remis w meczu Southampton.Kupowałem i sprzedawałem itd. (wiadomo) i na moje szczęście grałem sobie dziś bardzo lekko. W pewnym momencie nie mogłem sprzedać zdarzenia i klapa
Tak jak pisze moje szczęście bo grałem sobie po 50Euro więc straciłem 50Euro akurat przez tą awarię (pomińmy fakt że remis był blisko)
Ale weźmy dzień jutrzejszy. Mecz MU kontra ROMA i tu mam 1000Euro na MU postawione od wczoraj z oczekiwaniem iż przed meczem sprzedam go po lepszym (dla mnie) kursie.
Zakładając hipotetycznie że BETFAIR by nie zadziałało do jutra lub ta awaria stała by się jutro na godzinę przed meczem tracimy możliwość sprzedaży tego zdarzenia!!
Jak wygrywa MU to się cieszymy ale jak nie wygrywa MU to mamy przesrane. Co robić? Jak się zabezpieczyć? A może po prostu nie grać za wysokie stawki??
Nie wiem z czego wynika iż BETFAIR ma coraz więcej problemów.Jakiś czas temu były problemy z przesyłaniem pieniędzy z NETELLER i spora kwota została (w moim przypadku) zamrożona na ponad 12 godzin. Teraz przerwa (awaria).

Czy taka marka jak BETFAIR może sobie pozwolić na takie jaja??
Przecież tu gra idzie często o dużą kasę...

Reasumując jestem coraz bardziej tym wszystkim zaniepokojony. Dzisiejszy dzień dał mi dużo do myślenia i mam nadzieje że "władnym" z BETFAIR też i wyciągną wnioski.
Ja już wyciągnąłem.

Pozdrawiam

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, betowiec, burbon, aker), 2,781 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1