|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
tu mozna znalezc fajne kury dzis np w przerwie meczu maccabi - cska 35-25 HANDI +6,5 MACCABI kurs 1,28  szkoda ze tylko za 128E mozna bylo zagrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
czemu w tym BF tak długo rozliczaja zakłady live jak juz wiadomo ze weszlo a oni czekaja do konca meczu zalezy co grasz ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Witam, mam taką sprawę dziś wpłaciłem do Betfair z Karty Visa Electron pieniążki, to będę mógł je wypłacić jak coś na MoneBookers czy jak to jest tam?
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Witam, mam taką sprawę dziś wpłaciłem do Betfair z Karty Visa Electron pieniążki, to będę mógł je wypłacić jak coś na MoneBookers czy jak to jest tam?
Pozdro Musisz najpierw wyzerować sume depozytu(czyli wypłacić na karte) a wszystko ponad możesz w jakikolwiek sposób wypłacić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
A nie mogę zrobić tak, że wpłacę środki przez MB i one razem się zsumują z środkami z karty, a potem je wypłacę na MB z powrotem? Jak to w końcu jest? :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
A nie mogę zrobić tak, że wpłacę środki przez MB i one razem się zsumują z środkami z karty, a potem je wypłacę na MB z powrotem? Jak to w końcu jest? :/ mozesz tak zrobic  chcac wyplacac dowolne kwoty na MB, najpierw musisz dokonac minimalnej wplaty. Podobnie ma sie z netellerm
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Dobra to ostatnie pytanko... jaka jest minimalna wpłata przez MB do Betfair? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Dobra to ostatnie pytanko... jaka jest minimalna wpłata przez MB do Betfair?  10e
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71 |
Przy próbie wpłaty przez MB po wpisaniu hasła do MB i numeru z obrazka - poprawnie wyskasuje błąd "Wrong Turing number!" czy ktoś miał też taki problem??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Przy próbie wpłaty przez MB po wpisaniu hasła do MB i numeru z obrazka - poprawnie wyskasuje błąd "Wrong Turing number!" czy ktoś miał też taki problem?? cały dzien dzis tak mialem ;/ znajomy mi wplacił od siebie przez OPERE bez problemu .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Czy jest jakiś program dedykowany Betfair który pokazywałby gdzie się znajduje aktualnie nasz zakład czekający na przyjęcie?? Często bywa że jak chcemy zagrać zdarzenie po lepszym kursie to zostajemy wrzuceni na sam "szczy" i pozostaje tylko nadzieja i czekanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Nie działa Betfair teraz. Spoko. Ja mam tylko 50Euro w grze,ale wyobrażam sobie jak ktoś postawił na mecz teraz akurat jest Southampton więcej kasy to musi się nieźle palić... To trochę nie poważne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
Wie ktos moze o której będzie działał, była moze informacja na stronie ile będzie przerwa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
A jak ktoś działa na zasadzie kup - sprzedaj i niedziałająca strona spowodowała straty (uniemożliwiła odpowiednie działanie podczas zdarzenia live) istnieje możliwość jakiegokolwiek odwołania ? Próbował ktoś w ten sposób reklamować ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
wystarczy czytac komunikaty  In the event of site downtime, unmatched bets on events which are in In Play during the period of time when the site is unavailable, will be cancelled prior to the site being made available again. Where possible, notification of the specific markets where this action will be taken will be posted within this page.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Wydaje mi się zbycho, że właściwie zrozumiałeś ten komunikat, ale chyba nie zrozumiałeś co miał na myśli woytass. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 79 |
P....ony Betfair Grałem grubiej na ostatni mecz 1 ligi angielskiej na remis, z mysla o odsprzedaniu w trakcie meczu, a oni zawiesili strone i tak do teraz. 30 E w plecy. I to juz 3 raz w tym roku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
No właśnie do cholery. Skoro to jest giełda to nie powinni sobie tak lekceważyć. Niektórzy przecież grają "grubo" i co teraz?? Samo anulowanie zakładów tu nie wystarczy. Porażka. Naprawdę póki nie będzie konkurencji to będą jaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Właśnie to jest giełda, skoro Ty/ja kupiliśmy jakieś zdarzenie z zamiarem odsprzedaży z zyskiem, to ktoś nam to sprzedał. Żeby to anulować Betfair musiałby wyłożyć z własnej kieszeni (co by prowadziło do dużych strat, wszyscy którym zakłady nie weszły odwoływaliby się powołując na taki powód), bądź anulować (wszystkie)zakłady, również tym którzy tego nie chcą(np tym którzy nam sprzedali zakład na owo zdarzenie)...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Uff.Przyszedł wieczór,Betfair zaczęło działać ale... No właśnie. Chciałem napisać kilka słów o tej "wpadce".
W dniu dzisiejszym grałem sobie na remis w meczu Southampton.Kupowałem i sprzedawałem itd. (wiadomo) i na moje szczęście grałem sobie dziś bardzo lekko. W pewnym momencie nie mogłem sprzedać zdarzenia i klapa Tak jak pisze moje szczęście bo grałem sobie po 50Euro więc straciłem 50Euro akurat przez tą awarię (pomińmy fakt że remis był blisko) Ale weźmy dzień jutrzejszy. Mecz MU kontra ROMA i tu mam 1000Euro na MU postawione od wczoraj z oczekiwaniem iż przed meczem sprzedam go po lepszym (dla mnie) kursie. Zakładając hipotetycznie że BETFAIR by nie zadziałało do jutra lub ta awaria stała by się jutro na godzinę przed meczem tracimy możliwość sprzedaży tego zdarzenia!! Jak wygrywa MU to się cieszymy ale jak nie wygrywa MU to mamy przesrane. Co robić? Jak się zabezpieczyć? A może po prostu nie grać za wysokie stawki?? Nie wiem z czego wynika iż BETFAIR ma coraz więcej problemów.Jakiś czas temu były problemy z przesyłaniem pieniędzy z NETELLER i spora kwota została (w moim przypadku) zamrożona na ponad 12 godzin. Teraz przerwa (awaria).
Czy taka marka jak BETFAIR może sobie pozwolić na takie jaja?? Przecież tu gra idzie często o dużą kasę...
Reasumując jestem coraz bardziej tym wszystkim zaniepokojony. Dzisiejszy dzień dał mi dużo do myślenia i mam nadzieje że "władnym" z BETFAIR też i wyciągną wnioski. Ja już wyciągnąłem.
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka