Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by Kylo
[quote=Zbigniew]Bazyl mądrze rzecze.

Madrze, nie madrze wyksztalcenie nie swiadczy o czlowieku.
i tu sie mylisz, w wiekoszsci przypadkow wyksztalcenie jest adekwatne do tego co czlowiek soba prezentuje, jaka ma pozycje spoleczna i podejscie do siebie samego...

Zartujesz... osoba bez studiow powiedzmy ma mniejsza wiedze niz ty? Z jakiej racji, bo nie studiuje?
Twoj poglad, osoba bez studiow jest nikim?
Nizsza spolecznie?
Gorzej traktowac nalezy i gdzie tu racjonalizm?
lol. wyksztalcenie to nie tylko studia, wyksztalcenie wiaze sie silnie z wychowaniem, od narodzin zdobywasz wyksztalcenie i calosc ogolu swoich zachowan, pogladow itd. [/quote]

Zachowan, pogladow jak pieknie prawisz, niekiedy studia wychodza pod napora "starych."...

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
wlasnie o tym mowie! nie kazdy kto studiuje jest madrzejszy, milszy czy ma wieksze poczucie wartosci i odwrotnie. nie kazdy kto jest z wsi jest za glupi zeby studiwac itd. ale wiekszosc pilkarzy nie ma zadnego wyksztalcenie, cale zycie kopia pilke i poprzez kupowanie modnych rzeczy, samochodow chce podniesc smoocene...

P.S. przysluchaj sie kiedys jak jakis pilkarz udziela wywiadu... 90% sklada zdania jak przedszkolak...jego wypowiedz jest bozbawiona szyku i sensu, czesto nie konczy podjetych watkow...

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Originally Posted by bazyl
wlasnie o tym mowie! nie kazdy kto studiuje jest madrzejszy, milszy czy ma wieksze poczucie wartosci i odwrotnie. nie kazdy kto jest z wsi jest za glupi zeby studiwac itd. ale wiekszosc pilkarzy nie ma zadnego wyksztalcenie, cale zycie kopia pilke i poprzez kupowanie modnych rzeczy, samochodow chce podniesc smoocene...

To prawda, choć nie znaczy to, że mają niską samoocene smile.

Originally Posted by bazyl
P.S. przysluchaj sie kiedys jak jakis pilkarz udziela wywiadu... 90% sklada zdania jak przedszkolak...jego wypowiedz jest bozbawiona szyku i sensu, czesto nie konczy podjetych watkow...

I to w dużej mierze prawda. niedoścignionym wzorem był tutaj niegdysiejszy stoper Polskiej drużyny narodowej, niejaki Romek Wójcicki laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Dobra o pilkarzach sie zgodze, ale doszlismy na temat codzienny...
W tej kwestii jedni sie zgodza drudzy nie. Studia temat rozlegly...

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Pamiętam jak w Gdańsku były Igrzyska Solidarności. Punktem kulminacyjnym był mecz na stadionie Lechii. grała polska drużyna narodowa z Eintrachtem Frankfurt,w barwach którego grali m.in tak znakomici piłkarze jak Andreas Moller, czy Uwe Bein. Bein strzelił kapitalnego gola, Niemcy spuścili nam w*****p w stosunku 3:1, dostałem autografo od Mollera, joao havelangea, Wałesy i kogoś tam jeszcze, więc radochę miałem niemałą. W przerwie wraz z moim kumplem Wojtkiem Chojnackim odważyliśmy się na desperacki krok: przeskoczyliśmy drewniane barierki stadionu Lechii i popędziliśmy w stronę rozgrzewającego się Jarka bako, poprosić o autograf również. Jarek Bako tutaj, tak na marginesie:

http://www.90minut.pl/pix/players/bako_jaroslaw.jpg

No więc tenże Jarek Bako powiedział nam, żebyśmy spie******li, owszem wyraził się trochę grzeczniej, mówiąc, a właściwie burcząc "nie teraz. rozgrzewam się", ale sens tej wypowiedzi sie przez to ani troche nie zmienił. I tym sposobem odechciało nam się zdobywania dalszych autografów smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Przede wszystkim nie można generalizować. To, że ktoś studiuje nie oznacza, że jest mądry. To, że ktoś jest piłkarzem nie oznacza, że jest niewykształcony, czy poprzez kupowanie drogich aut podwyższa poczucie własnej wartości.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by Mr.Eco
a mi tam sie nie podobaja te fury piłkarzy ...

laugh


Mi również się nie podobają. Same serie.
Czy tych ludzi nie stać na naprawdę wyróżniający się samochód?

Dołączył: Apr 2007
Posty: 92
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 92
E tam bzdury piszecie? Zazdrosć was zjada czy co, ze oni mają kase,fury,dupy a wy nie?
Na co komu studia czy wiedza, aby potem zarabiać 1500 zeta i śmigać smierdzącymi Ikarusami w tłumie zgorzkniałych, spoconych obywateli IV RP?Dziś liczy się umiejetnsć , sukces,siła przebicia a nie doktoray...
Większość piłkarzy potawiła na kopanie piłki a nie edukacje i dobrze na tym wyszli. Nie da się pogodzić nauki i piłki, Ci co grali,wiedzą o tym doskonale. Taki Kowalczyk może i jest głąbem,nawet podstawówki nie skończył,ale zna 3 języki,jest kimś rozpoznawalnym w tym kraju,zasiada sobie w gajerku w Polsacie , a kasy ma tyle,ze moze chlać i stawiać kumplom do końca swoich dni!!

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Kowalczyk? A kto to k urwa jest? confused

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Originally Posted by weed
Originally Posted by Jonathan Sarkos
Polecam kliknięcie na "top 10 samochodów miliarderów" i obejrzenie czym jeździ załozyciel IKEI Ingvar Kamprad. To jest dopiero hit laugh

Głębokie ukłony dla tego pana.

w gole cala dzieiatka bilionerow chyab ma pogarde dla rzeczy materialnych, tyle fajnych samochodow na swiecie a samochody pilkarzy poprostu miazdza samochody bogatych klasa.


bo nie chodzi o to ile co jest warte tylko o bycie oryginalnym i przywiazanie...

"Now, after waiting some 10 years, Gates can finally enjoy his other favorite Porsche: a rare (1 of 230) 1988 Porsche 959 Coupe. "

a ile masz takich bwm x5 ?;]

to samo mozna powiedziec o gosciu z Ikei

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Originally Posted by Bruner
... a kasy ma tyle,ze moze chlać i stawiać kumplom do końca swoich dni!!

Haha, jak On ma zamiar żyć nie więcej niż rok to się zgodzę smile

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Piłkarze, najczęściej wcześniej biedni, po dostaniu kontraktów prowadzą mocno konsumpcyjny tryb życia. Np. niejaki Wayne Rooney, właściciel ponad 20 super samochodów.
Tylko po co? Co za sztuka mieć pół majątku w samochodach? Taki Gates wyda na porsche tyle co ja na puszkę coli.
Pieniądze są dla ludzi mądrych. Głupotą jest kupić samochód za 100 000 jak zarabiamy 200 000. Samochód zaliczamy do grupy pasywów- czyli wydajemy na niego kupę pieniędzy a on nam nie daje nic.
A zainwestowane 100k da nam co najmniej 10 % rocznie.
Gates i koledzy zamiast wydawać zarabiane miliony na samochody inwestowali w firmy,akcje itp.. i dzisiaj kim są wiemy.
A o 98% tych piłkarzy nikt nie będzie pamiętał za 15 lat. Tak samo jak o "gwiazdeczkach" z hollywood, mają teraz swoje 5 min i kasę.

A o Warenie Buffecie, Gates'ie itd się pamieta. Ich firmy przetrwają. Patrz: np. Ford.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by superges
Piłkarze, najczęściej wcześniej biedni, po dostaniu kontraktów prowadzą mocno konsumpcyjny tryb życia. Np. niejaki Wayne Rooney, właściciel ponad 20 super samochodów.
Tylko po co? Co za sztuka mieć pół majątku w samochodach? Taki Gates wyda na porsche tyle co ja na puszkę coli.
Pieniądze są dla ludzi mądrych. Głupotą jest kupić samochód za 100 000 jak zarabiamy 200 000. Samochód zaliczamy do grupy pasywów- czyli wydajemy na niego kupę pieniędzy a on nam nie daje nic.
A zainwestowane 100k da nam co najmniej 10 % rocznie.
Gates i koledzy zamiast wydawać zarabiane miliony na samochody inwestowali w firmy,akcje itp.. i dzisiaj kim są wiemy.
A o 98% tych piłkarzy nikt nie będzie pamiętał za 15 lat. Tak samo jak o "gwiazdeczkach" z hollywood, mają teraz swoje 5 min i kasę.

A o Warenie Buffecie, Gates'ie itd się pamieta. Ich firmy przetrwają. Patrz: np. Ford.


widze ze wszystkie ksiazki "Bogatego ojca" przestudiowane od deski do deski smile

dobra edukacja na poczatek,

nalezy tez wziasc pod uwage ze spory % miliarderow czyli multimilialderow pokonczylo licea, i potrafili wyjsc na ludzi tworzac wlasne biznesy.

Jedna z nauk jaka mozna wywnioskowac, to jest fakt iz "papierek" po 5-6 latach studiow nie oznacza, ze czlowiek bedzie bogaty.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Bruner
E tam bzdury piszecie? Zazdrosć was zjada czy co, ze oni mają kase,fury,dupy a wy nie?


a ilu z nich co maja teraz fury, dupy, skory, komory bedzie mialo pieniadze za 20-30 lat ? maly procent...

pieniadze latwo sie wydaje, lepiej by zrobili jakby czesc wydawali i czesc inwestowali, a coz to jest za inwestycja w samochod za 100 tys funtow, jak po wyjechaniu z salonu traci on na wartosci 30 procent ?

na to pytanie juz sobie sam odpowiedz smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Piłkarz = zawód. I dlatego dla mnie piłkarzem wszech czasów jest Dawid Beckham. Nie dość, że zarobił w ostatnim roku praktycznie tyle samo co Ronaldinho, to jeszcze czeka go megakasa za grę w "prawdziwych galacticos" w Los Angeles. I to taka megakasa, o której innym piłkarzom może się tylko śnić...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
a czym sie rozbijają nasze rodzime dwiazdeczki wiecie ???

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Majdan wczoraj z Doda na obiad przyjechal takim smile

tylko ze inny kolor

[Linked Image]

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Conrad,
Co do Beckhama się zgodzę.
Na pewno wydaje fortuny, ale też inwestuje.
Beckham tak na prawdę nie jest piłkarzem, on jest po prostu sprzedawcą i to dobrym. A handluje wizerunkiem swoim i Victori.
Beckham- to jest marka. A taki np. W. Rooney, Lampard nie.
Ciekawe co będzie z Ronaldinio, czy stanie się marką? Ma ogromne szanse.

Chyba też poszukam sobie żony z jakiegoś zespołu po rozpadzie wink

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
No właśnie, wizerunek Beckhama jest w dużej mierze zbudowany na dawnej pozycji jego żony w sferze pop-kultury. Spice Girls robiły platynowe płyty... a Dawid był mężem jednej z nich.

Ale, to by wszystko było na nic gdyby Beckham nie był supertalentem. Jego magiczne dośrodkowania, tytuły Premiership czy wygranie Ligi Mistrzów i to bez kapitana drużyny (Roy Keane - zawieszony za kartki) na zawsze będę pamiętał. Co więcej, był kapitanem reprezentacji Anglii, co samo w sobie jest wielkim osiągnięciem (pomimo słabych wyników reprezentacji - ciągle odpadają w karnych).

Najbardziej mi się podobała jego odpowiedź na pytanie dotyczące co go skłoniło do przeprowadzki za Atlantyk. Po prostu przedzwonił do Toma Cruise'a... a ten go przekonał na przenosiny do Los Angeles. No i forsa na pewno też robi swoje... smile

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Masz rację Conrad, co do Beckhama. Zgadzam się również z tym, że był on wybitnym piłkarzem przed przejsciem do Realu. Jak dla mnie nie było wcześniej na świecie zawodnika (choć oczywiście nie widziałem wszystkich graczy świata), który miałby tak perfekcyjne dośrodkowania i tak perfekcyjnie strzelał wolne. Te dośrodkowania były z niesamowitych często pozycji. Magik. A to, ze teraz mieszają go z błotem? Coż publika kocha zwyciezców i równie łatwo strąca tych samych zwycięzców na dno.

Aha, ktoś może wie co to za gol:


Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1