|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
możesz też skontrować u innych buków , jeżeli mają ten mecz co zagrałeś w bf ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
jak ktoś gra dużymi stawkami to faktycznie jest duży problem, kontra w innym buku też wiąże się ze stratą, bo kursy są dużo niższe wydaje mi się ze Betfair ma na tyle duże zyski (na popularnym zdarzeniu przy obrotach 10 mln euro, to naprawde niezle sobie zarobią na prowizji) że powinien się jakoś zabezpieczyć przed takimi wpadkami. Przydałaby się konkurencja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Fakt. Konkurencja by nauczyła szybko wyciągać konsekwencje.
Może się doczekamy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
wypłacał ktoś na kartę przed świętami? bo ja wypłaciłem w czwartek rano i jeszcze nie mam kasy na koncie. Zazwyczaj idzie 2,3 dni robocze, wiec juz wczoraj powinnaa przyjsc ta wypłata
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
jaka prowizją biorą za wysłanie kasy na konto ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
jaka prowizją biorą za wysłanie kasy na konto ? 15 Euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
jakie sa najlepsze metody wypłaty z betfair?Gdzie najmniej biorą za tą usługę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Moneybookers - darmowe wyplaty, kasa na mb po paru godzinkach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
Pytanko-pilne . Man konto bankowe w ZŁ.Chcę przesłać kasę na konto w MB, które mam w euro.Jest taka możliwość?Z zapytanie ze strony MB są problemy, bardzo długo albo wcale nie udzielaja odpowiedzi, dlatego pytam was.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 618
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 618 |
Pytanko-pilne . Man konto bankowe w ZŁ.Chcę przesłać kasę na konto w MB, które mam w euro.Jest taka możliwość?Z zapytanie ze strony MB są problemy, bardzo długo albo wcale nie udzielaja odpowiedzi, dlatego pytam was. Spokojnie, bez problemu mozesz przesłać, tylko że możesz troche stracic na przewalutowaniu, przynajmniej ja tak miałem. Jesli masz mbank, wymien sie z kims z forum, bedziesz mial kase na MB doslownie w kilka minut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2007
Posty: 4 |
Witam, chcę spróbować szczęścia w bukmacherstwie no i zainteresowało mnie Betfair. Zacząłem od założenia konta. Czy powinienem przez dokonaniem pierwszej wpłaty wysłać im najpierw skany dokumentów, których wymagają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
Nie mogę się zalogować na BF, po wpisaniu danych klikam na logowanie i nic się nie dzieje. Sytuacja jest denerwująca, bo kasa na koncie. Login i haslo na 100% wpisuje poprawnie. Zmagał się ktoś już z podobnym problemem... ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
marcepan - nie trzeba skanow (chyba ze do australijskiego transferu) hokuy - ja tak mam czasem jak uzywam Maxtona .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Witam, chcę spróbować szczęścia w bukmacherstwie no i zainteresowało mnie Betfair. Zacząłem od założenia konta. Czy powinienem przez dokonaniem pierwszej wpłaty wysłać im najpierw skany dokumentów, których wymagają? Nie musisz.Ostatnio w celu wstępnego potwierdzenia danych dzwonią do osób,które sie zapisały
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121 |
Nie mogę się zalogować na BF, po wpisaniu danych klikam na logowanie i nic się nie dzieje. Sytuacja jest denerwująca, bo kasa na koncie. Login i haslo na 100% wpisuje poprawnie. Zmagał się ktoś już z podobnym problemem... ? Mialem taki sam problem kiedy moja siec zmienila adres IP.Jesli u ciebie tak bylo to napisz maila do betfair i poinformuj ich o tym.Jesli nie to sprobuj wyczyscic cookies.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Czasem tak mi sie dzieje, ze BF odswieza mi sie co 2 sekundy - jak jestem na jakims zdarzeniu i klikam na "moje zaklady" to mi odswieza - wiec nie moge prawie nic kontrowac, bo co wysle to jesli nie przyjmie to wisi dalej, i musze anulowac z innego okna (tam gdzie depozyty)
FF, IE - obojetnie,
Nie w tle podejrzanego nie chodzi, podobnie dotyczy to tylko BF - kazda inna strona dziala super,
Reset kompa nic nie daje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Jest teraz jakas PROMOCJA bo kiedys byla 30 euro od wplaty. A ja wlasnie chcialem sobie otworzyc konto i skorzystac z bonusu.
Moze zna ktos jakies linki z promocja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2007
Posty: 4 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 845
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2007
Posty: 845 |
Poszukuję kogoś kto mi przeleje 15 euro ze swojego konta w betfair na moje bo z tego co pamietam jest chyba taka mozliwosc?Rownowartosc z nadwyzka w polskich zlotych wplacam oczywiscie PIERWSZY bo to normalne , moj pierwszy post itd, wszelkie info prosze na priv, w kazdym banku dzis przed 19 jestem w stanie wplacic, mieszkam w wawie mam blisko wszystkie placowki - witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie jako Nowy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Poszukuję kogoś kto mi przeleje 15 euro ze swojego konta w betfair na moje bo z tego co pamietam jest chyba taka mozliwosc? Nie ma takiej możliwości. Pozostaje Ci moneybookers.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|