Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Vega1 #1123948 10/04/2007 17:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

możesz też skontrować u innych buków , jeżeli mają ten mecz co zagrałeś w bf ...

Bonus: Unibet
artbledo #1125733 10/04/2007 22:55
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
jak ktoś gra dużymi stawkami to faktycznie jest duży problem, kontra w innym buku też wiąże się ze stratą, bo kursy są dużo niższe
wydaje mi się ze Betfair ma na tyle duże zyski (na popularnym zdarzeniu przy obrotach 10 mln euro, to naprawde niezle sobie zarobią na prowizji) że powinien się jakoś zabezpieczyć przed takimi wpadkami.
Przydałaby się konkurencja smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Fakt. Konkurencja by nauczyła szybko wyciągać konsekwencje.

Może się doczekamy...

Vega1 #1128683 11/04/2007 19:18
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
wypłacał ktoś na kartę przed świętami? bo ja wypłaciłem w czwartek rano i jeszcze nie mam kasy na koncie. Zazwyczaj idzie 2,3 dni robocze, wiec juz wczoraj powinnaa przyjsc ta wypłata

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
jaka prowizją biorą za wysłanie kasy na konto ?

imarcel #1131487 12/04/2007 19:34
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Originally Posted by imarcel
jaka prowizją biorą za wysłanie kasy na konto ?

15 Euro

imarcel #1131488 12/04/2007 19:34
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
jakie sa najlepsze metody wypłaty z betfair?Gdzie najmniej biorą za tą usługę?

imarcel #1132865 13/04/2007 01:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Moneybookers - darmowe wyplaty, kasa na mb po paru godzinkach smile

agr1 #1134110 13/04/2007 14:18
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Pytanko-pilne .
Man konto bankowe w ZŁ.Chcę przesłać kasę na konto w MB, które mam w euro.Jest taka możliwość?Z zapytanie ze strony MB są problemy, bardzo długo albo wcale nie udzielaja odpowiedzi, dlatego pytam was.

imarcel #1134114 13/04/2007 14:25
Dołączył: Aug 2006
Posty: 618
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 618
Originally Posted by imarcel
Pytanko-pilne .
Man konto bankowe w ZŁ.Chcę przesłać kasę na konto w MB, które mam w euro.Jest taka możliwość?Z zapytanie ze strony MB są problemy, bardzo długo albo wcale nie udzielaja odpowiedzi, dlatego pytam was.

Spokojnie, bez problemu mozesz przesłać, tylko że możesz troche stracic na przewalutowaniu, przynajmniej ja tak miałem. Jesli masz mbank, wymien sie z kims z forum, bedziesz mial kase na MB doslownie w kilka minut wink

jurqv #1144665 17/04/2007 06:48
Dołączył: Apr 2007
Posty: 4
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 4
Witam, chcę spróbować szczęścia w bukmacherstwie no i zainteresowało mnie Betfair. Zacząłem od założenia konta. Czy powinienem przez dokonaniem pierwszej wpłaty wysłać im najpierw skany dokumentów, których wymagają?

marcepan #1144918 17/04/2007 17:08
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Nie mogę się zalogować na BF, po wpisaniu danych klikam na logowanie i nic się nie dzieje. Sytuacja jest denerwująca, bo kasa na koncie. Login i haslo na 100% wpisuje poprawnie. Zmagał się ktoś już z podobnym problemem... ?

hokuy #1146454 18/04/2007 00:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
marcepan - nie trzeba skanow (chyba ze do australijskiego transferu)
hokuy - ja tak mam czasem jak uzywam Maxtona .

marcepan #1146456 18/04/2007 00:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443
Likes: 11
Originally Posted by marcepan
Witam, chcę spróbować szczęścia w bukmacherstwie no i zainteresowało mnie Betfair. Zacząłem od założenia konta. Czy powinienem przez dokonaniem pierwszej wpłaty wysłać im najpierw skany dokumentów, których wymagają?

Nie musisz.Ostatnio w celu wstępnego potwierdzenia danych dzwonią do osób,które sie zapisały

hokuy #1146512 18/04/2007 00:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
Originally Posted by hokuy
Nie mogę się zalogować na BF, po wpisaniu danych klikam na logowanie i nic się nie dzieje. Sytuacja jest denerwująca, bo kasa na koncie. Login i haslo na 100% wpisuje poprawnie. Zmagał się ktoś już z podobnym problemem... ?

Mialem taki sam problem kiedy moja siec zmienila adres IP.Jesli u ciebie tak bylo to napisz maila do betfair i poinformuj ich o tym.Jesli nie to sprobuj wyczyscic cookies.

buli1500 #1148411 18/04/2007 18:23
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Czasem tak mi sie dzieje, ze BF odswieza mi sie co 2 sekundy - jak jestem na jakims zdarzeniu i klikam na "moje zaklady" to mi odswieza - wiec nie moge prawie nic kontrowac, bo co wysle to jesli nie przyjmie to wisi dalej, i musze anulowac z innego okna (tam gdzie depozyty)

FF, IE - obojetnie,

Nie w tle podejrzanego nie chodzi, podobnie dotyczy to tylko BF - kazda inna strona dziala super,

Reset kompa nic nie daje.

maverick #1148419 18/04/2007 18:26
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Jest teraz jakas PROMOCJA bo kiedys byla 30 euro od wplaty.
A ja wlasnie chcialem sobie otworzyc konto i skorzystac z bonusu.

Moze zna ktos jakies linki z promocja.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 4
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 4

marcepan #1151533 19/04/2007 18:17
Dołączył: Apr 2007
Posty: 845
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 845
Poszukuję kogoś kto mi przeleje 15 euro ze swojego konta w betfair na moje bo z tego co pamietam jest chyba taka mozliwosc?Rownowartosc z nadwyzka w polskich zlotych wplacam oczywiscie PIERWSZY bo to normalne , moj pierwszy post itd, wszelkie info prosze na priv, w kazdym banku dzis przed 19 jestem w stanie wplacic, mieszkam w wawie mam blisko wszystkie placowki - witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie jako Nowy:)

vwpolo #1151961 19/04/2007 20:55
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Originally Posted by vwpolo
Poszukuję kogoś kto mi przeleje 15 euro ze swojego konta w betfair na moje bo z tego co pamietam jest chyba taka mozliwosc?

Nie ma takiej możliwości. Pozostaje Ci moneybookers.

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1