|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
uuuu no tego fanta nie zauwazylem. pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
czuwamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517 |
Nie ma mnie w żadnej drabince mimo że się zapisywałem do konkursu. Więc jak teraz będzie ja będę cierpieć za błąd wasz czy mam awans do następnej rundy lub z kimś rywalizuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
na zawsze POLSKA 
|
|
na zawsze POLSKA 
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135 |
Zauważyłem przez przypadek, że mój przeciwnik z pary Danielos podał swój pierwszy typ w innej ćwiartce (w ćw.1 zamniast w ćw.3). Typ był niekompletny i nietrafiony. Jak to traktujecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Akhu - mój przeciwnik podał typ na Ivanovic z handi -2.5, a handi jest -5.5 w fonbecie, w gb nie ma w ogole tego zakładu. Nie podal też buka. Mysle, ze to przypadkowa pomylka mojego rywala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Klik Czy taka korekta jest dozwolona? Pytam, żeby potem nie było po meczu, że kurs policzony jako 1,00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Inzynierek liczymy po kursie 1 u ciebie adingh to samo
radek mozna poprawic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Nie ma mnie w żadnej drabince mimo że się zapisywałem do konkursu. Więc jak teraz będzie ja będę cierpieć za błąd wasz czy mam awans do następnej rundy lub z kimś rywalizuje? A koledze moderatorki nie pomożecie? Adwokatem jego jesteś? Gdyby miał w sobie choć troche przyzwoitości to by nie zadawał takich pytań lub przynajmniej odpisał na PW.
Last edited by Kameleon; 12/04/2007 21:27.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Haha tak jak mowilismy protectorianin i sphinx to zapewne te same osoby ! niestety nie mozna posiadac kilka konto grajac w konkursie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Tylko że najlepsze, że Protectorianin to mój sąsiad. Jak chcecie spotkać się to zapraszam do Rzeczycy. Więc gadanie i czepanie się nie mając faktów jest bez podstawne. Widze, że żanada nadal prowadzi konkurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Nie podoba ci sie to nie graj ok ? Protectorianin to napewno ta sama osoba co gracz11 nie ma problemu mzoe etz zostac poczestowany banem za to co robil
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Mój przeciwnik podał już 5 typów z czego trafił 1 z kursem 1,85. Ja podałem 4 w tym 2 trafione, z kursem 1,85 i 1,15. Rozumiem, że już wygrałem i nie muszę podawać piątego typu.. Prawda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
prawda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
można grać typy na zwycięstwo w turnieju ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7 |
Jestem uczestnikiem konkursu ale pisze z nowego loginu poniewaz sprawa dotyczy moderatora tego dzialu.
Jakubosiu - skoro jako moderator tego dzialu jestes rowniez uczestnikiem konkursu to racz nie korzystac ze swoich uprawnien w swojej wlasnej sprawie i racz nie edytowac swoich postow z typami zwlaszcza po kilku godzinach. Dotyczy to rowniez edycji postow twojego baaaaaardzo bliskiego przyjaciela Lecha44. Tym bardziej ze zdarzylo ci sie podawac typy za niego bez uprzedniego przelogowania (w PLK). Wez przyklad z Biszopa ktory w rankingu pilkarskim w ktorym jest modem nie edytuje swoich typow tylko podaje poprawki w nowym poscie.
Moja prosba wyraza rowniez prosbe innych uczestnikow konkursu z ktorymi kontaktowalem sie przez gg i chyba nie jest niczym nadzwyczajnym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
że co slucham ? nie rozumie twoich aluzji ? edytowalem swoj post bo pomylilem sie z data zrobilem glupstwo bo moglem zacytowac ale tego nie zrobilem
sadzisz ze edytowalem typ zmieniajac go ? no to jakas kpina w tym momencie nie gram tutaj 1 raz zeby robic takie cos troszke to by bylo smieszne
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
no wiem to byla moja pomylka przyznalem ze edytowalem bo sie pomylilem moglem zacytowac zobacz co pisze a co do tego to podalem typy bo chyba mozna w zastepstwie za kogos podac nie ? czytasz regulamin ? tylko zpaomnialem dodac ze od kogo nie bede cie wtajemniczac we wszytsko
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7 |
Jak dla mnie za duzo tych "ale"
Moze ja cie nie lubie i dlatego sie czepiam? Niech inni to jeszcze ocenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
moze i tak i domyslam sie kim jestes 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|