Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
uuuu no tego fanta nie zauwazylem. pozdro smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
czuwamy cop

Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
Nie ma mnie w żadnej drabince mimo że się zapisywałem do konkursu.
Więc jak teraz będzie ja będę cierpieć za błąd wasz czy mam awans do następnej rundy lub z kimś rywalizuje?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
na zawsze POLSKA
na zawsze POLSKA
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
Zauważyłem przez przypadek, że mój przeciwnik z pary Danielos podał swój pierwszy typ w innej ćwiartce (w ćw.1 zamniast w ćw.3). Typ był niekompletny i nietrafiony. Jak to traktujecie?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Akhu - mój przeciwnik podał typ na Ivanovic z handi -2.5, a handi jest -5.5 w fonbecie, w gb nie ma w ogole tego zakładu. Nie podal też buka.

Mysle, ze to przypadkowa pomylka mojego rywala smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Klik

Czy taka korekta jest dozwolona? Pytam, żeby potem nie było po meczu, że kurs policzony jako 1,00.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Inzynierek liczymy po kursie 1 u ciebie adingh to samo

radek mozna poprawic

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Originally Posted by PROTECTORIANIN
Nie ma mnie w żadnej drabince mimo że się zapisywałem do konkursu.
Więc jak teraz będzie ja będę cierpieć za błąd wasz czy mam awans do następnej rundy lub z kimś rywalizuje?

A koledze moderatorki nie pomożecie?

Adwokatem jego jesteś? Gdyby miał w sobie choć troche przyzwoitości to by nie zadawał takich pytań lub przynajmniej odpisał na PW.

Last edited by Kameleon; 12/04/2007 21:27.
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Haha tak jak mowilismy protectorianin i sphinx to zapewne te same osoby ! niestety nie mozna posiadac kilka konto grajac w konkursie

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Tylko że najlepsze, że Protectorianin to mój sąsiad. Jak chcecie spotkać się to zapraszam do Rzeczycy.
Więc gadanie i czepanie się nie mając faktów jest bez podstawne.
Widze, że żanada nadal prowadzi konkurs.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Nie podoba ci sie to nie graj ok ? Protectorianin to napewno ta sama osoba co gracz11 nie ma problemu mzoe etz zostac poczestowany banem za to co robil

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Mój przeciwnik podał już 5 typów z czego trafił 1 z kursem 1,85. Ja podałem 4 w tym 2 trafione, z kursem 1,85 i 1,15. Rozumiem, że już wygrałem i nie muszę podawać piątego typu.. Prawda?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
prawda smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
można grać typy na zwycięstwo w turnieju ?

Dołączył: Apr 2007
Posty: 7
U
stranger
stranger
U Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7
Jestem uczestnikiem konkursu ale pisze z nowego loginu poniewaz sprawa dotyczy moderatora tego dzialu.

Jakubosiu - skoro jako moderator tego dzialu jestes rowniez uczestnikiem konkursu to racz nie korzystac ze swoich uprawnien w swojej wlasnej sprawie i racz nie edytowac swoich postow z typami zwlaszcza po kilku godzinach. Dotyczy to rowniez edycji postow twojego baaaaaardzo bliskiego przyjaciela Lecha44. Tym bardziej ze zdarzylo ci sie podawac typy za niego bez uprzedniego przelogowania (w PLK). Wez przyklad z Biszopa ktory w rankingu pilkarskim w ktorym jest modem nie edytuje swoich typow tylko podaje poprawki w nowym poscie.

Moja prosba wyraza rowniez prosbe innych uczestnikow konkursu z ktorymi kontaktowalem sie przez gg i chyba nie jest niczym nadzwyczajnym.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
że co slucham ? nie rozumie twoich aluzji ? edytowalem swoj post bo pomylilem sie z data zrobilem glupstwo bo moglem zacytowac ale tego nie zrobilem

sadzisz ze edytowalem typ zmieniajac go ? no to jakas kpina w tym momencie nie gram tutaj 1 raz zeby robic takie cos troszke to by bylo smieszne

Dołączył: Apr 2007
Posty: 7
U
stranger
stranger
U Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7
Nie edytuj tylko cytuj jak kazdy

A jesli chodzi o aluzje to:

https://www.mecz.pl/forum/ubbthread...u&topic=0&Search=true#Post805834

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
no wiem to byla moja pomylka przyznalem ze edytowalem bo sie pomylilem moglem zacytowac zobacz co pisze a co do tego to podalem typy bo chyba mozna w zastepstwie za kogos podac nie ? czytasz regulamin ? tylko zpaomnialem dodac ze od kogo nie bede cie wtajemniczac we wszytsko

Dołączył: Apr 2007
Posty: 7
U
stranger
stranger
U Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7
Jak dla mnie za duzo tych "ale"

Moze ja cie nie lubie i dlatego sie czepiam? Niech inni to jeszcze ocenia

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
moze i tak i domyslam sie kim jestes laugh

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1