Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
grin

Bonus: Unibet
Szewa #1127939 11/04/2007 06:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
z onetu

"nie bede owijał w bawełne to co dzis zobaczyłem na sopcascie było nie wyobrazalne, mowie d pana murinho: juz wiesz dziadzie jeden co by było gdyby chelsea teraz grala z MANCHESTEREM UNITED! po prostu euforia, man united pokazał dzis futbol na najwyzszym poziomie wyskoczylem prz stanie 5-0 na ulice w majtkach i tanczylem pozniej wrocilem ukraslem piwo szwagrowi wypilem i wrocilem i caly mecz tanczylem i spiewalem, to jest moje man united kocham ten klub nie wiem mam gdzies mozecie mowic ze jestem sezonowcem ja wiem swoje ze jestem z tym zespolem od 99 roku i zostane z nim na zaawsze moje dzieci beda musialy im kibicowac! imozecie pisac wszyscy zlosliwcy ze man united jest cienki hja wiem i tysiace kibicow united rowniez wie swoje! dzis nasz druzyna wam pookazala! kocham ten klub! pozdawiam najzagozalszych fanów UNITED!
"

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
<Natalka> Prison Break to imię i nazwisko tego z tatuażami czy jego brata?
<Ktoś> Nie to jest oryginalna nazwa serialu:)
<Natalka> Oryginalna nazwa serialu to "Skazany na śmierć" czyli "Sentenced to death"
<Natalka> Właśnie sprawdziłam, że Prison to znaczy więzienie Ciekawe nie? Serial dzieje się w więzieniu, a główny bohater też ma na imię Więzienie
<Ktoś> Hahahahahahahaha
<Ed>Ten z tatuażami to Michael Scofield, a jego brat to Lincoln Burrows.
<Natalka> Skoro są braćmi to czemu mają różne nazwiska?
<Ed> Boże widzisz i nie grzmisz... o ile pamiętam to na nasz to będzie "ucieczka z więzienia" a nei skazany na śmierć (a oni są przyrodnimi braćmi)
<Natalka> Ucieczka z więzienia to "Escape From Prison". Mam nadzieję, że nie wyjechałeś do Anglii bo byś dnia tam nie przeżył ze swoją znajomością angielskiego.

laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Siedzi sobie sroka na brzozie, a tu nagle do brzozy podchodzi krowa i zaczyna sie wspinac. Sroka w szoku obserwuje jak krowa spokojnie sadowi sie kolo niej na galezi
Wreszcie pyta się krowy:
- Krowa, co ty robisz?
- No przyszłam sobie wisienek pojesc - mowi krowa
- Ty Krowa ... Ale to jest brzoza a nie wiśnia...·
- Spoko ... Wisienki mam w słoiczku...
grin


Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
http://student.agh.edu.pl/~witasiak/drgania/drgania.php

i po co byc inzynierem ?? grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
właśnie w radio kawał słyszałem, i myślałem, że padne laugh

rozmawia dwóch kumpli:
- ej Stary, kwartet założyłem
- Kwartet? a ilu was tam gra?
- ...no trzech!
- trzech czyli kto dokładnie?
- ...no ja i mój brat
- to Ty masz brata?
- ...nie , a co?

laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Kameleon
<Natalka> Prison Break to imię i nazwisko tego z tatuażami czy jego brata?
<Ktoś> Nie to jest oryginalna nazwa serialu:)
<Natalka> Oryginalna nazwa serialu to "Skazany na śmierć" czyli "Sentenced to death"
<Natalka> Właśnie sprawdziłam, że Prison to znaczy więzienie Ciekawe nie? Serial dzieje się w więzieniu, a główny bohater też ma na imię Więzienie
<Ktoś> Hahahahahahahaha
<Ed>Ten z tatuażami to Michael Scofield, a jego brat to Lincoln Burrows.
<Natalka> Skoro są braćmi to czemu mają różne nazwiska?
<Ed> Boże widzisz i nie grzmisz... o ile pamiętam to na nasz to będzie "ucieczka z więzienia" a nei skazany na śmierć (a oni są przyrodnimi braćmi)
<Natalka> Ucieczka z więzienia to "Escape From Prison". Mam nadzieję, że nie wyjechałeś do Anglii bo byś dnia tam nie przeżył ze swoją znajomością angielskiego.

laugh laugh laugh laugh




BBBBBBUUUUUUUAUAAAAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAA laugh


Skąd się takie kretyństwo bierze? Jeszcze sprawdza co znaczy słowo prison, a na końcu poucza kto jak zna angielski - LOL

Bzyku #1128809 11/04/2007 20:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Żeby to z basha było jeszcze realne, ale tam 7 na 10 to jakieś udawane dialogi. Ściemy znaczy wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Jestem w 99% przekonany, że to ściema.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
zabawa z walcem laugh



Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108


laugh

shiva #1129993 12/04/2007 01:53
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816

Mar #1130012 12/04/2007 01:58
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
kiedyś ludzie czytali książki, teraz oglądają filmy.
kiedyś ludzie czytali dowcipy, teraz oglądają filmiki.

blush

Llama #1130028 12/04/2007 02:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
- swojski teledysk smile

Llama #1130679 12/04/2007 04:35
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Originally Posted by Llama
kiedyś ludzie czytali książki, teraz oglądają filmy.
kiedyś ludzie czytali dowcipy, teraz oglądają filmiki.

blush

dokladnie wchodze do tematu z checia przeczytania czgos tylko laugh

w linki z filmami nawet nei klikam chyba, ze jest pare postow smiejacych sie laugh

Wahi #1130757 12/04/2007 05:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
[Linked Image] [fotosik.pl]




w opisie po lewej pozycja nr 23 .. trzeba mieć niezłą kondycję laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
tyle ze na dole jest legenda i to wydaje mi sie że chodzi o mile czyli coś koło 1,8 kilometra i by sie nawet zgadzało patrząc na tą linie laugh laugh laugh

rybek #1130797 12/04/2007 05:19
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895


posłanja Hujarska laugh Hojarska znaczy sie

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
to ja mam odgrzewany nieco dowcip dla tych, których nudzą filmiki i lubią czasem coś poczytać wink

Spotykają się dwie blondynki i jedna do drugiej nawija:
- słuchaj fama głosi, że uzywasz słów których nie rozumiesz!
- tak?!? to powiedz Famie, że jest głupia i vice versa!!

smile

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, $-man, Sensei, JelineK, rymoholik, aker), 1,874 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,587
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1