Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#113133 02/05/2002 19:18
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Widzę że poprzedni temat już troszkę wyszedł poza 200 postów więc postanowiłem założyć nowy, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

SLAV

Bonus: Unibet
#113134 02/05/2002 19:20
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Na początek proponuje coś dla fanów talentu i walorów Sereny Williams.

[Linked Image]

SLAV

#113135 02/05/2002 19:56
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Tak..."Kozy ma lepsze niz Pamela"..... :5gw:

#113136 03/05/2002 03:59
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Hehe no trudno ci odmówić racji Drak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

SLAV

#113137 03/05/2002 17:44
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
Talent, talentem, ale jak dla mnie, to jej walory można porównać z walorami dobrze utrzymanego konia wyścigowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
A o samym tenisie wiem jedno: nie stawiać na Kurnikovą, co nie znaczy że nie można przeciw niej. Tenis nie jest jej jedynym (a nawet głównym, choć niewątpliwie nakręca koniunkturę) żródłem utrzymania i nie wydaje mi się, żeby miała podobną jak inne zawodniczki motywację do wygrywania turnieji. Z pewnością jest dobra w tą grę, ale bardzo dobra nie będzie chyba nigdy, czego jej zresztą nie życzę, bo mogłaby się upobobnić do Sereny. Tak więc, na jedne zawodniczki stawiamy, a na inne tylko patrzymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

#113138 04/05/2002 00:09
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Slav kurde jak mi sie maja zdjecia 5 minut wczytywac to chce by byly to zdjecia Kurnikowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#113139 04/05/2002 03:05
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
No tak, bimbały bimbałami, ale te siostry Williams to raczej sredniej urody babeczki sa. Ja tam osobiscie wole Dokic.

#113140 04/05/2002 03:41
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
A ja tam wole Mauresmo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ktos tego i tak nie zrozumie pewnie a co do sióstr wiliams obecnie sa najlepsze na swiecie nic dodac nic ująć
A propo Dokic niech mi odda moja kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#113141 04/05/2002 03:51
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Na drugi raz obiecuję zdjęcia Kurnikowej, a co do urody to ja nigdy nie twierdziłem że Williamsy są ładne, poprostu ja tylko ze względu na te bimbały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

SLAV

#113142 04/05/2002 15:02
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
A ja dzis pierwszy raz chyba zagram przeciwko mojej ulubionej zawodniccze .........
oby sie to źle dla mnie nie skończyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#113143 04/05/2002 18:13
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
NO i ....... sie skonczylo
Dlaczego postawilem przeciw venus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#113144 04/05/2002 18:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ja dzisiaj postawilem na mojego faworyta Nieminena mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie.....
Williams wygrala czyli jeden meczyk do przodu....
Moje typy na dzisiaj:
Schouttler-Stepanek 1 win
Pala/Vizner-Kiefer/Pavel 1 win
Gaudio- Calleri 1 win
Hantuch/Vicario-Bes/Marrero 1 win
el Ayanout-Youzhny 1 win
Clijster- Dokic 1 win
Higins/Scheett- Black/Lichowc. 1 win
Nieminen- Zabaleta 1 win

Stawka w STS 22.43
Good Luck

#113145 05/05/2002 01:31
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
Witam!
Ciekawostka:

W wynikach na stronie Interwetten:
http://content.enetpulse.com/content/servlet/Interwetten?cmd=tennis
W pojedynku El Aynaoui d. Youzhny wygrał ten drugi.
Więc jak jest faktycznie?

Na stronie CBS jest tak samo wygrana Youzhny.
Pozdrawiam.

#113146 05/05/2002 01:54
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
na oficjalnej stronie ATP jest podane że wygrał Marokańczyk jest nawet zapowiedź jutrzejszego finału

#113147 05/05/2002 02:06
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
A ja już prawie postawiłem na nim krzyżyk, ale sprawdzałem konto w expekcie i mam wygraną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.

#113148 05/05/2002 04:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a ja podarlem swoj kupon z sts gdy zobaczylem wynik el Ayanoui a pozniej musialem go sklejac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#113149 05/05/2002 13:58
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
Witam!
A co myślicie o dzisiejszych spotkaniach?
Expekt
Williams V - Clijsters 1 1.35
El Aynaoui - Schuttler 1 1.50
Gaudio - Nieminen 2 2.25

Pozdrawiam

#113150 05/05/2002 14:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja dzisiaj stawiam nastepujaco:

Williams V - Clijsters 1
wczoraj Williams gladziutko wygrala z Higgis takze mysle ze dzisiaj bedzie tak samo.

El Aynaoui - Schuttler 1
tutaj moze byc roznie ale mozna zaryzykowac 1.

Gaudio - Nieminen 2
zdecydowane 2 wedlug mnie Nieminen jest w doskonalej formie i idzie jak burza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Hingis/Schett-Hantuch./Vicario 1

to by bylo na tyle
good luck

#113151 05/05/2002 17:22
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
Ostatnie chwile żeby obstawić.
Zastanawiam się nad pewnym obstawieniem wyniku
El Aynaoui Y. v Schuttler R.
2:1 kurs 3.10x58
1:2 kurs 4,25x42
Przy dobrych wiatrach da mi to prawie 80zysku.

Pozdrawiam

P.s. No chyba że jeden z nich wygra gładko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> No i po "ptokach" Villiams też dała ...

#113152 05/05/2002 21:20
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
czesc

Od poniedzialku zaczynaja sie dwa nowe turniej

Jeden pan w Niemczech tzw. EUROCARD Ladies German Open 2002
http://www.german-open-berlin.de

drugi natomiast to turnij panow w Rzymie http://www.masters-series.com/roma

milej zabawy

Kogut

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, Szuman, burbon, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,050 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1