|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Widzę że poprzedni temat już troszkę wyszedł poza 200 postów więc postanowiłem założyć nowy, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Na początek proponuje coś dla fanów talentu i walorów Sereny Williams. [ Linked Image] SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Tak..."Kozy ma lepsze niz Pamela"..... :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Hehe no trudno ci odmówić racji Drak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677 |
Talent, talentem, ale jak dla mnie, to jej walory można porównać z walorami dobrze utrzymanego konia wyścigowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . A o samym tenisie wiem jedno: nie stawiać na Kurnikovą, co nie znaczy że nie można przeciw niej. Tenis nie jest jej jedynym (a nawet głównym, choć niewątpliwie nakręca koniunkturę) żródłem utrzymania i nie wydaje mi się, żeby miała podobną jak inne zawodniczki motywację do wygrywania turnieji. Z pewnością jest dobra w tą grę, ale bardzo dobra nie będzie chyba nigdy, czego jej zresztą nie życzę, bo mogłaby się upobobnić do Sereny. Tak więc, na jedne zawodniczki stawiamy, a na inne tylko patrzymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Slav kurde jak mi sie maja zdjecia 5 minut wczytywac to chce by byly to zdjecia Kurnikowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
No tak, bimbały bimbałami, ale te siostry Williams to raczej sredniej urody babeczki sa. Ja tam osobiscie wole Dokic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
A ja tam wole Mauresmo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ktos tego i tak nie zrozumie pewnie a co do sióstr wiliams obecnie sa najlepsze na swiecie nic dodac nic ująć A propo Dokic niech mi odda moja kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Na drugi raz obiecuję zdjęcia Kurnikowej, a co do urody to ja nigdy nie twierdziłem że Williamsy są ładne, poprostu ja tylko ze względu na te bimbały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
A ja dzis pierwszy raz chyba zagram przeciwko mojej ulubionej zawodniccze ......... oby sie to źle dla mnie nie skończyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
NO i ....... sie skonczylo Dlaczego postawilem przeciw venus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ja dzisiaj postawilem na mojego faworyta Nieminena mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie..... Williams wygrala czyli jeden meczyk do przodu.... Moje typy na dzisiaj: Schouttler-Stepanek 1 win Pala/Vizner-Kiefer/Pavel 1 win Gaudio- Calleri 1 win Hantuch/Vicario-Bes/Marrero 1 win el Ayanout-Youzhny 1 win Clijster- Dokic 1 win Higins/Scheett- Black/Lichowc. 1 win Nieminen- Zabaleta 1 win
Stawka w STS 22.43 Good Luck
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
na oficjalnej stronie ATP jest podane że wygrał Marokańczyk jest nawet zapowiedź jutrzejszego finału
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137 |
A ja już prawie postawiłem na nim krzyżyk, ale sprawdzałem konto w expekcie i mam wygraną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
a ja podarlem swoj kupon z sts gdy zobaczylem wynik el Ayanoui a pozniej musialem go sklejac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137 |
Witam! A co myślicie o dzisiejszych spotkaniach? Expekt Williams V - Clijsters 1 1.35 El Aynaoui - Schuttler 1 1.50 Gaudio - Nieminen 2 2.25
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja dzisiaj stawiam nastepujaco:
Williams V - Clijsters 1 wczoraj Williams gladziutko wygrala z Higgis takze mysle ze dzisiaj bedzie tak samo.
El Aynaoui - Schuttler 1 tutaj moze byc roznie ale mozna zaryzykowac 1.
Gaudio - Nieminen 2 zdecydowane 2 wedlug mnie Nieminen jest w doskonalej formie i idzie jak burza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Hingis/Schett-Hantuch./Vicario 1
to by bylo na tyle good luck
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137 |
Ostatnie chwile żeby obstawić. Zastanawiam się nad pewnym obstawieniem wyniku El Aynaoui Y. v Schuttler R. 2:1 kurs 3.10x58 1:2 kurs 4,25x42 Przy dobrych wiatrach da mi to prawie 80zysku.
Pozdrawiam
P.s. No chyba że jeden z nich wygra gładko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> No i po "ptokach" Villiams też dała ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka