Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#113153 06/05/2002 00:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
niestety nie poszlo mi dzisiaj utopilem troche kasy przez Williams i Nieminena (tutaj bardzo sie rozczarowalem) ale tak bywa. Musze sie odbic na nastepnym turnieju. Zycze wszystkim powodzenia.
Narka

Bonus: Unibet
#113154 06/05/2002 04:47
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Coś dla Tysio111, tak jak prosiłeś, zdjęcie twojej ulubienicy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[Linked Image]

SLAV

#113155 06/05/2002 05:20
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał KogutPB:
[qb]czesc

Od poniedzialku zaczynaja sie dwa nowe turniej

Jeden pan w Niemczech tzw. EUROCARD Ladies German Open 2002
http://www.german-open-berlin.de

drugi natomiast to turnij panow w Rzymie http://www.masters-series.com/roma

milej zabawy

Kogut[/qb]
jest jeszcze turniej w Warszawie pań :
http://www.jandscup.pl/

#113156 06/05/2002 11:59
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
Quote
Oryginalnie wyslal Kura:
jest jeszcze turniej w Warszawie pań :
http://www.jandscup.pl/
ciekawe tylko czy bedzie on w ofercie naszych bukow

Kogut

#113157 06/05/2002 12:24
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
S
S Offline
enthusiast
S
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215

#113158 06/05/2002 13:46
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
dziś niestety tylko typy i nie wiem czy sam zdąże je zagrać:

Moya , Costa

Philipousis-Spadea tu moim zdaniem szanse wyrównane czyli warto postawić na Spadea - ostatni na ziemi gra bardzo odbrze co potwierdzają kwalifikacje

odradzam również stawiania na Rusedskiego

zapraszam do dyskusji

#113159 06/05/2002 16:51
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał KogutPB:
[qb]
Quote
Oryginalnie wyslal Kura:
jest jeszcze turniej w Warszawie pań :
http://www.jandscup.pl/
ciekawe tylko czy bedzie on w ofercie naszych bukow

Kogut[/qb]
Kursy pojawily sie w ofercie Gamebookers.

Wojtek

#113160 06/05/2002 22:57
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W najbliższym tygodniu miłośników tenisa czeka nie lada atrakcja. Za równowartość niespełna czterech dolarów mogą zobaczyć na kortach Warszawianki jedną z najbardziej znanych zawodniczek świata, Rosjankę Annę Kurnikową.

20-letnia tenisistka urodzona w Moskwie, ale od kilku lat mieszkająca w Miami, wystąpi w rozpoczynającym się w poniedziałek turnieju z cyklu WTA Tour J&S Cup (z pulą nagród 170 tysięcy dolarów).

źródło: interia.pl

#113161 07/05/2002 14:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moje typy na dzisiaj:

Haas-Mirnyi 1
Gaudio-Ferreira 1
el Aynauui-Blake 1
Kuerten- Sanguinetti 1
Calleri- Koubek 1

Powodzenia
Narka

#113162 07/05/2002 14:35
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał fragman:
[qb]Moje typy na dzisiaj:

Haas-Mirnyi 1
Gaudio-Ferreira 1
el Aynauui-Blake 1
Kuerten- Sanguinetti 1
Calleri- Koubek 1

Powodzenia
Narka[/qb]
Haas ponoć kontuzjowany ( krecz w ostatnim meczu) w internecie cięzko znaleźć kursy na ten mecz nie wiem czy warto ryzykować po kursie ok 1.4 na Niemca ja bym nie zaryzykował ( zastanawiam sięczy nie zagrać Mirnyi'ego ) ale wybór należy do Ciebie

#113163 07/05/2002 14:45
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Dzisiaj tradycyjnie zagram na Aynaoui i sadze ze po raz kolejny w tym roku facet da mi zarobić

El Aynaoui Y. v Blake J. 1 1.30 Expekt, 1.25 GB
pozdrawiam

#113164 08/05/2002 17:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Jednak nie dał, na dziś

Chela - Haas 2 1.65 Expekt

1/1

#113165 09/05/2002 15:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dziś wysłałem takie dwa kuponiki z debla
Black/Lichowc.- Callens/Rubin 1 1.55
Hantuch./Vicar.-Glass/Schmidle 1 1.10
Johns./Palmer-Johanss./Philip. 1 1.35
Reeves/Seliut.-Kulikow./Talaja 1 1.55
Loit/Vinci- Kuzniec./Voracova 1 1.35
Ako 4,8

drugi kuponik troche ryzykowny ale realny
Capr./Schett-HuberL./Martinez 2 2,6
Federer/Henman- Leach/MacPhie 1 2,05
ako 5,3

Zobaczymy co z tego wyniknie?

#113166 09/05/2002 15:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Miało byc oczywiscie tak:
Federer/Henman- Leach/MacPhie 2

#113167 10/05/2002 01:33
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam
Moze zbyt pozno z tym typem wyskakuje zreszta nie jest on "ciekawy"
roddick-ferreira 1
postawilem dzisiaj na ten mecz
i jedno jest pewne RODDICK zmiecie z kortu "dziadka"
przynajmniej mam taka pewnosc.Mam nadzieje ze duzo forumowiczow postawilo na ten mecz.Singiel oczywiscie-jak to ja mowie pieniadze dzis bukmacherzy za darmo rozdaja .Wszyscy ktorzy na to postawili juz sa wygrani.Za 4 min sie zaczyna .

#113168 10/05/2002 01:42
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
****a mac jaja jak *** 4-2 prowadzi "stary palant"

#113169 10/05/2002 01:55
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
.....?

#113170 10/05/2002 01:57
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
...?

#113171 10/05/2002 02:30
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Niektórzy twierdzą, iż ta kobieta też jest ładna, mam nadzieję że tym razem ponownie zadowolę Tysio111 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[Linked Image]

SLAV

#113172 10/05/2002 02:38
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]...?[/qb]
No coż jeśli sporo postawiłeś (a kurs był kiepski - to pewnie sporo) to Ci gul dyga, ale jest lepiej w setach 1:1 i w 3 s. 1:1 więc Andy może da radę. Hmm, ja mam porachunki z niejakim Jiri'm Novak'iem z poprzedniego turnieju w Monachium (z Boutter'em) mnie wprost okradł, myślę, że jutro nie da rady Blake'owi, który mam nadzieję że wraca do formy, nie widziałem jeszcze żadnych kursów (spodziewam sie circa 1,8 : 1,8). I o ile nadal korzystnie rozwinie się mecz MLB Oakland-Boston live 1:3 (dla Bostonu, swoją drogą "dziwny" był tam kurs), to stawiam na BLAKE'a bo Jiri o mało mnie nie doprowadził do bet'owego bankructwa, Pozdrowienia&Powodzenia, Janusz

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1