|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
niestety nie poszlo mi dzisiaj utopilem troche kasy przez Williams i Nieminena (tutaj bardzo sie rozczarowalem) ale tak bywa. Musze sie odbic na nastepnym turnieju. Zycze wszystkim powodzenia. Narka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Coś dla Tysio111, tak jak prosiłeś, zdjęcie twojej ulubienicy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [ Linked Image] SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
jest jeszcze turniej w Warszawie pań : http://www.jandscup.pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136 |
ciekawe tylko czy bedzie on w ofercie naszych bukow Kogut
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
dziś niestety tylko typy i nie wiem czy sam zdąże je zagrać:
Moya , Costa
Philipousis-Spadea tu moim zdaniem szanse wyrównane czyli warto postawić na Spadea - ostatni na ziemi gra bardzo odbrze co potwierdzają kwalifikacje
odradzam również stawiania na Rusedskiego
zapraszam do dyskusji
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał KogutPB: [qb] ciekawe tylko czy bedzie on w ofercie naszych bukow Kogut[/qb] Kursy pojawily sie w ofercie Gamebookers. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677 |
W najbliższym tygodniu miłośników tenisa czeka nie lada atrakcja. Za równowartość niespełna czterech dolarów mogą zobaczyć na kortach Warszawianki jedną z najbardziej znanych zawodniczek świata, Rosjankę Annę Kurnikową.
20-letnia tenisistka urodzona w Moskwie, ale od kilku lat mieszkająca w Miami, wystąpi w rozpoczynającym się w poniedziałek turnieju z cyklu WTA Tour J&S Cup (z pulą nagród 170 tysięcy dolarów).
źródło: interia.pl
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moje typy na dzisiaj:
Haas-Mirnyi 1 Gaudio-Ferreira 1 el Aynauui-Blake 1 Kuerten- Sanguinetti 1 Calleri- Koubek 1
Powodzenia Narka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał fragman: [qb]Moje typy na dzisiaj:
Haas-Mirnyi 1 Gaudio-Ferreira 1 el Aynauui-Blake 1 Kuerten- Sanguinetti 1 Calleri- Koubek 1
Powodzenia Narka[/qb] Haas ponoć kontuzjowany ( krecz w ostatnim meczu) w internecie cięzko znaleźć kursy na ten mecz nie wiem czy warto ryzykować po kursie ok 1.4 na Niemca ja bym nie zaryzykował ( zastanawiam sięczy nie zagrać Mirnyi'ego ) ale wybór należy do Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Dzisiaj tradycyjnie zagram na Aynaoui i sadze ze po raz kolejny w tym roku facet da mi zarobić
El Aynaoui Y. v Blake J. 1 1.30 Expekt, 1.25 GB pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Jednak nie dał, na dziś
Chela - Haas 2 1.65 Expekt
1/1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dziś wysłałem takie dwa kuponiki z debla Black/Lichowc.- Callens/Rubin 1 1.55 Hantuch./Vicar.-Glass/Schmidle 1 1.10 Johns./Palmer-Johanss./Philip. 1 1.35 Reeves/Seliut.-Kulikow./Talaja 1 1.55 Loit/Vinci- Kuzniec./Voracova 1 1.35 Ako 4,8
drugi kuponik troche ryzykowny ale realny Capr./Schett-HuberL./Martinez 2 2,6 Federer/Henman- Leach/MacPhie 1 2,05 ako 5,3
Zobaczymy co z tego wyniknie?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Miało byc oczywiscie tak: Federer/Henman- Leach/MacPhie 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Witam Moze zbyt pozno z tym typem wyskakuje zreszta nie jest on "ciekawy" roddick-ferreira 1 postawilem dzisiaj na ten mecz i jedno jest pewne RODDICK zmiecie z kortu "dziadka" przynajmniej mam taka pewnosc.Mam nadzieje ze duzo forumowiczow postawilo na ten mecz.Singiel oczywiscie-jak to ja mowie pieniadze dzis bukmacherzy za darmo rozdaja .Wszyscy ktorzy na to postawili juz sa wygrani.Za 4 min sie zaczyna .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
****a mac jaja jak *** 4-2 prowadzi "stary palant"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Niektórzy twierdzą, iż ta kobieta też jest ładna, mam nadzieję że tym razem ponownie zadowolę Tysio111 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [ Linked Image] SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał RAFTER: [qb]...?[/qb] No coż jeśli sporo postawiłeś (a kurs był kiepski - to pewnie sporo) to Ci gul dyga, ale jest lepiej w setach 1:1 i w 3 s. 1:1 więc Andy może da radę. Hmm, ja mam porachunki z niejakim Jiri'm Novak'iem z poprzedniego turnieju w Monachium (z Boutter'em) mnie wprost okradł, myślę, że jutro nie da rady Blake'owi, który mam nadzieję że wraca do formy, nie widziałem jeszcze żadnych kursów (spodziewam sie circa 1,8 : 1,8). I o ile nadal korzystnie rozwinie się mecz MLB Oakland-Boston live 1:3 (dla Bostonu, swoją drogą "dziwny" był tam kurs), to stawiam na BLAKE'a bo Jiri o mało mnie nie doprowadził do bet'owego bankructwa, Pozdrowienia&Powodzenia, Janusz
|
|
|
Link skopiowany do schowka