Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#113193 13/05/2002 14:32
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Na dziś
El Aynaoui - Santoro 1

2/1

Bonus: Unibet
#113194 13/05/2002 18:00
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Marrero - Kournikova 2
Sampras - Mirnyi 1
El Aynaoui - Santoro 2
Coretja - Kafelnikov 1
Henman - Escude 1

#113195 13/05/2002 19:10
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Marrero-Kournikova 1

Dalem troche kasy no to........

#113196 13/05/2002 19:15
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
Gdzie będą w miare wcześnie wyniki z Hamburga?

#113197 13/05/2002 19:20
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290

#113198 13/05/2002 19:27
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
Dzięki, choć wieści mało wesołe :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#113199 13/05/2002 20:14
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Czyżbyśmy postawili na Samprasa Wernychora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam

#113200 13/05/2002 22:19
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
Quote
Oryginalnie wysłał tysio111:
[qb]Czyżbyśmy postawili na Samprasa Wernychora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam[/qb]
Na Samprasa to może nie, ale na innych cieniasów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> , ale oto czym jest szybka decyzja:
Corretja i Henman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. Jestem Sikor pod wrażeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#113201 13/05/2002 23:13
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
witam.Moze malo ostatnio sie pojawiam na forum ale jutro jest pewien mecz na ktory jak to sie mowi trzeba stawiac cala fortune.Napewno ameryki nie odkryje ale ja juz dzis postawilem na to pare graszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kuerten-kiefer 1
to jest singiel i guga ktory ostatnio prezentuje bardzo kiepska forme w tym turnieju raczej powinien zajsc troszeczke dalej niz w rzymie.A nawet z obecna forma kiefer nie powinien stwarzac problemow.Poprostu typ za ostra kase,mniej odwazni lub zamozni moga dodac haasa z burgsmullerem.Haas mimo pewnego zmeczenia powinien ten mecz rowniez wygrac.Te dwa mecze daja przyzwoity kurs aby zarobic na chleb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Poprostu guga "darmowe pieniazki"
Jak mowilem ameryki nie odkrylem ale prostota tego typu jest poprostu banalna.Ja juz sie schylilem po pieniadze.DO ODWAZNYCH SWIAT NALEZY!!
pozdrawiam cala ekipe i sikor jestes jedynym tu na forum ktory robi na mnie wrazenie swoimi typami .Jestes dobry aczkolwiek dzis cie poszlo slabiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#113202 13/05/2002 23:46
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
Cześć Rafter!

Dzięki za typ, ale napisz coś więcej, żeby mnie uspokoić. Kuerten dał Ci cynk, że to przegra? Jak masz jakieś "newsy" to zapodaj, będę spokojniejszy. Bo mam nadzieję, że "coś" wiesz, bo w przeciwnym przypadku to troszku ryzykowne stawiać singla po kursie porównywalnym z sure betem (tak wnioskuję, bo napisałeś, że już postawiłeś, a parę minut temu nie miałeś kasy w internecie, a w realu kursy raczej niewysokie). A jak nie ustawiłeś tego meczu, to muszę przyznać że masz jaja! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#113203 14/05/2002 00:04
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
errata:
jest: Kuerten , powinno być: Kiefer

#113204 14/05/2002 00:36
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Ja bym do tego dołożył jeszcze Agassiego i Safina-AKO 1,39 + twoje typy i wychodzi całkiem wysoki kurs 1,62(bez podatku !!!)...po prostu - DARMOWA KASA!

Pozdrawiam.

#113205 14/05/2002 00:41
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
moje typy na jutro:
1. federer-lapenti 1 prof 1,67 - roger ostatnio troche zawodzi ale jutro powinien wygrac. trzeba lapac forme przed rolandem.
2. schnyder-husarowa 1 prof 1,62
kurs 2,7.chce uderzyc za 100. co o tym sadzicie?

#113206 14/05/2002 01:18
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Werynchora zle zrozumiales.Trzeba stawiac na kuertena,a dla mniej zamoznych dodac haasa.Ja juz dzieki uprzejmosci mojego kolegi postawilem na ten mecz po kursie 1.2 (expekt)na jego rachunek.Po meczu sie z nim rozlicze.On-line zaczalem grac a wlasciwie zaczne grac dopiero jutro jak na moim rachunku pojawi sie suma ktora wplacilem.Zostalem w koncu przekonany ze nie warto tracic malej"fortuny" na 10% podatek.Co w moim przypadku na miesiac daje niezla sume straty ,od obracanych pieniedzy.Poprostu firmy "na ziemi" staja sie nie oplacalne gdy mozna zaoszczedzic te 10% w firmach on-line.No chyba ze zaczna wystawiac "kosmiczne kursy" dla konkurencji z firmami on-line np kuerten-kiefer 1 sts kurs 1.44. wtedy znow wroce na stare smieci.Bo niema jak to wplacic gotowke do reki i do reki ja dostac.No ale watpie czy kiedykolwiek takie kursy sts,czy inna firma zacznie wystawiac aby konkurowac z firmami on-line.HE ROZPISALEM SIE TROSZKE...

#113207 14/05/2002 01:23
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
master_thief ,mysle ze husarowa moze cie zaskoczyc tzn wygrac,a federer tak on powinien wygrac ,takie jest moje zdanie.

#113208 14/05/2002 01:43
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Moj typ na jutro:

Ulihrach - Arazi 1 1.45 Expekt

bilans 3/1

#113209 14/05/2002 02:04
Dołączył: May 2002
Posty: 294
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 294

#113210 14/05/2002 02:47
Dołączył: Sep 2001
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 180
cześć, może ktoś mi podać oficjalną stronkę Italian open z Rzymu kobiet???!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#113211 14/05/2002 12:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
@kk0202

-------> http://www.federtennis.it

Pozdrawiam
dove <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#113212 14/05/2002 13:23
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Witam Panowie!
Prosze o kilka pewnych "zapchaj dziur" do zuzla w STS. Na dzisiaj. Wydaja mi sie dobre:
Kuerten-Kiefer, Haas-Burgsmuller, Capriati, Venus i debel siostr Williams? Mam racje. Nie znam sie na tenisie, pztrzylem tylko po kursach i nazwiskach. Jesli Waszym zdaniem ktores z tych spotkan jest ryzykowne, prosze o info.
Pozdrawiam
Krompa

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1