|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Na dziś El Aynaoui - Santoro 1
2/1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Marrero - Kournikova 2 Sampras - Mirnyi 1 El Aynaoui - Santoro 2 Coretja - Kafelnikov 1 Henman - Escude 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Marrero-Kournikova 1
Dalem troche kasy no to........
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677 |
Gdzie będą w miare wcześnie wyniki z Hamburga?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677 |
Dzięki, choć wieści mało wesołe :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Czyżbyśmy postawili na Samprasa Wernychora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677 |
Oryginalnie wysłał tysio111: [qb]Czyżbyśmy postawili na Samprasa Wernychora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam[/qb] Na Samprasa to może nie, ale na innych cieniasów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> , ale oto czym jest szybka decyzja: Corretja i Henman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> P.S. Jestem Sikor pod wrażeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
witam.Moze malo ostatnio sie pojawiam na forum ale jutro jest pewien mecz na ktory jak to sie mowi trzeba stawiac cala fortune.Napewno ameryki nie odkryje ale ja juz dzis postawilem na to pare graszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kuerten-kiefer 1 to jest singiel i guga ktory ostatnio prezentuje bardzo kiepska forme w tym turnieju raczej powinien zajsc troszeczke dalej niz w rzymie.A nawet z obecna forma kiefer nie powinien stwarzac problemow.Poprostu typ za ostra kase,mniej odwazni lub zamozni moga dodac haasa z burgsmullerem.Haas mimo pewnego zmeczenia powinien ten mecz rowniez wygrac.Te dwa mecze daja przyzwoity kurs aby zarobic na chleb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Poprostu guga "darmowe pieniazki" Jak mowilem ameryki nie odkrylem ale prostota tego typu jest poprostu banalna.Ja juz sie schylilem po pieniadze.DO ODWAZNYCH SWIAT NALEZY!! pozdrawiam cala ekipe i sikor jestes jedynym tu na forum ktory robi na mnie wrazenie swoimi typami .Jestes dobry aczkolwiek dzis cie poszlo slabiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677 |
Cześć Rafter!
Dzięki za typ, ale napisz coś więcej, żeby mnie uspokoić. Kuerten dał Ci cynk, że to przegra? Jak masz jakieś "newsy" to zapodaj, będę spokojniejszy. Bo mam nadzieję, że "coś" wiesz, bo w przeciwnym przypadku to troszku ryzykowne stawiać singla po kursie porównywalnym z sure betem (tak wnioskuję, bo napisałeś, że już postawiłeś, a parę minut temu nie miałeś kasy w internecie, a w realu kursy raczej niewysokie). A jak nie ustawiłeś tego meczu, to muszę przyznać że masz jaja! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2002
Posty: 677 |
errata: jest: Kuerten , powinno być: Kiefer
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572 |
Ja bym do tego dołożył jeszcze Agassiego i Safina-AKO 1,39 + twoje typy i wychodzi całkiem wysoki kurs 1,62(bez podatku !!!)...po prostu - DARMOWA KASA!
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
moje typy na jutro: 1. federer-lapenti 1 prof 1,67 - roger ostatnio troche zawodzi ale jutro powinien wygrac. trzeba lapac forme przed rolandem. 2. schnyder-husarowa 1 prof 1,62 kurs 2,7.chce uderzyc za 100. co o tym sadzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
Werynchora zle zrozumiales.Trzeba stawiac na kuertena,a dla mniej zamoznych dodac haasa.Ja juz dzieki uprzejmosci mojego kolegi postawilem na ten mecz po kursie 1.2 (expekt)na jego rachunek.Po meczu sie z nim rozlicze.On-line zaczalem grac a wlasciwie zaczne grac dopiero jutro jak na moim rachunku pojawi sie suma ktora wplacilem.Zostalem w koncu przekonany ze nie warto tracic malej"fortuny" na 10% podatek.Co w moim przypadku na miesiac daje niezla sume straty ,od obracanych pieniedzy.Poprostu firmy "na ziemi" staja sie nie oplacalne gdy mozna zaoszczedzic te 10% w firmach on-line.No chyba ze zaczna wystawiac "kosmiczne kursy" dla konkurencji z firmami on-line np kuerten-kiefer 1 sts kurs 1.44. wtedy znow wroce na stare smieci.Bo niema jak to wplacic gotowke do reki i do reki ja dostac.No ale watpie czy kiedykolwiek takie kursy sts,czy inna firma zacznie wystawiac aby konkurowac z firmami on-line.HE ROZPISALEM SIE TROSZKE...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
master_thief ,mysle ze husarowa moze cie zaskoczyc tzn wygrac,a federer tak on powinien wygrac ,takie jest moje zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Moj typ na jutro:
Ulihrach - Arazi 1 1.45 Expekt
bilans 3/1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 294
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 294 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 180 |
cześć, może ktoś mi podać oficjalną stronkę Italian open z Rzymu kobiet???!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
@kk0202 -------> http://www.federtennis.it Pozdrawiam dove <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Witam Panowie! Prosze o kilka pewnych "zapchaj dziur" do zuzla w STS. Na dzisiaj. Wydaja mi sie dobre: Kuerten-Kiefer, Haas-Burgsmuller, Capriati, Venus i debel siostr Williams? Mam racje. Nie znam sie na tenisie, pztrzylem tylko po kursach i nazwiskach. Jesli Waszym zdaniem ktores z tych spotkan jest ryzykowne, prosze o info. Pozdrawiam Krompa
|
|
|
Link skopiowany do schowka