|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał Pyton: [qb]Dzis sa ciezkie mecze, Henman - Kafel odpuszczam sobie. Najpewniej wyglda Vicente - Saretta 1. Mimo iz Saretta wygral z faworytem gospodarzy Hipflem, to Vicente lepiej sie sprawowal, pokonujac po drodze niezlych zawodnikow. Co do Henman Kafel, jakbym mial wybierac to raczej na Kafla!![/qb] Sarreta ma ponoć jakieś problemy zdrowotne bąble na ręku wczoraj podczas meczu z Hiplfem pojedynek był kilka razy przerywany tylko Hipfl grał tak słabo że i to nie pomogło - info za forum austriackim expekt ma jeszcze kurs 1.6 i jeszcze jedna rzecz co do kwalifikacji FO po wycofaniu Rusedskiego i Riosa najprawdopodobniej Stoljarov i Galvani (jutro) mają już pewne miejsce w turnieju więc radziłbym uważać na ich mecze a może nawet warto zaryzykować dwójeczki Moderatorów proszę o zamknięcie poprzedniego tematu.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
siemanko:) gdzie to wyczytałeś????
pozdrawiam:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam, Zuluaga - Rubin 2 moim zdaniem mocna 2
Lapentti - Rochus, O. 1 moim zdaniem mocna 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał młokos: [qb]siemanko:) gdzie to wyczytałeś????
pozdrawiam:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] http://www.kickme.to/seichti - dział tenis drugiego pytania z poniższego postu nie rozumiem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Dlaczego akurat Stoliarov i Galvani mieli by byc dokoptowani do turnieju? Na jakich zasadach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432 |
Witam, czy ktos moze mi podac stronke z live turnieju w ST.Polten, lub ewentualnie wymik meczu Vicente - Sarreta Dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157 |
Oglądam właśnie maecz Safina z niejakim panem Lee i zwróciłem uwage na dwie rzeczy: po pierwsze: jak słucham Tomomaszewskich to chce mi sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: .Oni robią wszystko aby telewidz usnął. po drugie:skoro safin męczy sie z gościem z drugiej setki rankingu to niewiele zdziała na French open.
Pozdrawiam Jaca.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2002
Posty: 99 |
No i jest pięknie Vincente wygrał 6:4,6:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
A ja komentarz Tomaszewskich uwielbiam. Zwłaszcza, gdy zaczynają się o coś spierać :-) A propos Safina jeszcze, dziś grał z bolącymi plecami, więc bym go jeszcze nie przekreślał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
No dziś wreszcie udało się coś ugrać - Vicente wygrał bez problemu . Mam nadzieję że skorzystaliscie z typu sikora na Rubin - kurs w STS był bardzo ładny 1.85 (B&W 1.37). Vassallo też wygrał choć emocji troche było po przegranym pierwszym secie - jutro podobna sytaucja jest z Galvanim kurs przeciwko niemu 2.9 w profku - decyzja nalezy do was czy warto to grać na pewno nie warto po takim kursie na Galvaniego - wiem że dzisiaj kilka osób miało zagranego Stoljarova nie wiedząc o tym , że ma on już pewny udział w turnieju
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Co myślicie o jutrzejszym finale Lapentti-Vicente? Ja postawiłbym 2. A poza tym myślę, że powinno wejść: Puerta-Puentes 1 1.50 Lopez-Perez 1 1.45 Ginepri-Alami 2 1.90
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moim zdaniem to Vicente - Lapentti , ciezka sprawa. Vicente trafial na slabych zawodnikow i wygrywal lekko, Lapentti tez na slabych i sie meczyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po tym jak Lapentti obronil 4 match pointy 2 rundy wczesniej, uwazam, ze to dalo mu wiary i wygra ten turniej !!! Ale... :rolleyes:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Dawno mnie tu nie było, więc POZDRAWIAM WSZYSTKICH. Co jutro obstawiać !!!Dzięki za wszelkie sugestie !!! NARA !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Nie zgodziłbym się z tym, że Vicente miał słabych przeciwników. W pierwszej rundzie pokonał Portasa (fakt, ten był słabiutki), potem Bouttera (który radzi sobie ostatnio dość dobrze),następnie Montanesa (całkiem nieźle grającego Hiszpana) no i dziś Sarettę (równie znośnego Hiszpana:-)). Lapentti w drodze do finału miał tylko jednego godnego rywala (Labadze), a przez cały sezon gra bardzo nierówno. Dlatego też myślę, że zwycięży Vicente!! :-)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzis w meczu Safin - Acasuso stawka 3,65 na Jose!!! Uwazem, na podstawie tego co ostatnio prezentuje nam Marat, warto zaryzykowac i postawic na argentynczyka!!! Co do Vicente - Lapentti rezygnuje z tego meczyku!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Witam,
dzisiaj nie ma dużego wyboru i nie widać możliwośći dużej niespodzianki,
Dokic - Farina 1 kurs 1,45 moim zdaniem mocna jedyneczka i można się pokusić o stwierdzenie, że wynik spotkania to formalność.
Seles - Rubin 1 kurs jest tak niski, że nie warto tym się zajmować, również od strony niespodzianki. Chanda Rubin czarnoskóra tenisitka, córka sędziego (evenement) bodajże z Arizony. Gra w WTA już od 91 roku, reprezentuje wysoki poziom gry. Gra mało, podobny typ do Toda Martina. Nie ma jednak osobowości walczącej, i moim zdaniem ma w sobie próg, którego jej psychika nie pozwala na przekroczenie. Seles jest właśnie takim progiem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|