Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#113572 24/05/2002 15:26
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał Pyton:
[qb]Dzis sa ciezkie mecze, Henman - Kafel odpuszczam sobie. Najpewniej wyglda Vicente - Saretta 1. Mimo iz Saretta wygral z faworytem gospodarzy Hipflem, to Vicente lepiej sie sprawowal, pokonujac po drodze niezlych zawodnikow. Co do Henman Kafel, jakbym mial wybierac to raczej na Kafla!![/qb]
Sarreta ma ponoć jakieś problemy zdrowotne bąble na ręku wczoraj podczas meczu z Hiplfem pojedynek był kilka razy przerywany tylko Hipfl grał tak słabo że i to nie pomogło - info za forum austriackim expekt ma jeszcze kurs 1.6

i jeszcze jedna rzecz co do kwalifikacji FO po wycofaniu Rusedskiego i Riosa najprawdopodobniej Stoljarov i Galvani (jutro) mają już pewne miejsce w turnieju więc radziłbym uważać na ich mecze a może nawet warto zaryzykować dwójeczki

Moderatorów proszę o zamknięcie poprzedniego tematu.

Bonus: Unibet
#113573 24/05/2002 16:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
siemanko:)
gdzie to wyczytałeś????

pozdrawiam:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#113574 24/05/2002 16:11
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Dlaczego akurat oni?

#113575 24/05/2002 16:55
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam,
Zuluaga - Rubin 2
moim zdaniem mocna 2

Lapentti - Rochus, O. 1
moim zdaniem mocna 1

#113576 24/05/2002 19:00
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał młokos:
[qb]siemanko:)
gdzie to wyczytałeś????

pozdrawiam:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
http://www.kickme.to/seichti - dział tenis

drugiego pytania z poniższego postu nie rozumiem

#113577 24/05/2002 19:36
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Dlaczego akurat Stoliarov i Galvani mieli by byc dokoptowani do turnieju? Na jakich zasadach?

#113578 24/05/2002 20:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Witam, czy ktos moze mi podac stronke z live turnieju w ST.Polten, lub ewentualnie wymik meczu Vicente - Sarreta
Dzięki.

#113579 24/05/2002 20:20
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Spróbuj tutaj:
http://www.atptour.com/en/newsandscores/scores/#

Aktualnie saretta-vicente 2:1 w I secie.

#113580 24/05/2002 20:36
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał ciacho:
[qb]Witam, czy ktos moze mi podac stronke z live turnieju w ST.Polten, lub ewentualnie wymik meczu Vicente - Sarreta
Dzięki.[/qb]
na żywo u luigiego na forum lepsze to niz nic :
http://www.infobetting.com/cgi-bin/forum/YaBB.pl?board=tennis&action=display&num=1022247815

#113581 24/05/2002 20:38
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
Oglądam właśnie maecz Safina z niejakim panem Lee i zwróciłem uwage na dwie rzeczy:
po pierwsze: jak słucham Tomomaszewskich to chce mi sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: .Oni robią wszystko aby telewidz usnął.
po drugie:skoro safin męczy sie z gościem z drugiej setki rankingu to niewiele zdziała na French open.

Pozdrawiam Jaca.

#113582 24/05/2002 21:33
Dołączył: May 2002
Posty: 99
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 99
No i jest pięknie Vincente wygrał 6:4,6:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#113583 24/05/2002 21:50
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
A ja komentarz Tomaszewskich uwielbiam. Zwłaszcza, gdy zaczynają się o coś spierać :-) A propos Safina jeszcze, dziś grał z bolącymi plecami, więc bym go jeszcze nie przekreślał.

#113584 24/05/2002 21:55
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290

#113585 24/05/2002 22:02
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
No dziś wreszcie udało się coś ugrać - Vicente wygrał bez problemu . Mam nadzieję że skorzystaliscie z typu sikora na Rubin - kurs w STS był bardzo ładny 1.85 (B&W 1.37). Vassallo też wygrał choć emocji troche było po przegranym pierwszym secie - jutro podobna sytaucja jest z Galvanim kurs przeciwko niemu 2.9 w profku - decyzja nalezy do was czy warto to grać na pewno nie warto po takim kursie na Galvaniego - wiem że dzisiaj kilka osób miało zagranego Stoljarova nie wiedząc o tym , że ma on już pewny udział w turnieju

#113586 24/05/2002 22:23
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Co myślicie o jutrzejszym finale Lapentti-Vicente? Ja postawiłbym 2. A poza tym myślę, że powinno wejść:
Puerta-Puentes 1 1.50
Lopez-Perez 1 1.45
Ginepri-Alami 2 1.90

#113587 24/05/2002 22:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moim zdaniem to Vicente - Lapentti , ciezka sprawa. Vicente trafial na slabych zawodnikow i wygrywal lekko, Lapentti tez na slabych i sie meczyl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po tym jak Lapentti obronil 4 match pointy 2 rundy wczesniej, uwazam, ze to dalo mu wiary i wygra ten turniej !!! Ale... :rolleyes:

#113588 25/05/2002 00:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Dawno mnie tu nie było, więc POZDRAWIAM WSZYSTKICH. Co jutro obstawiać !!!Dzięki za wszelkie sugestie !!! NARA !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#113589 25/05/2002 00:39
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Nie zgodziłbym się z tym, że Vicente miał słabych przeciwników. W pierwszej rundzie pokonał Portasa (fakt, ten był słabiutki), potem Bouttera (który radzi sobie ostatnio dość dobrze),następnie Montanesa (całkiem nieźle grającego Hiszpana) no i dziś Sarettę (równie znośnego Hiszpana:-)). Lapentti w drodze do finału miał tylko jednego godnego rywala (Labadze), a przez cały sezon gra bardzo nierówno. Dlatego też myślę, że zwycięży Vicente!! :-)

#113590 25/05/2002 14:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzis w meczu Safin - Acasuso stawka 3,65 na Jose!!! Uwazem, na podstawie tego co ostatnio prezentuje nam Marat, warto zaryzykowac i postawic na argentynczyka!!! Co do Vicente - Lapentti rezygnuje z tego meczyku!

#113591 25/05/2002 18:47
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Witam,

dzisiaj nie ma dużego wyboru i nie widać możliwośći dużej niespodzianki,

Dokic - Farina 1 kurs 1,45
moim zdaniem mocna jedyneczka i można się pokusić o stwierdzenie, że wynik spotkania to formalność.

Seles - Rubin 1
kurs jest tak niski, że nie warto tym się zajmować, również od strony niespodzianki. Chanda Rubin czarnoskóra tenisitka, córka sędziego (evenement) bodajże z Arizony. Gra w WTA już od 91 roku, reprezentuje wysoki poziom gry. Gra mało, podobny typ do Toda Martina. Nie ma jednak osobowości walczącej, i moim zdaniem ma w sobie próg, którego jej psychika nie pozwala na przekroczenie. Seles jest właśnie takim progiem.

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1