Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#114096 25/06/2002 15:27
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Moje typy na dzisiaj

A Gaudenzi v A Waske 2 @ 1.83 (SIA) 6/10

J Knowle v M Llodra 2 @ 1.50 (SIA) 6/10

J.C.Ferrero v N.Godwin 2 @ 2.75 (BetInternet) 3/10

L.Hewitt v J.Bjorkman 2 @ 4.33 (SIA) 1/10

Kratochvil M. v Davydenko N. 1 @ 1.25
+ Morrison v Okun N. 1 @ 1.55 (GB) 5/10

Anthony Dupuis v. Andre Sa 1 @ 1.62
+ Jose Acasuso v. Marc Rosset 1 @ 1.28 (Yabet) 4/10

S Schalken vs K Pless 1 @ 1.22
+ M Youzhny vs B Vahaly 1 @ 1.12
+ G Canas vs M Kohlmann 1 @ 1.22
+ S Sargsian vs F Vicente 1 @ 1.33 (Ladbrokes) 4/10

Bonus: Unibet
#114097 25/06/2002 15:30
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Witam

Dla mnie dzis z czekawszych meczy to :

Raymond 1 :5gw:
Sargsian 1 :5gw:
Morrison 1 :4gw:
Nagyova-Casanova 2 :4gw:

Korea-Niemcy 02 :5gw:

#114098 25/06/2002 15:32
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
A oto moje propozycje na dzisiaj (wszystko STS):

91 Schalken - Pless..............1 1.15
93 Voinea - Coutelot...........1 1.40
100 Robredo - Sluiter.............1 1.65
104 Canas - Kohlmann..............1 1.15
105 Economidis - Lopez............1 1.45

Kursy z wczoraj, nie wiem czy nadal aktualne.

Pozdrawiam

McKracken

#114099 25/06/2002 16:25
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Poza meczem Hewitt-Bjorkman intereujące może być spotkanie Henmana z Bachelotem (jakieś niespodzianki w końcu muszą być :-))

#114100 25/06/2002 18:03
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Cudnie... Robredo przegrywa już 2:0 w setach i obawiam się, że w trzecim również poniesie klęskę...

#114101 25/06/2002 18:50
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]Moje typy na dzisiaj

A Gaudenzi v A Waske 2 @ 1.83 (SIA) 6/10

J Knowle v M Llodra 2 @ 1.50 (SIA) 6/10

J.C.Ferrero v N.Godwin 2 @ 2.75 (BetInternet) 3/10

L.Hewitt v J.Bjorkman 2 @ 4.33 (SIA) 1/10

Kratochvil M. v Davydenko N. 1 @ 1.25
+ Morrison v Okun N. 1 @ 1.55 (GB) 5/10

Anthony Dupuis v. Andre Sa 1 @ 1.62
+ Jose Acasuso v. Marc Rosset 1 @ 1.28 (Yabet) 4/10

S Schalken vs K Pless 1 @ 1.22
+ M Youzhny vs B Vahaly 1 @ 1.12
+ G Canas vs M Kohlmann 1 @ 1.22
+ S Sargsian vs F Vicente 1 @ 1.33 (Ladbrokes) 4/10
[/qb]
Jose Acasuso-Marc Rosset 1 1,28 :eek: :eek:

#114102 25/06/2002 19:11
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]Jose Acasuso-Marc Rosset 1 1,28 :eek: :eek: [/qb]
Tu oczywiście "2" po tym kursie. Nazwiska przekleiłem z kuponu, a uzupełniając dane się walnąłem. Dzięki Draku za czujność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#114103 25/06/2002 19:33
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
UQs..wiem,wiem.....myslalem ze to przypadek.
Wazne jest zeby na kuponie sie nie pomylic a tutaj mozna .

zycze wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#114104 25/06/2002 20:16
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
No powolutku mecze I rundy przechodza do konca pora sie wiec skupic na 2-iej a w niej chyba hitem bedzie pojedynek T.Martina z Clementem i Philippousisa z Enqvistem
Moje typy na jutrzejsze mecze II rundy (kursy z Profa) to:
pewniaki to Roddick,Agassi,Sampras,Safin poza tym
Philippousis - Enqvist 1 1,6
Kiefer - Gonzalez 1 1,32
Arthurs - Nowak 1 1,6 (bilans Arthursa na grassie w tym roku 8-2 )
Gambill - Dent 1 1,48
Pavel - Beck 1 1,25
a z wysoko kursowych meczow to:
T.Martin- Clement 2 2,35 ( ale tu moze byc roznie bilans miedzy nimi jest na korzysc Toda 2-0 , ale nigdy nie grali na trawie - bilans w tym roku na trawie dla obu 4-1 )
Nalbandian - Mathieu 2 2,0 ( Mathieu jest w gazie po swietnej grze w Rolland Garosie)
poza tym zastanwiam sie nad
Krajicek - J.Blake 2 2,05 ( nie wiem czy Krajicek doszedl do az w takiej formy ,czy tak cienki byl Squilliari )

#114105 25/06/2002 22:07
Dołączył: May 2002
Posty: 229
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 229
Cos Johansson sie strasdznie męczy!

#114106 25/06/2002 23:22
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Quote
Oryginalnie wysłał hugobos:
[qb]Cos Johansson sie strasdznie męczy![/qb]
no i w tym turnieju juz sie nie pomeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#114107 25/06/2002 23:23
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
No i Szwed przegrał... To chyba największa niespodzianka dzisiejszego dnia (plus oczywiście wpadka Federera), no ale.. mógłby mi ktoś powiedzieć co też dobrego wyrabia Arazi, że o Dupuisie (dupasie..?) i Sargsianie nie wspomnę...

#114108 25/06/2002 23:34
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
nie jest dobrze, economidis dostal pierwszego w dupe, jak nie wygra to sie chyba zalamie. zostal mi tylko on na kuponie i ladna kaska.

#114109 25/06/2002 23:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam
chciałem aby zaczeły sie wypowiadac osoby na temat jutrzejszego 3 dnia wimbledonu.

co proponujecie ??

#114110 26/06/2002 00:11
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
Quote
Oryginalnie wysłał Bajer:
[qb]witam
chciałem aby zaczeły sie wypowiadac osoby na temat jutrzejszego 3 dnia wimbledonu.

co proponujecie ??[/qb]
ja proponuje

pewniaki - agassi,sampras,roddick,safin

mniej pewne ale powinno wejsc arthurs,rubin,clemant,mathieu,philipousis,kiefer

#114111 26/06/2002 00:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Z meczów na jutro zagram na pewno:
Malisse-Spadea 1 (1.38)
Arthurs-Novak 1 (1.4)
Phillipousis-Enqvist 1 (1.6)
Lapentti-Cowan 2?(2)
Shaugnessy-Oremans 1(1.65)
C.Fernandez-Callens 1 (1.45)
Kursy z profka
Proszę o komentarz

#114112 26/06/2002 02:16
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
economidis właśnie wtopił... jakoś dziwnie się ten turniej zaczyna :rolleyes:

#114113 26/06/2002 02:23
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał juan_carlos:
[qb]economidis właśnie wtopił... jakoś dziwnie się ten turniej zaczyna :rolleyes: [/qb]
Obstawiac na Economidisa w kursie cos wiecej niz 1,4 to dziekuje. W takim kursie nie obstawiam takiej sredniej klasy tenisistow,skusil bym sie na kurs okolo 1,65- 1,75...moze. :zobacz:
Ale moge powiedziec ze zaskoczyl mnie calkiem nie zla gra.

#114114 26/06/2002 02:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM
Jak dla mnie lepiej nie mógł się zacząć na jednym kuponie o którym pisałem wcześniej jestem 650zł do przodu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#114115 26/06/2002 02:27
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Limit szczęscie się wyczerpał tym razem Grek nie wykorzystał meczbola - ja dziś skontrowałem Greka po kursie 2.4 ale nie lubie w ten sposób wygrywać pieniędzy i do tego niestety mniejszych - szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, aker, $-man, kamel, Sensei, alfa, rafal08, betowiec, rymoholik, burbon), 2,443 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,295
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1