|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Moje typy na dzisiaj
A Gaudenzi v A Waske 2 @ 1.83 (SIA) 6/10
J Knowle v M Llodra 2 @ 1.50 (SIA) 6/10
J.C.Ferrero v N.Godwin 2 @ 2.75 (BetInternet) 3/10
L.Hewitt v J.Bjorkman 2 @ 4.33 (SIA) 1/10
Kratochvil M. v Davydenko N. 1 @ 1.25 + Morrison v Okun N. 1 @ 1.55 (GB) 5/10
Anthony Dupuis v. Andre Sa 1 @ 1.62 + Jose Acasuso v. Marc Rosset 1 @ 1.28 (Yabet) 4/10
S Schalken vs K Pless 1 @ 1.22 + M Youzhny vs B Vahaly 1 @ 1.12 + G Canas vs M Kohlmann 1 @ 1.22 + S Sargsian vs F Vicente 1 @ 1.33 (Ladbrokes) 4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Witam
Dla mnie dzis z czekawszych meczy to :
Raymond 1 :5gw: Sargsian 1 :5gw: Morrison 1 :4gw: Nagyova-Casanova 2 :4gw:
Korea-Niemcy 02 :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
A oto moje propozycje na dzisiaj (wszystko STS):
91 Schalken - Pless..............1 1.15 93 Voinea - Coutelot...........1 1.40 100 Robredo - Sluiter.............1 1.65 104 Canas - Kohlmann..............1 1.15 105 Economidis - Lopez............1 1.45
Kursy z wczoraj, nie wiem czy nadal aktualne.
Pozdrawiam
McKracken
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Poza meczem Hewitt-Bjorkman intereujące może być spotkanie Henmana z Bachelotem (jakieś niespodzianki w końcu muszą być :-))
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
Cudnie... Robredo przegrywa już 2:0 w setach i obawiam się, że w trzecim również poniesie klęskę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Oryginalnie wysłał uQ$: [qb]Moje typy na dzisiaj
A Gaudenzi v A Waske 2 @ 1.83 (SIA) 6/10
J Knowle v M Llodra 2 @ 1.50 (SIA) 6/10
J.C.Ferrero v N.Godwin 2 @ 2.75 (BetInternet) 3/10
L.Hewitt v J.Bjorkman 2 @ 4.33 (SIA) 1/10
Kratochvil M. v Davydenko N. 1 @ 1.25 + Morrison v Okun N. 1 @ 1.55 (GB) 5/10
Anthony Dupuis v. Andre Sa 1 @ 1.62 + Jose Acasuso v. Marc Rosset 1 @ 1.28 (Yabet) 4/10
S Schalken vs K Pless 1 @ 1.22 + M Youzhny vs B Vahaly 1 @ 1.12 + G Canas vs M Kohlmann 1 @ 1.22 + S Sargsian vs F Vicente 1 @ 1.33 (Ladbrokes) 4/10 [/qb] Jose Acasuso-Marc Rosset 1 1,28 :eek: :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał Drak: [qb]Jose Acasuso-Marc Rosset 1 1,28 :eek: :eek: [/qb] Tu oczywiście "2" po tym kursie. Nazwiska przekleiłem z kuponu, a uzupełniając dane się walnąłem. Dzięki Draku za czujność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
UQs..wiem,wiem.....myslalem ze to przypadek. Wazne jest zeby na kuponie sie nie pomylic a tutaj mozna .
zycze wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
No powolutku mecze I rundy przechodza do konca pora sie wiec skupic na 2-iej a w niej chyba hitem bedzie pojedynek T.Martina z Clementem i Philippousisa z Enqvistem Moje typy na jutrzejsze mecze II rundy (kursy z Profa) to: pewniaki to Roddick,Agassi,Sampras,Safin poza tym Philippousis - Enqvist 1 1,6 Kiefer - Gonzalez 1 1,32 Arthurs - Nowak 1 1,6 (bilans Arthursa na grassie w tym roku 8-2 ) Gambill - Dent 1 1,48 Pavel - Beck 1 1,25 a z wysoko kursowych meczow to: T.Martin- Clement 2 2,35 ( ale tu moze byc roznie bilans miedzy nimi jest na korzysc Toda 2-0 , ale nigdy nie grali na trawie - bilans w tym roku na trawie dla obu 4-1 ) Nalbandian - Mathieu 2 2,0 ( Mathieu jest w gazie po swietnej grze w Rolland Garosie) poza tym zastanwiam sie nad Krajicek - J.Blake 2 2,05 ( nie wiem czy Krajicek doszedl do az w takiej formy ,czy tak cienki byl Squilliari )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 229 |
Cos Johansson sie strasdznie męczy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
Oryginalnie wysłał hugobos: [qb]Cos Johansson sie strasdznie męczy![/qb] no i w tym turnieju juz sie nie pomeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590 |
No i Szwed przegrał... To chyba największa niespodzianka dzisiejszego dnia (plus oczywiście wpadka Federera), no ale.. mógłby mi ktoś powiedzieć co też dobrego wyrabia Arazi, że o Dupuisie (dupasie..?) i Sargsianie nie wspomnę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
nie jest dobrze, economidis dostal pierwszego w dupe, jak nie wygra to sie chyba zalamie. zostal mi tylko on na kuponie i ladna kaska.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam chciałem aby zaczeły sie wypowiadac osoby na temat jutrzejszego 3 dnia wimbledonu.
co proponujecie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
Oryginalnie wysłał Bajer: [qb]witam chciałem aby zaczeły sie wypowiadac osoby na temat jutrzejszego 3 dnia wimbledonu.
co proponujecie ??[/qb] ja proponuje pewniaki - agassi,sampras,roddick,safin mniej pewne ale powinno wejsc arthurs,rubin,clemant,mathieu,philipousis,kiefer
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Z meczów na jutro zagram na pewno: Malisse-Spadea 1 (1.38) Arthurs-Novak 1 (1.4) Phillipousis-Enqvist 1 (1.6) Lapentti-Cowan 2?(2) Shaugnessy-Oremans 1(1.65) C.Fernandez-Callens 1 (1.45) Kursy z profka Proszę o komentarz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
economidis właśnie wtopił... jakoś dziwnie się ten turniej zaczyna :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Oryginalnie wysłał juan_carlos: [qb]economidis właśnie wtopił... jakoś dziwnie się ten turniej zaczyna :rolleyes: [/qb] Obstawiac na Economidisa w kursie cos wiecej niz 1,4 to dziekuje. W takim kursie nie obstawiam takiej sredniej klasy tenisistow,skusil bym sie na kurs okolo 1,65- 1,75...moze. :zobacz: Ale moge powiedziec ze zaskoczyl mnie calkiem nie zla gra.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
WITAM Jak dla mnie lepiej nie mógł się zacząć na jednym kuponie o którym pisałem wcześniej jestem 650zł do przodu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Limit szczęscie się wyczerpał tym razem Grek nie wykorzystał meczbola - ja dziś skontrowałem Greka po kursie 2.4 ale nie lubie w ten sposób wygrywać pieniędzy i do tego niestety mniejszych - szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|