|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Moze ktos podac krok po kroku jak uzyc swojej zmodyfikowanej taktyki?bo mnie juz krew zalewa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Pierwszy raz w karierze awansowałem do 6 rundy pucharu.
A jeśli chodzi o taktyki to postaram się wyjaśnić jutro jak będę mial troszkę więcej czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
ma ktos jakies wtyki w tym sokkerze?? MOj brat mial konto i go zablokowali, to ja se omyslalem, ze ja zagram i mi nie chca konta zalozyc.. prosze o pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Kidd - bede wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Jeśli juz zmodyfikowałeś i zapisałeś nową taktykę to klikasz na ustawienie na najbliższy mecz, na górze wybierasz zakładkę - skład - pod boiskiem z rozwijalnej listy wybierasz taktykę i zapisujesz. Ta taktyka będzie teraz Twoją domyślną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Dzieki za info tak wlasnie zrobilem ale w zakladce ogolne mam inny obraz taktyki niz moja ustawiona. Rozumiem ze tak wlasnie ma byc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ale masz podpisane pod boiskiem, że grasz taktyką taką jaką utworzyłeś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Tak dokładnie jest podpis mojej taktyki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
a ja na razie gram w 6 lidze:0 ale licze na awans,a w pucharze najdalej do 3 rundy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Mam teraz w tygodniu 2 ciężkie mecze i sam nie wiem co zrobic - czy najlepszych zawodników na pozycjach trenowanych rozdzielić pomiędzy obydwa te mecze i w obu spróbować powalczyć, czy raczej skupić się na jednym meczu a na drugi wystawić rezerwy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
ja dzis wygrale 7-0:D i to nie z botem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
A u mnie planowana porażka. W środę zapewne kolejna i pożegnam się z pucharem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
szkoda;/ a w jakiej lidze pogrywasz??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
WENECJA [2128] Właściciel: PCAimar Liga IV.29
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Kidd - dzisiaj masz ciezki mecz w PP  trzymamy kciuki. Ja pierwszy mecz mam juz za soba w lidze niestety tylko remis 1-1 a szkoda bo mialem duza przewage ze zacytuje  Martens podaje z klepki. Do piłki dochodzi Simionescu. Simionescu odgrywa z pierwszej piłki. Piłkę przejmuje Magosz. Magosz robi zamach i strzela. Smarzyński stara się schwytać piłkę, lecz wypada mu ona z rękawic. Jest Mycek, trochę gubi się przyjmując futbolówkę. Do piłki dochodzi Magosz. Magosz robi zamach i strzela. Piłka odbija się od poprzeczki. Malarski nieudolnie przyjmuje. Do piłki dochodzi Martens. Martens podaje. Piłka odbija się od słupka! Zrobilem pare zakupow i mam juz w szkolce pierwszych juniorkow. Dostatecznego za 4 tygodnie i dobrego za 10 trzymac ich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Dostatecznego raczej bym wyrzucił.
Przegrałem niestety 0-1, grając rezerwowymi obrońcami. Czy jakbym wystawił podstawowych obronców to bym miał szanse wygrać? Raczej tak, jednak straciłbym znów trening kilku obrońców a w sokkerze na treningu się więcej zarabia niż na pucharach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Dziś 2 skoki ale słabych zawodników, więc nawet mnie zbyt bardzo nie ucieszyły.
Dobra wiadomość jest taka, że ze szkółki mogę wyjąć świetnego juniora. Mam nadzieję, że to będzie naprawdę dobry zawodnik. A jak będzie w rzeczywistości, przekonamy sie za chwilę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ryszard Łuczko, wiek: 18 wartość: 326 000 zł, wynagrodzenie: 4 700 zł klub: WENECJA, kraj: Polska bardzo dobra forma, tragiczna dyscyplina taktyczna
mierna kondycja, beznadziejny bramkarz celująca szybkość, beznadziejny obrońca tragiczna technika, dobry rozgrywający dostateczne podania, słaby strzelec
Troszkę lipa - mógłby oprócz szybkości mieć rozwiniętą jeszcze inną cechę, np o 2 poziomy wyższe rozgrywanie. Za wiele za niego nie dostanę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177 |
Ja gram w 6 lidze moj team to WKSArsenal,na razie w lidze na 3 miejscu,ale mysle,ze bedzie teraz coraz lepiej:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
Siema ja do dzis zaczynam w to grac  wie ktos jak nazywa sie program do Sokkera? tam sterujezs druzyna??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|