Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 19 1 2 7 8 9 10 11 18 19
1985karas #1129421 11/04/2007 23:03
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Moze ktos podac krok po kroku jak uzyc swojej zmodyfikowanej taktyki?bo mnie juz krew zalewa laugh

Bonus: Unibet
Davidian #1130129 12/04/2007 02:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Pierwszy raz w karierze awansowałem do 6 rundy pucharu.

A jeśli chodzi o taktyki to postaram się wyjaśnić jutro jak będę mial troszkę więcej czasu.

KIDD #1131085 12/04/2007 14:16
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
ma ktos jakies wtyki w tym sokkerze?? MOj brat mial konto i go zablokowali, to ja se omyslalem, ze ja zagram i mi nie chca konta zalozyc.. prosze o pomoc smile

__Michal__ #1131103 12/04/2007 14:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Kidd - bede wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam

Davidian #1133173 13/04/2007 02:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Jeśli juz zmodyfikowałeś i zapisałeś nową taktykę to klikasz na ustawienie na najbliższy mecz, na górze wybierasz zakładkę - skład - pod boiskiem z rozwijalnej listy wybierasz taktykę i zapisujesz. Ta taktyka będzie teraz Twoją domyślną.

KIDD #1133201 13/04/2007 02:16
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Dzieki za info tak wlasnie zrobilem ale w zakladce ogolne mam inny obraz taktyki niz moja ustawiona.
Rozumiem ze tak wlasnie ma byc?

Davidian #1133430 13/04/2007 03:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ale masz podpisane pod boiskiem, że grasz taktyką taką jaką utworzyłeś ?

KIDD #1133523 13/04/2007 03:44
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Tak dokładnie jest podpis mojej taktyki

Davidian #1136726 14/04/2007 05:09
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
a ja na razie gram w 6 lidze:0 ale licze na awans,a w pucharze najdalej do 3 rundy:)

1985karas #1139986 15/04/2007 17:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Mam teraz w tygodniu 2 ciężkie mecze i sam nie wiem co zrobic - czy najlepszych zawodników na pozycjach trenowanych rozdzielić pomiędzy obydwa te mecze i w obu spróbować powalczyć, czy raczej skupić się na jednym meczu a na drugi wystawić rezerwy.

KIDD #1142320 16/04/2007 05:59
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
ja dzis wygrale 7-0:D i to nie z botem...

1985karas #1143981 17/04/2007 01:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
A u mnie planowana porażka. W środę zapewne kolejna i pożegnam się z pucharem.

KIDD #1144532 17/04/2007 04:38
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
szkoda;/ a w jakiej lidze pogrywasz??

1985karas #1147504 18/04/2007 03:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
WENECJA [2128]

Właściciel: PCAimar
Liga IV.29



KIDD #1148232 18/04/2007 17:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Kidd - dzisiaj masz ciezki mecz w PP smile trzymamy kciuki.

Ja pierwszy mecz mam juz za soba w lidze niestety tylko remis 1-1 a szkoda bo mialem duza przewage ze zacytuje laugh

Martens podaje z klepki. Do piłki dochodzi Simionescu. Simionescu odgrywa z pierwszej piłki. Piłkę przejmuje Magosz. Magosz robi zamach i strzela. Smarzyński stara się schwytać piłkę, lecz wypada mu ona z rękawic. Jest Mycek, trochę gubi się przyjmując futbolówkę. Do piłki dochodzi Magosz. Magosz robi zamach i strzela. Piłka odbija się od poprzeczki. Malarski nieudolnie przyjmuje. Do piłki dochodzi Martens. Martens podaje. Piłka odbija się od słupka!


Zrobilem pare zakupow i mam juz w szkolce pierwszych juniorkow.
Dostatecznego za 4 tygodnie i dobrego za 10 trzymac ich?

Davidian #1150671 19/04/2007 04:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dostatecznego raczej bym wyrzucił.


Przegrałem niestety 0-1, grając rezerwowymi obrońcami. Czy jakbym wystawił podstawowych obronców to bym miał szanse wygrać? Raczej tak, jednak straciłbym znów trening kilku obrońców a w sokkerze na treningu się więcej zarabia niż na pucharach.

KIDD #1153432 20/04/2007 03:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dziś 2 skoki ale słabych zawodników, więc nawet mnie zbyt bardzo nie ucieszyły.

Dobra wiadomość jest taka, że ze szkółki mogę wyjąć świetnego juniora. Mam nadzieję, że to będzie naprawdę dobry zawodnik. A jak będzie w rzeczywistości, przekonamy sie za chwilę.

KIDD #1153437 20/04/2007 03:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ryszard Łuczko, wiek: 18
wartość: 326 000 zł, wynagrodzenie: 4 700 zł
klub: WENECJA, kraj: Polska
bardzo dobra forma, tragiczna dyscyplina taktyczna


mierna kondycja, beznadziejny bramkarz
celująca szybkość, beznadziejny obrońca
tragiczna technika, dobry rozgrywający
dostateczne podania, słaby strzelec


Troszkę lipa - mógłby oprócz szybkości mieć rozwiniętą jeszcze inną cechę, np o 2 poziomy wyższe rozgrywanie. Za wiele za niego nie dostanę.

KIDD #1153811 20/04/2007 05:54
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
Ja gram w 6 lidze moj team to WKSArsenal,na razie w lidze na 3 miejscu,ale mysle,ze bedzie teraz coraz lepiej:)

1985karas #1155745 20/04/2007 23:07
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Siema ja do dzis zaczynam w to grac grin wie ktos jak nazywa sie program do Sokkera? tam sterujezs druzyna??

Strona 9 z 19 1 2 7 8 9 10 11 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, betowiec, rafal08, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon), 3,036 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1