|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Już dawno nie zakładałem nowego tematu, więc chyba już czas. Może się przyda
Bedziemy tu podawać typy z komentarzem, dodawać komentarz do innych typów, na podstawie komentarzy będę wypisywał "+" "-"
Podawajcie w tym temacie swoje typy i komentarze a nie zakładajcie kolejny temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Zaczynam od typu Aminemusa: Udinese - Fiorentina 1 kurs 2,0
"+" Fiorentina jest bankrutem "+" Nie gra najlepszy strzelec Chiesa "+" NIe gra bramkarz Taglialatela (ale głupie nazwysko dwie minuty je pisałem) "+" Ostatnio słabe występy (z Lecce i Veroną) "-" Udinese za dobre nie jest a zwłaszcza u siebie 0 wygranych 2 remisy 2 porażki "+" ostatnio wyjazdowa wygrana z Atalantą "-" Atalanta za mocna nie jest "+" kurs 2,0 nie wygląd na obniżony ze względu na sytuacje Fiorentiny
narazie tyle czekam na dalsze komentarze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Następny mecz z Polskiej Ligi Koszykówki
STS Polonia W(+10) Anwil Włocławek 1 kurs 2,2
"+" Polonia gra dobrze u siebie "+" Anwil gra słabo na wyjeździe "+" Nawet jak Polonia przegra to nie powinna więcej niż 10 punktami "-" Anwil wyżej w tabeli "+" dobry kurs "-" min 5 kombinacji
Nic więcej nie wiim czekam na wasze komentarze null
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Bardzo ładnie opisałeś plusy i minusy meczu Udinese:Fiorentina. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Podaję kolejne propozycje do skomentowania - oczywiście jeżeli masz ochotę! Sochaux-Nantes 1 2,0 Roma-Lazio 1 2,3 Pozdrawiam i czekam na plusy i minusy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Udinese Fiorentina nowy "-" Gospodarze zagrają bez bramkarza Turci
Roma-Lazio 1 kurs 2,25
"+"Roma wyżej w tabeli "+"Roma strzela dużo więcej bramek niż Lazio Roma 11 Lazio 3 "-"Lazio straciło tylko 3 "+"Lazio ma słabą grupę w lidze mistrzów (dobre drużyny przechodzące kryzys) "-" derby "+"Roma gra coraz lepiej "+" Może Lazio nie zadowoli się remisem i zaatakuje co zwiekszy szanse na zwycieswo Romy "-" Możliwe że Lazio będzie lepiej grać z kontry (jak Roma zacznie ich przyduszać) W sumie wydje się że Roma wygra tylko ta obrona Lazio, jak strzelą jedną kastę to się zamurują
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Narazie nie widze żadnych komentarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Nastepny mecz z niespodzianek
[b] Polar ŁKS 2 kurs prof 4 STS ?? totomix ??
"+" Polar przegrał ostatnie 5 meczy "-" ŁKS zazwyczaj gra bardzo defensywnie na wyjazdach "+" ŁKS zapowiada ofensywną grę "+" ostatnio 2 remisy i 1 wygrana ŁKS-u "-" ŁKS słaby na wyjazdach "+" Polar przegrał 3 razy u siebie "-" kurs w profie nie za wysoki "4" "+" w czwartek w totomixie kurs=5,1 "-" Nie ma jeszcze kursu w totomixie "-" 3 kombinacje w profie 4 w STS-ie i totomixie
Czekam na komntarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572 |
Polar - ŁKS "-" Polar w ostatnim,przegranym meczu prezentował się całkiem nieźle,nawet przeważał i przy odrobinie szczęścia mógł to wygrać "+" ŁKS faktycznie gra lepiej,w środowym meczu zremisował tylko dlatego,że sędzia nie zauważył 2 ewidentnych karnych! "-"ŁKS nie potrafi grać na wyjazdach,młodzi zawodnicy spalają się już przed meczem "+"kiedyś musi nastąpić przełom i ŁKS musi wygrać na wyjeździe,może teraz... ? "-"mecz na remis,obie drużyny strzelają mało bramek Polar:0,8 na mecz (!) ŁKS 1,21
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
siema
chcialem tylko powiedziec ze prawdopodobie MU zagra dzisiaj rezerwa - tej informacji nie jestem pewien na 100%
POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
ja też coś takiego wyczytałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
z moich informacji wynika ze dzisiaj rowniez bayern osrywa sobie te mecze LM, wynika to z kalkulacji trenerskich i oszczedzania kluczowych zawodnikow
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dj fajny temat zalozyles ale zeby tak wszyscy jak cos wiedza ciekawego tu pisali to bylby loozik i moze wtedy buki pojda z torbami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
POZDRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jagiellonia-Tłoki 1 2.2 +dobra forma Jagiellonii w ostatnich meczach wygrana z Polarem remis z Lechem i dwa remisy wyjazdowe +obrona popełnia o wiele mniej błedów niż na początku sezonu +punkty są bardzo potrzebne zawodnikom Jagiellonii +Grad lider strzelców drugiej ligi oraz wspaniała forma Sobolewskiego (bramka strzelona w meczu z Lechem) +mecz u siebie +zespół powoli "nabiera charakteru" (mecz z Lechem - bramka w 91min,i z Odrą wyciągnięcie ze stanu 0:1) + kurs moim zdaniem za wysoki
- opinia kibica Jagielloni - Tłoki w tym sezonie grają dość dobrze (2 punkty straty do do 4 miejsca) - jeżeli Tłoki zagrają na remis Jagiellonia może mieć problem z wygraniem tego meczu - wybite zęby Żuberka w ostatnim meczu
Propozycja z ograniczoną odpowiedzialnością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297 |
bayern wygral, manchester zremisowal .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> gra sie dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41 |
Jak to bylo z tymi jego zebami? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Niewiedzialem gdzie to zamiescic wiec chyba temat ten nadaje sie odpoiwednio do przedstawienia tego meczu:
Polska - Włochy U-21
Arek Głowacki nie zagra (pauza za kartki)
Piotrek Dziewicki kontuzja
Marcin Nowak - odnowiona kontuzja na terningu
Ale pozostali w druzynie Lewandowski, Mazurkiewicz(robi furore wsrod swojej kategorii wiekowej w Aarhusie)
Radek Wroblewski nie zagra
Zatem prawie cala linia pomocy wyoutowana.
Ale atak silny Rasiak i Smolarek. Pierwszy 8 bramek w lidze, drugi 0 bramek ale z doswiadczeniem z LM.
Zatem ciezka przeprawa czeka Polakow w konfrontacji z Włochami - W koncu to 4 krotni zdobywcy mistrzostw Europy U-21. Jedno tylko zastanawia czy Wlochom bedzie sie chcialo grac w zimnej Warszawie? Czy zadowoli ich remis? A moze jednobramkowa starta ktora nietrudno u siebie odrobic? A moze pokusza sie o zwyciestwo? Ja jednak pokusze sie na postawienie na makaroniarzy tylko dlatego bo kurs jest dla mnie bajeczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
no ale kursik wna bilao-czerwonych jeszcze lepszy (w Profie 3,2) a wtej kategorii wiekowej i u siebie kto wie .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
No Włosi mają dość duże szanse na załatwienie naszych. :rolleyes: ale bramki są dwie ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 133 |
Ja wierzę w zwycięstwo naszych młodych orłów.Kurs jest wysoki jak pisze arti , myślę że można postowić 1 na Polaków , ale i tak może być różnie...
|
|
|
Link skopiowany do schowka