Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#11441 26/10/2001 21:37
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Już dawno nie zakładałem nowego tematu, więc chyba już czas. Może się przyda

Bedziemy tu podawać typy z komentarzem, dodawać komentarz do innych typów, na podstawie komentarzy będę wypisywał "+" "-"

Podawajcie w tym temacie swoje typy i komentarze a nie zakładajcie kolejny temat

Bonus: Unibet
#11442 26/10/2001 21:54
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Zaczynam od typu Aminemusa:
Udinese - Fiorentina 1 kurs 2,0

"+" Fiorentina jest bankrutem
"+" Nie gra najlepszy strzelec Chiesa
"+" NIe gra bramkarz Taglialatela (ale głupie nazwysko dwie minuty je pisałem)
"+" Ostatnio słabe występy (z Lecce i Veroną)
"-" Udinese za dobre nie jest a zwłaszcza u siebie 0 wygranych 2 remisy 2 porażki
"+" ostatnio wyjazdowa wygrana z Atalantą
"-" Atalanta za mocna nie jest
"+" kurs 2,0 nie wygląd na obniżony ze względu na sytuacje Fiorentiny

narazie tyle czekam na dalsze komentarze

#11443 26/10/2001 22:11
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Następny mecz z Polskiej Ligi Koszykówki

STS Polonia W(+10) Anwil Włocławek 1 kurs 2,2

"+" Polonia gra dobrze u siebie
"+" Anwil gra słabo na wyjeździe
"+" Nawet jak Polonia przegra to nie powinna więcej niż 10 punktami
"-" Anwil wyżej w tabeli
"+" dobry kurs
"-" min 5 kombinacji

Nic więcej nie wiim czekam na wasze komentarze
null

#11444 27/10/2001 01:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Bardzo ładnie opisałeś plusy i minusy meczu Udinese:Fiorentina. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Podaję kolejne propozycje do skomentowania - oczywiście jeżeli masz ochotę!
Sochaux-Nantes 1 2,0
Roma-Lazio 1 2,3
Pozdrawiam i czekam na plusy i minusy
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#11445 27/10/2001 05:09
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Udinese Fiorentina
nowy "-" Gospodarze zagrają bez bramkarza Turci

Roma-Lazio 1 kurs 2,25

"+"Roma wyżej w tabeli
"+"Roma strzela dużo więcej bramek niż Lazio
Roma 11 Lazio 3
"-"Lazio straciło tylko 3
"+"Lazio ma słabą grupę w lidze mistrzów (dobre drużyny przechodzące kryzys)
"-" derby
"+"Roma gra coraz lepiej
"+" Może Lazio nie zadowoli się remisem i
zaatakuje co zwiekszy szanse na zwycieswo Romy
"-" Możliwe że Lazio będzie lepiej grać z kontry (jak Roma zacznie ich przyduszać)
W sumie wydje się że Roma wygra tylko ta obrona Lazio, jak strzelą jedną kastę to się zamurują

#11446 27/10/2001 12:38
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Narazie nie widze żadnych komentarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Nastepny mecz z niespodzianek

[b] Polar ŁKS 2 kurs prof 4 STS ?? totomix ??

"+" Polar przegrał ostatnie 5 meczy
"-" ŁKS zazwyczaj gra bardzo defensywnie na wyjazdach
"+" ŁKS zapowiada ofensywną grę
"+" ostatnio 2 remisy i 1 wygrana ŁKS-u
"-" ŁKS słaby na wyjazdach
"+" Polar przegrał 3 razy u siebie
"-" kurs w profie nie za wysoki "4"
"+" w czwartek w totomixie kurs=5,1
"-" Nie ma jeszcze kursu w totomixie
"-" 3 kombinacje w profie 4 w STS-ie i totomixie

Czekam na komntarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#11447 27/10/2001 18:25
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Polar - ŁKS
"-" Polar w ostatnim,przegranym meczu prezentował się całkiem nieźle,nawet przeważał i przy odrobinie szczęścia mógł to wygrać
"+" ŁKS faktycznie gra lepiej,w środowym meczu zremisował tylko dlatego,że sędzia nie zauważył 2 ewidentnych karnych!
"-"ŁKS nie potrafi grać na wyjazdach,młodzi zawodnicy spalają się już przed meczem
"+"kiedyś musi nastąpić przełom i ŁKS musi wygrać na wyjeździe,może teraz... ?
"-"mecz na remis,obie drużyny strzelają mało bramek Polar:0,8 na mecz (!) ŁKS 1,21

#11448 31/10/2001 18:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
siema

chcialem tylko powiedziec ze prawdopodobie MU zagra dzisiaj rezerwa - tej informacji nie jestem pewien na 100%

POWODZENIA

#11449 31/10/2001 19:23
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
ja też coś takiego wyczytałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#11450 31/10/2001 21:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
z moich informacji wynika ze dzisiaj rowniez bayern osrywa sobie te mecze LM, wynika to z kalkulacji trenerskich i oszczedzania kluczowych zawodnikow

#11451 31/10/2001 23:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dj fajny temat zalozyles ale zeby tak wszyscy jak cos wiedza ciekawego tu pisali to bylby loozik i moze wtedy buki pojda z torbami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

POZDRO

#11452 31/10/2001 23:32
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Jagiellonia-Tłoki 1 2.2
+dobra forma Jagiellonii w ostatnich meczach wygrana z Polarem remis z Lechem i dwa remisy wyjazdowe
+obrona popełnia o wiele mniej błedów niż na początku sezonu
+punkty są bardzo potrzebne zawodnikom Jagiellonii
+Grad lider strzelców drugiej ligi oraz wspaniała forma Sobolewskiego (bramka strzelona w meczu z Lechem)
+mecz u siebie
+zespół powoli "nabiera charakteru" (mecz z Lechem - bramka w 91min,i z Odrą wyciągnięcie ze stanu 0:1)
+ kurs moim zdaniem za wysoki

- opinia kibica Jagielloni
- Tłoki w tym sezonie grają dość dobrze (2 punkty straty do do 4 miejsca)
- jeżeli Tłoki zagrają na remis Jagiellonia może mieć problem z wygraniem tego meczu
- wybite zęby Żuberka w ostatnim meczu

Propozycja z ograniczoną odpowiedzialnością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#11453 01/11/2001 03:35
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
bayern wygral, manchester zremisowal .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
gra sie dalej

#11454 02/11/2001 05:11
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
Jak to bylo z tymi jego zebami? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#11455 10/11/2001 00:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Niewiedzialem gdzie to zamiescic wiec chyba temat ten nadaje sie odpoiwednio do przedstawienia tego meczu:

Polska - Włochy U-21

Arek Głowacki nie zagra (pauza za kartki)

Piotrek Dziewicki kontuzja

Marcin Nowak - odnowiona kontuzja na terningu

Ale pozostali w druzynie Lewandowski, Mazurkiewicz(robi furore wsrod swojej kategorii wiekowej w Aarhusie)

Radek Wroblewski nie zagra

Zatem prawie cala linia pomocy wyoutowana.

Ale atak silny Rasiak i Smolarek. Pierwszy 8 bramek w lidze, drugi 0 bramek ale z doswiadczeniem z LM.

Zatem ciezka przeprawa czeka Polakow w konfrontacji z Włochami - W koncu to 4 krotni zdobywcy mistrzostw Europy U-21. Jedno tylko zastanawia czy Wlochom bedzie sie chcialo grac w zimnej Warszawie? Czy zadowoli ich remis? A moze jednobramkowa starta ktora nietrudno u siebie odrobic? A moze pokusza sie o zwyciestwo? Ja jednak pokusze sie na postawienie na makaroniarzy tylko dlatego bo kurs jest dla mnie bajeczny.

#11456 10/11/2001 01:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
no ale kursik wna bilao-czerwonych jeszcze lepszy (w Profie 3,2) a wtej kategorii wiekowej i u siebie kto wie .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#11457 10/11/2001 01:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No Włosi mają dość duże szanse na załatwienie naszych. :rolleyes: ale bramki są dwie ....

#11458 10/11/2001 01:28
Dołączył: Nov 2001
Posty: 133
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 133
Ja wierzę w zwycięstwo naszych młodych orłów.Kurs jest wysoki jak pisze arti , myślę że można postowić 1 na Polaków , ale i tak może być różnie...


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka), 2,806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,220
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1