|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Rachunek prowadzony w PLN. Środki pieniężne przechowywane na rachunku oprocentowane są według zmiennej stopy procentowej i podlegająmiesięcznej kapitalizacji w ostatnim dniu m-c kalendarzowego. Oprocentowanie nominalne rachunku wynosi 0.50% w stosunku rocznym to oznacza, że co miesiąc staniesz się bogatszy o 0,5% kwoty jaką trzymasz na koncie. Nic nie płacisz. To oni Ci płacą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
0,5% jest w stosunku rocznym ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Bank/Branch Address
potrzebuje takie pole wypelnic podczas wyplaty z buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
wpisalem mBank, Bankowość Detaliczna BRE Banku SA Wydział Obsługi Klientów Skrytka Pocztowa 2108 90-959 Łódź 2 i poszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 928 |
czy karta z mBanku z delfinkiem eKonto mozna płacic normlanie w sklepie? czy banki albo sklepy pobieraja prowizje za takie transakcje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
jak najbardziej normalnie mozn a placic nie ma prowizji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Dzako dzwoń na mLinię.
Tutaj minus dla mbanku bez niczego ostatnio mi pobierali przez kilka miesięcy tą opłatę. Mimo, że w regulaminie wyraźnie jest napisane, że takowa opcja jest włączana TYLKO NA ŻYCZENIE KLIENTA. Oczywiście czegoś takiego sobie nigdy nie zażyczyłem.
Po rozmowie z konsultantem ten proceder ustał, chociaż jeszcze 1,7zł zdążyli pobrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Dzako dzwoń na mLinię.
Tutaj minus dla mbanku bez niczego ostatnio mi pobierali przez kilka miesięcy tą opłatę. Mimo, że w regulaminie wyraźnie jest napisane, że takowa opcja jest włączana TYLKO NA ŻYCZENIE KLIENTA. Oczywiście czegoś takiego sobie nigdy nie zażyczyłem.
Po rozmowie z konsultantem ten proceder ustał, chociaż jeszcze 1,7zł zdążyli pobrać. Zobacz umowy jakie podpisałeś. Jak nie zaznaczyłeś, że nie chcesz, to podpisałeś, że chcesz. Jak nic nie podpisałeś, to złóż reklamację. Czytaj regulaminy io wyciągi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Jeżeli bym coś takiego podpisał to zaczęli by pobierać tą opłatę od momentu w którym założyłem konto. Natomiast pierwsze opłaty zaczęły się dopiero po kilku miesiącach  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980 |
Gdzie ma eKarcie jest podany Security Code ? Bo jakos nie potrafie znalezc
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980 |
nevermind, zapomnialem ze kod dostane pozniej poczta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
To jest chyba numer "Card Verification Code", który dostajesz z mBanku listem. Oddzielnie bez karty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65 |
Czy macie ostatnio problem z ekarta?? Konkretnie nie moge wplacic kasy do pokera,nettelera.itp wyskakuje komunikat ze operacja zablokowana przez bank. 3 dni wcześniej wpłacałem ta metoda(do ww) i wszystko bylo OK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
mbank ma wogole problemy niektorym osoba po zalogowaniu pokazywala sie strona proszaca o wprowadzenie 5 nieuzywanych hasle z listy jednorazowej itd, podobno mieli ataki na serwery./
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
mbank ma wogole problemy niektorym osoba po zalogowaniu pokazywala sie strona proszaca o wprowadzenie 5 nieuzywanych hasle z listy jednorazowej itd, podobno mieli ataki na serwery./ To jest na pewno atak. Bank nigdy nie będzie od ciebie chciał kilku nieużywanych haseł. Zapewne otworzyłeś jakiś link, który zaprowadził cię do podróbki strony banku - zalogowanie tam daje hakerowi dane twojego konta, a hasła jednorazowe pozwolą mu na wyczyszczenie kasiorki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
mbank ma wogole problemy niektorym osoba po zalogowaniu pokazywala sie strona proszaca o wprowadzenie 5 nieuzywanych hasle z listy jednorazowej itd, podobno mieli ataki na serwery./ To jest na pewno atak. Bank nigdy nie będzie od ciebie chciał kilku nieużywanych haseł. Zapewne otworzyłeś jakiś link, który zaprowadził cię do podróbki strony banku - zalogowanie tam daje hakerowi dane twojego konta, a hasła jednorazowe pozwolą mu na wyczyszczenie kasiorki. Dobrz kolega prawi. Ja bym to od razu zgłosił w Mbanku! Ktoś najwyraźniej chce się dostać do twojego konta (pewnie przez twoją nieostrożność).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446 |
nie panowie spokojnie mi sie taki komuniakt nie pokazal zreszta nigdy bym nie podal. wejdzcie sami na strone mbanku i na stronie gdzie sie logujecie po lewej pisze o tych problemach/ oni wiedza o tym
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980 |
Dalej macie problemy z wplatami eKarta ? Bo ja nie moge nigdzie wplacic :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Jeżeli bym coś takiego podpisał to zaczęli by pobierać tą opłatę od momentu w którym założyłem konto. Natomiast pierwsze opłaty zaczęły się dopiero po kilku miesiącach  . ubezpieczenie które płacisz 1,70 zł to ubezpieczenie odnośnie karty płatniczej. http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/warunki.html Przy składaniu wniosku jest informacja iż ubezpieczenie jest bezpłatne przez pierwsze 2 miesiące. Jeżeli chcesz zrezygnować zadzwoń na mLinię i złóż dyspozycję u Operatora.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758 |
wyplacilem z betfaira 26-04 po 19 laskawie zaksiegowali przelew po poludniu wczoraj 07-05 oczywiscie z ich badziewiastym przelicznikiem kursowym. moze mi ktos poradzic moze sa lepsze opcje
|
|
|
Link skopiowany do schowka