Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
Izajasza53 #1146419 17/04/2007 23:44
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Rachunek prowadzony w PLN. Środki pieniężne przechowywane na rachunku oprocentowane są według zmiennej stopy procentowej i podlegająmiesięcznej kapitalizacji w ostatnim dniu m-c kalendarzowego. Oprocentowanie nominalne rachunku wynosi 0.50% w stosunku rocznym

to oznacza, że co miesiąc staniesz się bogatszy o 0,5% kwoty jaką trzymasz na koncie. Nic nie płacisz. To oni Ci płacą wink

Bonus: Unibet
rangiz9 #1146997 18/04/2007 01:51
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

0,5% jest w stosunku rocznym ...

artbledo #1158767 22/04/2007 02:14
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Bank/Branch Address

potrzebuje takie pole wypelnic podczas wyplaty z buka

nOcnY #1158843 22/04/2007 02:38
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
wpisalem
Quote
mBank, Bankowość Detaliczna BRE Banku SA
Wydział Obsługi Klientów
Skrytka Pocztowa 2108
90-959 Łódź 2
i poszlo

nOcnY #1178987 30/04/2007 03:18
Dołączył: Jul 2005
Posty: 928
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 928
czy karta z mBanku z delfinkiem eKonto mozna płacic normlanie w sklepie?
czy banki albo sklepy pobieraja prowizje za takie transakcje?

Fafik #1178990 30/04/2007 03:20
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
jak najbardziej normalnie mozn a placic nie ma prowizji

ToLkieN #1179129 30/04/2007 04:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Dzako dzwoń na mLinię.

Tutaj minus dla mbanku bez niczego ostatnio mi pobierali przez kilka miesięcy tą opłatę. Mimo, że w regulaminie wyraźnie jest napisane, że takowa opcja jest włączana TYLKO NA ŻYCZENIE KLIENTA. Oczywiście czegoś takiego sobie nigdy nie zażyczyłem.

Po rozmowie z konsultantem ten proceder ustał, chociaż jeszcze 1,7zł zdążyli pobrać.

Fro_Lech #1179195 30/04/2007 04:42
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Fro_Lech
Dzako dzwoń na mLinię.

Tutaj minus dla mbanku bez niczego ostatnio mi pobierali przez kilka miesięcy tą opłatę. Mimo, że w regulaminie wyraźnie jest napisane, że takowa opcja jest włączana TYLKO NA ŻYCZENIE KLIENTA. Oczywiście czegoś takiego sobie nigdy nie zażyczyłem.

Po rozmowie z konsultantem ten proceder ustał, chociaż jeszcze 1,7zł zdążyli pobrać.

Zobacz umowy jakie podpisałeś.
Jak nie zaznaczyłeś, że nie chcesz, to podpisałeś, że chcesz.

Jak nic nie podpisałeś, to złóż reklamację.

Czytaj regulaminy io wyciągi.




BAHmVIP #1188367 03/05/2007 07:45
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Jeżeli bym coś takiego podpisał to zaczęli by pobierać tą opłatę od momentu w którym założyłem konto. Natomiast pierwsze opłaty zaczęły się dopiero po kilku miesiącach smile.

Fro_Lech #1192491 04/05/2007 20:52
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
Gdzie ma eKarcie jest podany Security Code ? Bo jakos nie potrafie znalezc

Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
nevermind, zapomnialem ze kod dostane pozniej poczta smile

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
To jest chyba numer "Card Verification Code", który dostajesz z mBanku listem. Oddzielnie bez karty.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 65
Czy macie ostatnio problem z ekarta?? Konkretnie nie moge wplacic kasy do pokera,nettelera.itp wyskakuje komunikat ze operacja zablokowana przez bank. 3 dni wcześniej wpłacałem ta metoda(do ww) i wszystko bylo OK.

VVVVenlo #1198920 06/05/2007 20:47
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
mbank ma wogole problemy niektorym osoba po zalogowaniu pokazywala sie strona proszaca o wprowadzenie 5 nieuzywanych hasle z listy jednorazowej itd, podobno mieli ataki na serwery./

ToLkieN #1198934 06/05/2007 20:52
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by ToLkieN
mbank ma wogole problemy niektorym osoba po zalogowaniu pokazywala sie strona proszaca o wprowadzenie 5 nieuzywanych hasle z listy jednorazowej itd, podobno mieli ataki na serwery./
To jest na pewno atak. Bank nigdy nie będzie od ciebie chciał kilku nieużywanych haseł. Zapewne otworzyłeś jakiś link, który zaprowadził cię do podróbki strony banku - zalogowanie tam daje hakerowi dane twojego konta, a hasła jednorazowe pozwolą mu na wyczyszczenie kasiorki.

Gandhi #1198995 06/05/2007 21:08
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Originally Posted by Gandhi
Originally Posted by ToLkieN
mbank ma wogole problemy niektorym osoba po zalogowaniu pokazywala sie strona proszaca o wprowadzenie 5 nieuzywanych hasle z listy jednorazowej itd, podobno mieli ataki na serwery./
To jest na pewno atak. Bank nigdy nie będzie od ciebie chciał kilku nieużywanych haseł. Zapewne otworzyłeś jakiś link, który zaprowadził cię do podróbki strony banku - zalogowanie tam daje hakerowi dane twojego konta, a hasła jednorazowe pozwolą mu na wyczyszczenie kasiorki.

Dobrz kolega prawi. Ja bym to od razu zgłosił w Mbanku! Ktoś najwyraźniej chce się dostać do twojego konta (pewnie przez twoją nieostrożność).

skottie #1199117 06/05/2007 21:33
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 446
nie panowie spokojnie mi sie taki komuniakt nie pokazal zreszta nigdy bym nie podal. wejdzcie sami na strone mbanku i na stronie gdzie sie logujecie po lewej pisze o tych problemach/ oni wiedza o tym

ToLkieN #1202156 07/05/2007 22:58
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 980
Dalej macie problemy z wplatami eKarta ? Bo ja nie moge nigdzie wplacic :/

Fro_Lech #1205061 08/05/2007 23:02
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Fro_Lech
Jeżeli bym coś takiego podpisał to zaczęli by pobierać tą opłatę od momentu w którym założyłem konto. Natomiast pierwsze opłaty zaczęły się dopiero po kilku miesiącach smile.

ubezpieczenie które płacisz 1,70 zł to ubezpieczenie odnośnie karty płatniczej.
http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/warunki.html
Przy składaniu wniosku jest informacja iż ubezpieczenie
jest bezpłatne przez pierwsze 2 miesiące.
Jeżeli chcesz zrezygnować zadzwoń na mLinię i złóż dyspozycję u Operatora.

BAHmVIP #1205093 08/05/2007 23:11
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
wyplacilem z betfaira 26-04 po 19 laskawie zaksiegowali przelew po poludniu wczoraj 07-05 oczywiscie z ich badziewiastym przelicznikiem kursowym. moze mi ktos poradzic moze sa lepsze opcje

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rafal08, Lukasz111, forty, betowiec, kamel, wHiTe_StAr), 2,748 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,477
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1