Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
kurson #1152333 19/04/2007 22:12
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
slyszalem ze na moneybookers mozna wyplacic tylka taka kwote jaka sie z moneybookers wplacilo,czy ktos moze potwierdzic lub zaprzeczyc na 100%?

Bonus: Unibet
iraninho #1152488 19/04/2007 22:36
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Originally Posted by iraninho
slyszalem ze na moneybookers mozna wyplacic tylka taka kwote jaka sie z moneybookers wplacilo,czy ktos moze potwierdzic lub zaprzeczyc na 100%?

Na MB mozesz wyplacic kazda kwote - ale dopoki nie zbilansujesz wplat (wyplacisz tyle samo dana droga ile wplaciles) dla innych drog mozesz wyplacic tylk otyle ile wplaciles przez MB

CZYLI

jak wplacales 100 euro karta i 100 euro MB, to :

a)mozesz wyplacic do 100 euro na karte i do 100 euro na MB bez problemow i ograniczen
b)nie mozesz wyplacic wiecej niz 100 euro na MB dopoki nie wyplacisz 100 euro na karte

Jasne?

maverick #1152806 20/04/2007 00:04
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
prawde mowiac niezbyt,powiedzmy ze nie chce wyplacac inna droga bo nie mam karty a na konto sie nie oplaca bo kosztuje 15euro.powiedzmy ze wplacilem ok 20euro no i wygralem mam teraz duzo wiecej,powiedzmy 300,jesli wplace z mb minmalna kwote 10 euro to bede mogl jakos dostac moje 300?czy tylko 10 na mb?a jak wyciagnac reszte?mozna na czyjas karte?czy nie mam wyjscia i musze poswiecic 15euro na przelew bankowy?

iraninho #1153145 20/04/2007 01:49
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
jak wplacales te 20 Euro?

jak wyplacisz te 20 Euro ta sama metoda co wplacales to reszte (280 Euro) bedziesz mogl wyplacic gdzie chcesz

chyba ze w przeszlosci jeszcze innymi metodami wplacales, wtedy napisz do supportu to oni ci przesla szczegolowo jak mozesz wyplacic

ajdam #1153237 20/04/2007 02:05
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Słuchajcie a jeśli :
wpłaciłem pierwszy raz 30 euro (kartą) przegrałem
20 euro kartą (przegrałem)
30 euro kartą (przegrałem)
50 euro kartą (przegrałem - było już sporo ale dzięki Marat smile )
100 euro przez MB - trochę udało mi się z tego zrobić.
Kartą wpłaciłem łącznie 130 euro. Czy pierwszą wypłatę muszę zrobić na kartę (bo to oczywiste) w wysokości 30 euro - pierwsza wpłata, czy wszystko co wpłacałem kartą (130) ???
Nie ukrywam że wolałbym wypłacić kasę na MB ...

Farciarz #1153282 20/04/2007 02:11
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
jak chcesz cos wyplacic na mb ponad 100 euro to musisz wyplacic lacznie 130 euro na karte

yaaho #1153373 20/04/2007 02:38
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Dobra zrobiłem wypłatę 130 E na kartę. Mogę wypłacać następną kwotę od razu na MB czy mam czekać ???

Farciarz #1153391 20/04/2007 02:42
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Farciarz
Dobra zrobiłem wypłatę 130 E na kartę. Mogę wypłacać następną kwotę od razu na MB czy mam czekać ???

mozesz wyplacac

yaaho #1153426 20/04/2007 02:56
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Z drugiej strony stworzyć taką (genialną ) platformę do zakładów bez ryzyka dla właścicieli (bo przecież oni tylko pobierają 5% od transakcji i niczym nie ryzykują, chyba ???) to mistrzostwo świata. Jeśli wierzyć obrotom to Bil Gates może niedługo być zagrożony smile

Farciarz #1153657 20/04/2007 04:30
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Originally Posted by Farciarz
Z drugiej strony stworzyć taką (genialną ) platformę do zakładów bez ryzyka dla właścicieli (bo przecież oni tylko pobierają 5% od transakcji i niczym nie ryzykują, chyba ???) to mistrzostwo świata. Jeśli wierzyć obrotom to Bil Gates może niedługo być zagrożony smile

tylko ze jesli zagrales najpierw za 100 euro na kurs 1.9 - a nastepnie sprzedales po kursie 1.3 tez za 100 euro to do obrotu wlicza sie 200 euro - a prowizje placisz tylko od zysku czyli powiedzmy od 60 euro
Zauwaz ze obroty po kilka mln euro sa na meczach tenisa gdzie albo gra faworyt (duzo ludzi na niego gra) albo dosc czesto nastepuje znacznewachanie kursow (jak np lamia sie dosc czesto - ludzie kontruja i realizuja zyski)

ajdam #1156646 21/04/2007 05:05
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
wplacalem z konta.czyli tak czy inaczej 15 euro na przelw musze poswiecic?to wtedykorzystac z mb wogole mi sie nie oplaca.

iraninho #1156680 21/04/2007 05:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Nie wypłacałem nigdy przelewem natomiast wpłacałem .
kwota wypłat z mb była wieksza niz wpłat wiec tez byłem przekonany ze musze po wplacie bankowej zrobic taka wypłate i...wypłaciłem na mb ;-))
przy wplacie netellerem musiałem wypłacic depozyt tez netellerem .
zmierzam do tego ze moze wplata przelewem nie musi byc tak samo traktowana albo jestem wyjatkiem ;-)
ps. skrobnij do nich maila i bedziesz wsio wiedział


Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by bolo_lacznik
zmierzam do tego ze moze wplata przelewem nie musi byc tak samo traktowana albo jestem wyjatkiem ;-)

bingo! dokładnie tak jest smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
witam,
skorzystalem z promocji 25funtow. Wplacilem 10, postawilem za 25 i dostalem 25 na konto.

Teraz pytanie czy to trzeba jeszcze obrocic jesli tak to jak?

Wahi #1164255 24/04/2007 17:59
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
?

Wahi #1164282 24/04/2007 18:15
Dołączył: Feb 2007
Posty: 489
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 489
[quote=Wahi]witam,
skorzystalem z promocji 25funtow. Wplacilem 10, postawilem za 25 i dostalem 25 na konto.



Wpłacałeś przez MB czy inaczej? bo niemoge sie tam doczytać?

pzdr

pluton #1164287 24/04/2007 18:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
jesli planujesz wypłatę, musisz min. 1 raz 'obrócic' ten bonus

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
inaczej, bo MB nei obejmuje promocji

Wahi #1164503 24/04/2007 20:23
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
chcialbym skorzystac z promocji 20e pisza ze nie mozna wplacac przez MB ale czy jak wplace przez neteller'a to dostane tego bonusa????

palkow #1164843 24/04/2007 21:45
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by palkow
chcialbym skorzystac z promocji 20e pisza ze nie mozna wplacac przez MB ale czy jak wplace przez neteller'a to dostane tego bonusa????

tak

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1