|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6 |
slyszalem ze na moneybookers mozna wyplacic tylka taka kwote jaka sie z moneybookers wplacilo,czy ktos moze potwierdzic lub zaprzeczyc na 100%?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
slyszalem ze na moneybookers mozna wyplacic tylka taka kwote jaka sie z moneybookers wplacilo,czy ktos moze potwierdzic lub zaprzeczyc na 100%? Na MB mozesz wyplacic kazda kwote - ale dopoki nie zbilansujesz wplat (wyplacisz tyle samo dana droga ile wplaciles) dla innych drog mozesz wyplacic tylk otyle ile wplaciles przez MB CZYLI jak wplacales 100 euro karta i 100 euro MB, to : a)mozesz wyplacic do 100 euro na karte i do 100 euro na MB bez problemow i ograniczen b)nie mozesz wyplacic wiecej niz 100 euro na MB dopoki nie wyplacisz 100 euro na karte Jasne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6 |
prawde mowiac niezbyt,powiedzmy ze nie chce wyplacac inna droga bo nie mam karty a na konto sie nie oplaca bo kosztuje 15euro.powiedzmy ze wplacilem ok 20euro no i wygralem mam teraz duzo wiecej,powiedzmy 300,jesli wplace z mb minmalna kwote 10 euro to bede mogl jakos dostac moje 300?czy tylko 10 na mb?a jak wyciagnac reszte?mozna na czyjas karte?czy nie mam wyjscia i musze poswiecic 15euro na przelew bankowy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
jak wplacales te 20 Euro?
jak wyplacisz te 20 Euro ta sama metoda co wplacales to reszte (280 Euro) bedziesz mogl wyplacic gdzie chcesz
chyba ze w przeszlosci jeszcze innymi metodami wplacales, wtedy napisz do supportu to oni ci przesla szczegolowo jak mozesz wyplacic
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Słuchajcie a jeśli : wpłaciłem pierwszy raz 30 euro (kartą) przegrałem 20 euro kartą (przegrałem) 30 euro kartą (przegrałem) 50 euro kartą (przegrałem - było już sporo ale dzięki Marat  ) 100 euro przez MB - trochę udało mi się z tego zrobić. Kartą wpłaciłem łącznie 130 euro. Czy pierwszą wypłatę muszę zrobić na kartę (bo to oczywiste) w wysokości 30 euro - pierwsza wpłata, czy wszystko co wpłacałem kartą (130) ??? Nie ukrywam że wolałbym wypłacić kasę na MB ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jak chcesz cos wyplacic na mb ponad 100 euro to musisz wyplacic lacznie 130 euro na karte
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Dobra zrobiłem wypłatę 130 E na kartę. Mogę wypłacać następną kwotę od razu na MB czy mam czekać ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Dobra zrobiłem wypłatę 130 E na kartę. Mogę wypłacać następną kwotę od razu na MB czy mam czekać ??? mozesz wyplacac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Z drugiej strony stworzyć taką (genialną ) platformę do zakładów bez ryzyka dla właścicieli (bo przecież oni tylko pobierają 5% od transakcji i niczym nie ryzykują, chyba ???) to mistrzostwo świata. Jeśli wierzyć obrotom to Bil Gates może niedługo być zagrożony 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Z drugiej strony stworzyć taką (genialną ) platformę do zakładów bez ryzyka dla właścicieli (bo przecież oni tylko pobierają 5% od transakcji i niczym nie ryzykują, chyba ???) to mistrzostwo świata. Jeśli wierzyć obrotom to Bil Gates może niedługo być zagrożony  tylko ze jesli zagrales najpierw za 100 euro na kurs 1.9 - a nastepnie sprzedales po kursie 1.3 tez za 100 euro to do obrotu wlicza sie 200 euro - a prowizje placisz tylko od zysku czyli powiedzmy od 60 euro Zauwaz ze obroty po kilka mln euro sa na meczach tenisa gdzie albo gra faworyt (duzo ludzi na niego gra) albo dosc czesto nastepuje znacznewachanie kursow (jak np lamia sie dosc czesto - ludzie kontruja i realizuja zyski)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6 |
wplacalem z konta.czyli tak czy inaczej 15 euro na przelw musze poswiecic?to wtedykorzystac z mb wogole mi sie nie oplaca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Nie wypłacałem nigdy przelewem natomiast wpłacałem . kwota wypłat z mb była wieksza niz wpłat wiec tez byłem przekonany ze musze po wplacie bankowej zrobic taka wypłate i...wypłaciłem na mb ;-)) przy wplacie netellerem musiałem wypłacic depozyt tez netellerem . zmierzam do tego ze moze wplata przelewem nie musi byc tak samo traktowana albo jestem wyjatkiem ;-) ps. skrobnij do nich maila i bedziesz wsio wiedział
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
zmierzam do tego ze moze wplata przelewem nie musi byc tak samo traktowana albo jestem wyjatkiem ;-) bingo! dokładnie tak jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
witam, skorzystalem z promocji 25funtow. Wplacilem 10, postawilem za 25 i dostalem 25 na konto.
Teraz pytanie czy to trzeba jeszcze obrocic jesli tak to jak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2007
Posty: 489 |
[quote=Wahi]witam, skorzystalem z promocji 25funtow. Wplacilem 10, postawilem za 25 i dostalem 25 na konto.
Wpłacałeś przez MB czy inaczej? bo niemoge sie tam doczytać?
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
jesli planujesz wypłatę, musisz min. 1 raz 'obrócic' ten bonus
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
inaczej, bo MB nei obejmuje promocji
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2006
Posty: 112 |
chcialbym skorzystac z promocji 20e pisza ze nie mozna wplacac przez MB ale czy jak wplace przez neteller'a to dostane tego bonusa????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
chcialbym skorzystac z promocji 20e pisza ze nie mozna wplacac przez MB ale czy jak wplace przez neteller'a to dostane tego bonusa???? tak
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|