|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
najbliższe dni będą wolne od kontynuacji progresji .
powód bardzo prosty .
milwaukee i houston grają przeciwko sobie .
pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
dzisiaj wracam do progresji
DZIEŃ 11
progresja 4
etap 1
Chicago Cubs-Milwaukee 2 ---> 2.00
Philadelphia-Houston 2 ---> 1.85
AKO: 3.33
STAWKA : 1 j.
pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
dzisiaj wracam do progresji DZIEŃ 11 progresja 4 etap 1 Chicago Cubs-Milwaukee 2 ---> 2.00 Philadelphia-Houston 2 ---> 1.85 AKO: 3.33 STAWKA : 1 j. pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
DZIEŃ 12
progresja 4
etap 2
Chicago Cubs-Milwaukee 2 ---> 2.10
Philadelphia-Houston 2 ---> 1.85
AKO: 3.49
STAWKA : 2 j.
pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 582
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 582 |
Graj najlepiej gospodarzy, i staraj się nie grać przeciwko trendowi (zaczerpnięte z giełdy, ale działa w mlb). Kolega moze czytal Eldera? Wstep do tej ksiazki jest porazajacy Dla mnie dobrym trendem w MLB jest historia miedzy danymi druzynami z trzech/dwoch ostatnich lat. djviejo - Twoj sposob moze i jest dobry, ale wydaje mi sie, ze ptzy takiej zmiennosci wynikow w MLB zbyt latwo mozna trafic na zbyt dluga serie kiedy obie druzyny beda mialy na przemian WL. Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
djviejo - Twoj sposob moze i jest dobry, ale wydaje mi sie, ze ptzy takiej zmiennosci wynikow w MLB zbyt latwo mozna trafic na zbyt dluga serie kiedy obie druzyny beda mialy na przemian WL. Powodzenia  ja się z tym liczę . pierwsza progresja trwała 7 etapów . przecież może być tak , że jedna drużyna przegra kolejno 3 mecze a później druga też trafi na ciężki wyjazd i też przerżnie swoje spotkania a wtedy czekanie na zwycięskiego dubelka będzie " GORĄCE " mam świadomość tych zagrożeń , ale nie ma idealnych sposobów na win . a co się stanie to czas pokaże .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
DZIEŃ 12 progresja 4 etap 2 Chicago Cubs-Milwaukee 2 ---> 2.10 Philadelphia-Houston 2 ---> 1.85 AKO: 3.49 STAWKA : 2 j. pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 194 |
Chciałbym również zacząć grać progresją w MLB. Jakie są najlepsze drużyny do grania tym systemem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
DZIEŃ 13
progresja 4
etap 3
Chicago Cubs-Milwaukee 2 ---> 1.9
Philadelphia-Houston 2 ---> 1.9
AKO: 3.25
STAWKA : 4 j.
pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
DZIEŃ 13 progresja 4 etap 3 Chicago Cubs-Milwaukee 2 ---> 1.9 Philadelphia-Houston 2 ---> 1.9 AKO: 3.25 STAWKA : 4 j. pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
dziś gra tylko houston więc dubelka nie będzie i kontynuacji progresji a od jutra panowie grają przeciwko sobie do niedzieli tak więc zaczynam kolejny etap progresji w przyszłym tygodniu .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195 |
diviejo, to ty jeszcze żyjesz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
diviejo, to ty jeszcze żyjesz ? żyję ale co to za życie dzisiaj też jest przerwa houston ma wolne 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
DZIEŃ 14
progresja 4
etap 4
MILWAUKEE-ST.LOUIS 1 ---> 1.70
HOUSTON-CINCINNATI 1 ---> 1.85
AKO: 2.83
STAWKA : 8 j.
pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
DZIEŃ 14 progresja 4 etap 4 MILWAUKEE-ST.LOUIS 1 ---> 1.70 HOUSTON-CINCINNATI 1 ---> 1.85 AKO: 2.83 STAWKA : 8 j. pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
DZIEŃ 15
progresja 4
etap 5
MILWAUKEE-ST.LOUIS 1 ---> 1.7
HOUSTON-CINCINNATI 1 ---> 1.8
AKO: 2.75
STAWKA : 16 j.
pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
DZIEŃ 15 progresja 4 etap 5 MILWAUKEE-ST.LOUIS 1 ---> 1.7 HOUSTON-CINCINNATI 1 ---> 1.8 AKO: 2.75 STAWKA : 16 j. wkład własny tej progresji - 31 j. wygrana 44 j. zysk 13 j. wkład własny RAZEM - 162 j. wygrana RAZEM - 229.61 j. zysk RAZEM - 67.61 j. pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
DZIEŃ 16
progresja 5
etap 1
MILWAUKEE-PITTSBURGH 1 ---> 1.69
HOUSTON-CINCINNATI 1 ---> 1.64
AKO: 2.49
STAWKA : 1 j.
pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2007
Posty: 1 |
Witam Natrafilem na Twoj temat i zauwazylem, ze Twoja metoda to jest to, co sie gra w Multilotku. Czeka sie az dana para zostanie wylosowana w jednym dniu. Tylko ze tam, szuka sie pary, ktora wystapila najdawniej. Moze by tak znalezc 2 druzyny (lub wiecej), ktore od poczatku sezonu nie wygraly jednoczesnie? Moze to choc minimalnie przyspieszy wygraną?
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
DZIEŃ 16 progresja 5 etap 1 MILWAUKEE-PITTSBURGH 1 ---> 1.69 HOUSTON-CINCINNATI 1 ---> 1.64 AKO: 2.49 STAWKA : 1 j. pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki
|
|
|
Link skopiowany do schowka